Міс Всесвіт• 07 августа 2023
Дівчина, яка мені порадила ось цей крем для волосся-ти моя рятівниця!!!
Emmebi Italia Beauty Experience Nutry Care Cream
Дякую, якщо ти це читаєш, ця незмивашка просто врятувала моє тонке, висвітлене, пошкоджене волосся. Воно м‘якеньке як шовк, пахне дорогим парфумом і нарешті!!! Не плутається, я можу розчесатись, не вирвавши пів голови волосся за раз😍🙏🏻 До цього перепробувала гору всякого, та ефекту такого не було.
Дівчата, які тут від широго серця радять свої круті засоби, косметику, парфумерію, одяг-ЗНАЙТЕ ВИ ЧУДОВІ та НЕПОВТОРНІ)) 💐
ЛеньГуглить_правда• 07 августа 2023
А яке призначення цього засобу?
Це тільки для вашого типу волосся?
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Дівчата, брала на Мейкап зі знижкою, в районі 700грн, крем дуже економний, потрібно капельку, в долоньках розтерти і на волосся🫠🤤
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Какой эффект?
Судя по стартопику - волосы расчесываются и пахнут
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
малувато як на 700 гривень))))
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Какой эффект?
Волосся розгладжує, ефект як від ламінування і сухість прибирає, склеює кінчики, розчісується дуже легко і не плутається зовсім.
Латексне альтер ЕГО• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую
Пасти Ла• 07 августа 2023
Вы такая чудесная! Спасибо за позитив с утра. Это средство не знаю, мне нравится другое для расчесывания,идеально для меня и дешевле, но писать не буду,т.к. тут вечно полно негатива и хамства на самые безобидные ответы. Хорошего вам дня!
МУСЯкомарова• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
А можно ваш засіб? Плиииз
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Вы тоже чудесная - средство зажали, обвинили в хамстве и в конце «хорошего дня»
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Цікаво.А у мене це все робив кондиціонер після шампуню , беру Joiko, орієнтовно 300 гривень і вистачає надовго
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А вам потрібно щоб і їсти вдома наварив і шевелюру до попи відростив? Крем незмивашка? За 700грн універсальний чудо-засіб? Я нижче відписалась, що він робить, якщо вам цього мало, то вам явно не цей продукт потрібен😅
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
писати не можна , я колись написала, то потім сама його купити не могла, так розбирали)))
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Да я вообще мимо проходила, решила в тему заглянуть и оказалось не зря. Ржачная она получилась
Рогнеда Карповна• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Все по модньому))
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
О,первый пошел) Вам тоже хорошего дня
Ответ дляПерекус беру завжди
😂😂😂
Я можу порадити маску для волосся 8 секунд від Masil (здається так) і незмивашку з протеїнами від цієї ж фірми.
Теж тут порадили дівчата
Це Корея, я їх засоби побоювалась застосовувати через їх склад, але поки що 2 тижні ефект супер👍
Теж тут порадили дівчата
СвітланкаОК• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Напишіть пліз, бо 700 грн задорого🙏🙏🙏
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Не,я просто остро реагирую на стиль советчицы,мне нужно психику беречь)
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Напишіть пліз, бо 700 грн задорого🙏🙏🙏
Выше скинула
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Токсичний контингент