Безсовісна кума• 07 августа 2023
Добрий день, порадьте кондиціонер для волосся, який не обтяжує. Дякую
Задовбалась купляти і все не те, волосся звичайне, пряме, не висвітлене. Хочеться знайти кондиціонер який не біде обтяжувати волосся і при цьому зволожувати.
Безсовісна кума
• 07 августа 2023
Ответ дляИщу-брожу
Ви бюджет вкажіть,а то тут зараз можна порадити і за 1000+ і за 100+
щось з профа звісно)
Безсовісна кума
• 07 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
Автор только не смейтесь но зайдите в тикток.
Там девочки шикарно разбирают состави.
я вже так задовбалась викидати кошти на це все, що реально думаю може той Фруктіс і взяти. Колись користувалася звичайним пантіном і волосся було гарне, а зараз шампуні дорогі і маски, а все щось не те.
Ответ дляБезсовісна кума
У меня основная маска больше 1000.
Взяла на подмену банановую за 200 с чем то , а она более рабочая
Поторописька• 07 августа 2023
Зовсім не обтяжує Редкен Волюм, і запах приємний трав´янистий. Ще Велла зволожуючий легенький, але якісний