Mrs.Sexuality• 07 августа 2023
Подарунок похресниці
На хрестини. Що б вибрали ви?
Результат:
вже голосів:
41 (36.28%)
Підвіс
35 (30.97%)
Сережки
33 (29.2%)
Тиць або свій варіант
4 (3.54%)
Браслет
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Булавка это из разряда красной нитки. Ложечка да, хороший подарок
👍🏼, против красной нити, зато сами советуют булавку, смешно. Я сначало вообще не поняла про какую булавку речь, не думала что такое кто-то до сих пор дарит
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
А що з булавкою не так? Я б відкинула як небезпечну річ, але ви пишете що це рівня нитці. Про нитку і забобони пов´язані з нею знаю, а про булавки ніколи не чула. Розкажіть.
Вважають по забобонам що булавка від сглазу. І взагалі який Анна з такого подарунка?
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Це в який садок не дозволяють сережки?
В наш державний не дозволяли не сережки саме, а взагалі коштовності. На батьківських зборах дуже просили не носити золото. Бо діти гублять, а батьки на вихователей сваряться. А воно ж таке маленьке, що не знайдеш.
І про сережки просили вдягати такі, які за шарф не чіпляються чи за ворот кофтинки.
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Такого закону немає, це працівники вашого мозочку придумали такі викрутаси
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Закону немає, але якщо попросили, мені що важко? Та я і сама не дуже хотіла, щоб донька загубила коштовне. Їй цього року в 1 клас і вона носить медичний сплав, срібло. А золото вдягаємо на свята. І, до речі, срібло і медичний губилося, але його майже не шкода.
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Для чого тоді писати, що в садочках забороняють, якщо тільки у вашому так?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Для чого носити носити медичний сплав, якщо можна нічого не носити?
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Тому що не тільки. В подруги так, ще в однієї знайомої, в колеги на роботі, в двоюрідної сестри, в знайомих з ЗУ, в знайомої з Київської області. І все це різні садочки.
Просто ніяким вихователям не хочеться чути, що загубили коштовність і лазити попід ліжками - шукати.
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Тому що це красиво. Сережки взагалі красиво. В доньки є улюблена пара де на одному вушку кицька, а на іншому - рибка. Є срібні з пташками з синьо-жовтими крильцями, медичний сплав з тризубами. Дітям фіолетово на вартість сережок, головне, щоб виглядало гарно.
А ви тільки за коштовні метали? А хенд-мейд теж на дітях не подобається?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Взагалі не душе подобаються на дітях сережки, підвіски, пірсинги
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну, тут справа смаку. Дівчинка в 4 роки вже сама буде хотіти браслетики, буси, сережки (чи кліпси), бантики і діадеми. Це нормально. І сукню з блискітками. Можна не дозволяти, але навіщо?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Я не проти