Mrs.Sexuality• 07 августа 2023
Подарунок похресниці
На хрестини. Що б вибрали ви?
Результат:
вже голосів:
41 (36.28%)
Підвіс
35 (30.97%)
Сережки
33 (29.2%)
Тиць або свій варіант
4 (3.54%)
Браслет
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Лікуйтеся. Що з вами? На булавці янгол, де ще мала дитина має це носити? На цепочці чи браслеті. Нашу булавочку з янгеликом освячували при хрещені, як роблять із всіма подарунками, іконою, Біблією...В нас в родині Священники, не судіть когось в міру своєї темряви
Не лукавьте. Вы прикалываете булавку не на виду. Зачем?
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Удалено администрацией...
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляНе гоню
Та воно і на рахунок ниток і булавок на хрестини не моя справа.
І не ваша.
Нас спросили, что подарить крестнице. Так что это наше дело в этой теме. А указывать человеку когда ему сепарироваться от ребёнка, нет. Тем более что это ’мы’ это просто привычный словесный оборот, не больше
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Ви зараз в бан підете за хамство
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
То есть не для того, чтобы защитить ребёнка? Просто как украшение? Но не на виду?
Мрію про космос• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Прикольно, що ви в курсі семантики і змістів дописувачів постів краще аніж вони.
Мені видається інакше - хочу і пишу.
Не вказуйте, якщо вже на те пішло, що мені писати чи ні на анонімному форумі.
Для цього є правила і адміни.
Мені видається інакше - хочу і пишу.
Для цього є правила і адміни.
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А хрестик треба навиду носити, а не на тілі? Згадала , що ви в усі теми з релігією лізите:( МП?
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Мені видається інакше - хочу і пишу.
Для цього є правила і адміни.
Мені видається інакше - хочу і пишу.
Для цього є правила і адміни.
Вы пишете с двух аккаунтов?
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вы пишете с двух аккаунтов?
Спитайте в адмінів.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Да, крестик надо на виду носить. Крестик это символ того, что мы христиане, это знак для окружающих.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Спитайте в адмінів.
Мне заняться больше нечем? Я просто хотела понять, с вами как с одним человеком беседовать?
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Натільний хрест, виходячи з назви, носиться під одягом, тобто — на тілі. Виняток становлять служителі Бога, тільки вони можуть носити прикрасу поверх ряси Не дякуйте.
Дуняша• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Так ніби мова про булавку була? Яку непомітно чіпляють до одягу. Знаю, колись старші люди радили чіпляти булавки, щоб не врекли, ще можна було червоного банта на візочок вчепити (в селі у куми доходило до того, що корови з бантами на рогах ходили). Церква таке вважає забобонами і не схвалює, що православна, що католицька.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
У вас в семье священники и вы не знаете, что поверх рясы носится совсем другой крест, который называется наперсным?
А нательный называется так потому, что носится на теле человека, не важно спрятан ли он под одеждой или его видно. Есть наперсный, его только священники носят, в дополнение, кстати, к нательному. Есть напрестольный, тот вообще на алтаре лежит.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
АПЦ. Нормально?
Просто болталка• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Сандалі - такий собі подарунок, на будь - який вік
Нет
миссАрфография• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Не можу уявити, що робити зі срібною ложкою, тим більше - зі шпилькою. Я маю дитину, й ложку, й шпильку.
Мій син їсть своєю срібною ложкою. Йому 15 уже.
Я теж за ложку, вона найбільше може пригодитися і користуються нею часто
миссАрфография• 07 августа 2023
А що з булавкою не так? Я б відкинула як небезпечну річ, але ви пишете що це рівня нитці. Про нитку і забобони пов´язані з нею знаю, а про булавки ніколи не чула. Розкажіть.
миссАрфография• 07 августа 2023
Ответ дляДуняша
Корови з бантами - 5 балів! Як матиму колись корову чи козу, обов´язково їй почеплю як згадку про цей анекдот!
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Ок, если вы носите булавку просто как украшение, я приношу вам свои извинения. Большинство людей носят булавку от сглаза. Если же Вы тоже наделяете булавки, ангелочков и прочие амулеты возможностью защитить человека, то просто спросите у своих родственников священнослужителей нет ли в этом греха.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
Просто загуглите, для чего носят булавку скрытно на одежде.
Доставучая• 07 августа 2023
Звичайні сережки. Якісь квіточки, сердечка… Вона їх хоч носити буде.
Не обов’язково прикраси з ангелами, які може потім не вдягати.
Мішечок щастя• 07 августа 2023
1 - червоний брасоет - це каббала, а не християнство, нашо це похресниці?
2 - нам сережки дитячі до року 2 пори подарували, вушка пробили в 7, ті сережки для неї були надто дитячі.
3 - цепочки маленькім дітям також зайві, у багатьох садочках требують, щоб приводили без них, це небезпечнр для малих дітей.
Булавка ще може бути, її хоч приеолоти можна, але це марновірство (суеверие), що в християнстві гріх.
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Та якось ні
Просто червона нитка на запястку - не виглядає як просто браслет.
+
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Купите просто серебряную ложку или золотую булавку. Это актуальнее на 3 мес.
Согласна
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А як виглядає? Нитка може бути будь - якого кольору, але не розумію, що не так з червоною
Все так, просто асоціації викликає одразу, не чули про таке?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Краще сережки. Але не такі. Не обов´язково з янголом, тим більше такі дорогі. Навіщо? В садок не дозволяють, загубить. Шкода. А в 10 років вони вже не актуальні. Подаруйте звичайне золото без янголів і діамантів. Яке можна носити і не так шкода загубити. І подаруйте щось пам´ятне, але миле. Зайця, з датою народження/вагою/зростом. Сертифікат на фотосессію.
Це в який садок не дозволяють сережки?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Я за срібну ложку або булавку срібну з янголом. Нашій дитині вже 11, ложкою користуємось щодня, як і булавкою:). Ще нам дарували ладанку - теж носить щодня, але це дорога золота річ, ікону вишиту -стоїть в ніші в вітальні, хрестик - поки не носимо, біблію- почали вивчати в 8 років.
А булавкою як користується?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Если без красной нити, то можно рассматривать. С красной нитью это как из анекдота про крестик и трусы
💯Согласна