Кнопкотиць• 07 августа 2023
Я не права? Відділ з стільцями, заборонили сісти
Зайшла в дитячий магазин, хотіла купити малій стілець і попросила малу сісти на нього щоб побачити чи зручно буде самостійно це робити. Малій менше 3 років. Підбігла касирша і сказала роздратованим тоном, що це все для продажу і сідати, кататися не можна. Це в неї досвід який чи дійсно сісти не можна на стілець? Додала слово кататися, але ми ні на чому не каталися… Ми, звісно, вибачились і пішли. Але я не знала, що не можна спробувати сісти на стілець…
Рятівник Малібу• 07 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Вообще люди разные. И не все могут отстаивать свою точку зрения
Автор продавцу не говорила что хочет стул купить. А продавца задобали дети, которые постоянно садятся на этот стул просто так.
Сердючка• 07 августа 2023
Ответ дляМалинка
У нас на ринку в деяких точках таке саме( м.Вишневе)
Так майже всюди
Захекалася читать• 07 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Для мене було дикістю, коли на овочевому ринку в малому містечку не можна було вибирати помідори і огірки :)))
кось чула як продавчиня казала покупцеві - Ага, всі собі понавибирають, а порчені мені куди дівати?
Рятівник Малібу• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
А это не понятно из моего первого комментария?
Нет, вы сказали купи и нюхай потом. про образец там ни слова.
вАлнуюся сильнА• 07 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Моєму чоловіку продати, звісно!
Летчица• 07 августа 2023
Як я купувала матрац, то ми перележали чи не на всіх зразках в магазині. Обоє, з чоловіком. Нам же має бути зручно. І на дивані сиділи і на стільцях.
Ваша продавчиня залишила власника без доходу. Цікаво, він про це знає?
МУСЯкомарова• 07 августа 2023
Мій малий ненавидить магазини. В Ікеї лежав на ліжку і грав в телефоні, поки я видивлялась. Норм.
А якщо купляти збираєтесь, то обовʼязково треба спробувати.
Цвіпканя• 07 августа 2023
Ответ для vihola
не купую в таких.
Але вони мають право не давати вибрати, можуть продавати свій товар на яких хочуть умовах.
Мій чоловік ніколи не вибирає,просить продавців вибрати,такого накидають...
Тому ми йому таку справу не доручаємо....
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Как эти детали влияют на рассказ о клиентоориентированности в целом?
Сердючка• 07 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Там, де потрібно вибирати, значить і товар не найкраший, нажаль.
Але продавчиня тим самим зізнається і підтверджує, що продає покупцю зіпсований товар за ціною свіжого
Помаранчова душа• 07 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
думала можливо я не права і правила вже інші.. більшість всього по інтернету замовляю, а тут захотілось вживу обрати
Ну, это продавцы такие есть, лишающие себя процентов от продаж. Я тоже не давно столкнулась с такой продавчиней бижутерии, у которой трогать ничего нельзя. Зашла в магазинчик рядом и там купила, там мне и улыбались и сами давали трогать и примерять.
И стульчик можно в другом магазине выбрать.
Анонім Завгосп• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
90-е, говорите? Я лет 5 назад пыталась самовывозом купить пищевой продукт, предварительно его понюхав (запах - один из главных критериев его качества), на что прилетело в ответ: ’Купите, тогда и будете нюхать’.
Здесь на Кидстаффе, кстати)
ой, так тут 90% продавців таких.
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Как в сюжете из фильма ’Красотка’)
Цвіпканя• 07 августа 2023
Ответ для vihola
В нас так само.
Але я іноді вибираю і також собі накидаю)
То вже нема на кого нарікати)
Самі ви оьнозначно краще вибирете ніж продавці.Кому ще зіпсоване продати,як не таким покупцям?
Сердючка• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
А що купували хоча б скажіть)
Помаранчова душа• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Как в сюжете из фильма ’Красотка’)
Да, видно такие ’волшебные’ есть во всех странах))
Анонім Завгосп• 07 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Тю, я недавно собі крісло до комп´ютера купувала. Так в трьох різних магазинах мало не на всіх кріслах і посиділа, і покрутилася, поки нарешті в одному з них вибрала і купила.
То такі продавці, дуже їм продати треба, ага.
Мій кум в одному кріслі так заснув
Поки ми з кумою ходили диван вибирати, він пішов ортопедичні крісла приміряти
Рятівник Малібу• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Как сложно с некоторыми покупателями. Вам озвучили условие продажи, не подходит-не берите.
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляСердючка
А що купували хоча б скажіть)
Рыжейное масло). Кстати, после этого диалога буквально через неделю нашла на одном рынке его в отличном качестве). До войны несколько лет подряд покупала его только там)
Анонім Завгосп• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А на ортопедичних диванах можна лежати! Хоть сотню можна перепробувати і це нормально!
Рятівник Малібу• 07 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
В тех магазинах стоят образцы, которые потом пойдут на списание. Вроде пробника помад.
LoveYouOrNot• 07 августа 2023
Я так колись зайшла в магазин купити ковбаси, в магазині стояв смітник і я викинула маленьку пляшечку від води. Якраз жара була неймовірна, малий допив.
Як вона почала кричати! Типу ’заберіть свою пляшку, думаєте шо для вас смітник ставили??? витягуйте!’.
Я нажалілась (це відома мережа, принаймні на той час була) і більше в житті туди не заходила.
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Все не уйметесь?)) Что Вам нужно конкретно от меня?) Давайте по пунктам - выясним все отношения до конца, так сказать)).
Если что, упреждая некоторые Ваши комментарии, напишу, что я в продажах 12 лет и образцы (не продуктов, правда) возила на встречи по первому зову).
Так что там? Не сдерживайте себя, выговаривайтесь уж))
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Вы, конечно же, там присутствовали лично, поэтому так уверено пишете, кто кого задолбал, верно?
Рятівник Малібу• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Простите, но вы мне триста лет не интересны и мне от вас ничего не надо.
Сердючка• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Брали нарозлив? І понюхати не дали?
Звичайно, що такі речі можуть бути несвіживими, і це можна на запах відчути.
Згадую, як купували мед, олію, фрукти, ковбасні вироби крафтові. Продавці, в яких товар відмінної якості, самі зазвичай пропонують спробувати не лише на смак, а й на аромат
Я не чарівниця вам• 07 августа 2023
Є такі продавці, які не дозволяють. А можливо всі туди скачуть діти. Зайшли і відразу дитя в стільчик з морозивом та печивом в руках туди залазить. Тому продавчиня вже оре на всіх, хоча це не дуже виглядає.
Я працювала в великому ТЦ де продавали преміальні дивани. Так от стояв у нас великий диван білого кольору і всім відвідувачам треба було на ньому вирішувати питання дизайну інтерʼєру по виборі сантехнічних виробів (це один великий магазин) і той білий колір поступово перетворювався в сірий. Ще й обожнювали туди діти залазити з ногами і взуттям 😱 не враховуючи, що диван коштував 4 тисячі дол і він був не один такий. Одні батьки не дозволяли лізти, а інші не реагували. Лізе дитя на товар з вітрини аби не мішало. Звісно, не приємно на таке дивитися.
Стильна штучка• 07 августа 2023
Ответ дляШмоточницаца
Звісно, можна. Згадалися суворі ринки 90х: -Поміряти можна? -Тільки якщо брати будете
Ви почитайте теми місцевих продавців. Вони з 90-х і не виходили. Спитала за товар і не купила? Притягне переписку і буде на весь форум причитати)
Стильна штучка• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Теж так подумала.