Кнопкотиць• 07 августа 2023
Я не права? Відділ з стільцями, заборонили сісти
Зайшла в дитячий магазин, хотіла купити малій стілець і попросила малу сісти на нього щоб побачити чи зручно буде самостійно це робити. Малій менше 3 років. Підбігла касирша і сказала роздратованим тоном, що це все для продажу і сідати, кататися не можна. Це в неї досвід який чи дійсно сісти не можна на стілець? Додала слово кататися, але ми ні на чому не каталися… Ми, звісно, вибачились і пішли. Але я не знала, що не можна спробувати сісти на стілець…
Всех в сад• 07 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Для мене було дикістю, коли на овочевому ринку в малому містечку не можна було вибирати помідори і огірки :)))
Мне в Киеве не дали выбрать. Пошла в другом месте купила. А то приносишь домой; сверху красавцы, снизу-мятое гнилье. Продавцов много.
ДолькиКабана• 07 августа 2023
Ответ дляЛетчица
Як я купувала матрац, то ми перележали чи не на всіх зразках в магазині. Обоє, з чоловіком. Нам же має бути зручно. І на дивані сиділи і на стільцях.
Ваша продавчиня залишила власника без доходу. Цікаво, він про це знає?
знає) бо саме власник їй сказав, що то не виставочний товар, а той який треба продати , як новий
ДолькиКабана• 07 августа 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я так колись зайшла в магазин купити ковбаси, в магазині стояв смітник і я викинула маленьку пляшечку від води. Якраз жара була неймовірна, малий допив.
Як вона почала кричати! Типу ’заберіть свою пляшку, думаєте шо для вас смітник ставили??? витягуйте!’.
Я нажалілась (це відома мережа, принаймні на той час була) і більше в житті туди не заходила.
а це тому що продавець ще й прибиральниця
Королева Сарказма• 07 августа 2023
Ми нещодавно сину-підлітку виберали стілець. То на тих стільцях, а їх було десь до 10, сиділи почерзі всі. А нас було 4. І ще й кожен під себе його настроював.
Ответ дляМрії у вирії
Тю, я недавно собі крісло до комп´ютера купувала. Так в трьох різних магазинах мало не на всіх кріслах і посиділа, і покрутилася, поки нарешті в одному з них вибрала і купила.
То такі продавці, дуже їм продати треба, ага.
Мы так матрац и кровать выбирали. Причем продавцы чуть ли не заставляли прилечь.
Хотя самой завалиться на кровать мне бы в голову не пришло))
И кстати, мебель садовую когда в Эпицентре выбирали, я спросила продавца, можно ли присесть. Ответ был: ’да, конечно’. При этом почти на всей мебели висят таблички ’Просьба не садиться’.
Ответ дляУма Палата
90-е, говорите? Я лет 5 назад пыталась самовывозом купить пищевой продукт, предварительно его понюхав (запах - один из главных критериев его качества), на что прилетело в ответ: ’Купите, тогда и будете нюхать’.
Здесь на Кидстаффе, кстати)
Вынюхаете еще все))
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
ой, так тут 90% продавців таких.
За 11 лет обитания на Кидстаффе у меня это первое и пока последнее такое чудо, поэтому и запомнила)
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Простите, но вы мне триста лет не интересны и мне от вас ничего не надо.
а, то-то Вы мне пишете уже который раз?))
Аккурат поэтому)).
Я гналась за Вами три дня, чтобы сказать, что Вы мне безразличны (с) ))
Аккурат поэтому)). Я гналась за Вами три дня, чтобы сказать, что Вы мне безразличны (с) ))
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляСердючка
Брали нарозлив? І понюхати не дали?
Звичайно, що такі речі можуть бути несвіживими, і це можна на запах відчути.
Згадую, як купували мед, олію, фрукти, ковбасні вироби крафтові. Продавці, в яких товар відмінної якості, самі зазвичай пропонують спробувати не лише на смак, а й на аромат
Так отож)). Ключевые слова ’товар відмінної якості’)). А тут, видимо, было другое качество).
Не брала же - не состоялась сделка)).
Да, там были образцы к каждой партии
Не брала же - не состоялась сделка)).
Да, там были образцы к каждой партии
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ви почитайте теми місцевих продавців. Вони з 90-х і не виходили. Спитала за товар і не купила? Притягне переписку і буде на весь форум причитати)
Особенно меня здесь умиляло ’Зовите покупателя/продавца в тему’)). И, как только эта бедолага появляется на пороге (нафига, спрашивается), тут же по команде ’Фас!’ его начинают рвать на части))
Попадалочка• 07 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Для мене у Франківску таке саме вже більше року дикість. ’Не вибрайте’. ’Я буду сам накладати’..... Добре, що хоч не всі такі. Але більшість.
Стильна штучка• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Тому я нічого тут не купую. Бо обісруть потім як голуби пам’ятник 😂
Ума Палата• 07 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Та ну, перестаньте). Адекватных подавляющее большинство)
Стильна штучка• 07 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Та знаю! 🥰
Мрії у вирії• 07 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
кось чула як продавчиня казала покупцеві - Ага, всі собі понавибирають, а порчені мені куди дівати?
А вона хотіла і порчені продати? Навіть не знаю, це треба сміятися чи плакати, з такої ’незамутньонності’.
Мрії у вирії• 07 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Мій кум в одному кріслі так заснув
Поки ми з кумою ходили диван вибирати, він пішов ортопедичні крісла приміряти
О, ну то гарне зручно крісло, отже! Треба брати.
Мрії у вирії• 07 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Как сложно с некоторыми покупателями. Вам озвучили условие продажи, не подходит-не берите.
Та не питання, не візьмемо. Тільки й ви потім не бідкайтеся, що з продажами геть погано.
Мрії у вирії• 07 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Є такі продавці, які не дозволяють. А можливо всі туди скачуть діти. Зайшли і відразу дитя в стільчик з морозивом та печивом в руках туди залазить. Тому продавчиня вже оре на всіх, хоча це не дуже виглядає.
Я працювала в великому ТЦ де продавали преміальні дивани. Так от стояв у нас великий диван білого кольору і всім відвідувачам треба було на ньому вирішувати питання дизайну інтерʼєру по виборі сантехнічних виробів (це один великий магазин) і той білий колір поступово перетворювався в сірий. Ще й обожнювали туди діти залазити з ногами і взуттям 😱 не враховуючи, що диван коштував 4 тисячі дол і він був не один такий. Одні батьки не дозволяли лізти, а інші не реагували. Лізе дитя на товар з вітрини аби не мішало. Звісно, не приємно на таке дивитися.
А плівку на той білий диван не здогадалися натягнути? Знову покупці винні?
Я не чарівниця вам• 07 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Ніхто виставку в плівці не ставить, це ж не матраци. Такі дивани завжди стоять відкриті. Це не означає, що сідати на них заборонено. Це означає, що всім підряд для обговорень своїх поточних справ такі речі не підходять. В тому числі для гарцювання дітям. Ви були в ТЦ де є меблеві магазини з диванами? Ні на одному ви плівку не побачите. А от на матрацах на ліжках можуть бути, бо люди лягають в одязі і з ногами і це нормально.
Я теж, як покупець, коли вибирала собі диван, не дозволяла дітям скакати на всіх підряд мʼяких меблях салону. Маю італійський диван і вибирала теж в салоні, ніхто на мене не кидався при виборі.
LoveYouOrNot• 07 августа 2023
Ответ дляДолькиКабана
Да хоч директор туалету!