Пупс• 07 августа 2023

Підслухала розмову батька. Сиджу в шоці

Ми живемо в одному дворі, але дві хати.
Вийшла я розвішувати прання, бачу у тата друг давній сидить в альтанці. Коли товаришували в 2000х
Я привіталася, але він мене не побачив.
Розвішую ззаду хати, і чую як друг каже «пам‘ятаю як вона в тобі кров запалила»
І мовчання. Потім «на вулиці? Я не бачив»
Я здогадуюся що тато сказав щось типу «цить, донька там. Почує»
І той додає «ну добре, поїду я»
І я в щоці..
Мої батьки душа в душу, приклад ідеальної сім‘ї. Мама красива жінка, всі кажуть. Гарна, молодо виглядає.
Мама на роботі, а тут такі розмови.
Про що уе? Коли це?
Як це сприйняти? Навіщо я це почула?
Я могла щось не так зрозуміти?
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А може і ваш батько насправді не біологічний?
Я схожа на нього. Не вигадуйте
Кукарачка• 07 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Ну желание секса. Вожделение. Ну не может человек смотреть исключительно на своего партнера по жизни. Это абсолютная норма влюбляться в кого-то еще на протяжении всей брачной жизни. Мы люди, а не роботы.
ну так авторка вже нафантазувала собі мало не паралельну сім’ю в батька
Голодаю• 07 августа 2023
Семейный тролль то про маму, то про пап темы создаёт
Подмигашка• 07 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Мне кажется, автору плохо даже от того, что отец ее может на кого-то глянуть с интересом, обернуться, улыбнуться, флиртануть.
ПробілНеПрацює• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Автор, заспокойтеся. Ну немає чоловіків, які були тільки з одною. Я розумію, що всім цього хочеться, ми так мріємо, що ми єдині. Зраджують не того , що не красива, або не дає, або сварить. Просто буває таке.
Ви ж розумієте в чому різниця між жінками кому зрадили , а кому не зрадили? Я вам скажу: одні знають, що їм зрадили, а інші просто не знають, і може ніколи не дізнаються. Мені зараз натулять оті дурні смайли з рукою, або пальця вниз. Бо це ті, які кричать, що є чесні і порядні, мійнетакий, мій не зрадить.
Звісно бувають , які не зраджують. Але з десяти кричущий мой нетакой, ото одній може і не зраджують.
Ні, я свого не ловила на зраді і напишу по шаблону: любимо, секс дуже частий і різноманітнмй, немає ні в чому заборон. Пройшли багато випробувань разом за 27 років. Може і не зрадив, а може і було щось колись одноразове, або багато одноразового)))) Бо , мабудь якщо в чоловіка кохання постійне з іншою, то жінка замітить це..
Я, зрадила чоловіка. Жалкую дуже. Він не знає. Але і мені боляче за нього. Дай Боже, щоб ви не дізналися щось і про свою матір, бо вас порве.
Я для дітей взірець порядності, честності і далі по шаблону))) Але, я зовсім не така була, та в душі і є. Колись почула, донька розмовляла з подругою, про секс ( вона доросла), та і каже:’ та там мабудь все прісно, як у батьків, ось і бросив. Матінко моя, я сміялася. Якби вона знала, що ми робимо, їй би очі на лоба полізли))
Отак діти думають про батьків.
Так що забудьте про це. Ваш батько гіршим не став. Людина зі своїми тайнами. Вони є у всіх. А матір скорішемза все знає про це.
Ну так вы по себе судите всех. Вы думаете, раз вы изменяли, то и все изменяют. Я про себя знаю, что я не изменяла за совместные 20+ лет, и уверена, что есть и другие такие же люди. А уж как в конкретной паре, это вам никто не расскажет.
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Отак діти думають про батьків.
А жінки також всі зраджують?
Кукарачка• 07 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
мені здається цє все ж тріль
загалом пише цікаво, але деякі фрази її видають
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
а батьки разом 20. ...

ТРОЛЬ.
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
І що значить це словосполучення?
При мамі? До мами?
З мамою з 20 років разом..
закохався в іншу? Чи зраджував?
Як забути?
Вы думаете раз женился то все , другие женщины по волшебству не интересуют ?
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляМиззери
Я 11 років заміжня, 13 разом з чоловіком і мене інші не цікавлять..
БальзаковскийВозраст• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Я схожа на нього. Не вигадуйте
Я добиваю. Я в нього є брат?
БальзаковскийВозраст• 07 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Про маму какая тема была?
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляКукарачка
мені здається цє все ж тріль
Та я б таке і не вигадала. Вперше чую оце «серце запалила»
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Дівчата, покладіть себе на мож місце..
Я як маленька дівчинка реагую. Це мої батьки?
Якщо це було? То як він міг?
І так. В мене ідеальна сім‘я. І коли писали тут що всі зраджують рано чи пізно, я знала шо не всі, бо був приклад батька. А тепер можна думати що і мій рано чи пізно гульне
Я наверное черствый сухарь но мне пофиг было бы
Это у меня бабушка с дедом идеальные были а у нее 30 лет любовник был с которым все знакомы были , такие обстоятельства
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Я не троляка
А уявіть що ви дізнаєтеся що ваш тато зраджував мамі.
Як вам?
Типу «та пофіг.. пофіг що ви тоді були малою, а він гуляв. Пофіг на все. Йду жити своїм життям»
Чесно?
Невде ніхто не розуміє про що я?
Я б и про мужа через 20 лет узнала то пофиг было бы
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляМиззери
Ой, а то не та бабушка яка жильця вигнала?
Бо та мені сподобалася))
Якщо ще і коханця мала то дуже цікава жіночка)
А коли мова про тата то розчарування якесь
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я добиваю. Я в нього є брат?
Був, помер
Не схожий на тата. Але моя мама з ним зустрічалася, тато відбив
Не натякайте ні на що))
На брата я не схожа, а з татом одне лице лише в мене жіноче)
НаливайКа• 07 августа 2023
Так тато жива людина і йому могла сподобатися інша жінка,а це не значить,що він зраджував фізично.мало того,ви думки свого чоловіка теж не прочитаєте
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Ну не факт что мужа не интересуют
Без обид
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляМиззери
Чесно?
То я драматизую занадто? ..
Напевно навіть легше стало від відповідей.
Бо якби писали «о, Боже! Як вас жаль»
То я б вже ридала на всю хату
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляМиззери
Ну не факт что мужа не интересуют
Без обид
Але ж і не гарантія що так
Ну бувають однолюби як я
Кукарачка• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
ото в вас тут точно вус відклеївся
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляКукарачка
ото в вас тут точно вус відклеївся
Ну.. думайте як хочете. Але історія правдива
Кукарачка• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Був, помер
Не натякайте ні на що))
нові дровішки на п’ятій сторінці
не тріль, ага...
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Бо та мені сподобалася))
Да, ну вот я ее всегда молча осуждала за это а потом оказалось что дед сам гулял и чем-то по мужски заболел и не смог заниматься сексом и сказал ей что б она завела любовника
Но конечно она никого не искала и лет в 45 встретила мужчину , ну и встречались
Дед умер а она с ним встречалась до его 90 лет , я ему и есть носила , он ей жилье помог купить
Не блядство , Любовь
Но если не знаешь всю историю то ошибочные мнения можно сложить
Чужие отношения потемки и чужая душа потемки
Не идеализируйте никого, ни родителей, ни мужа
Домовенок Кузя• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Та поговорили так ніби тато мамі зраджував
Все може бути, ви ж не думаєте, що всі кругом живуть щасливо і помирають в один день
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Але ж і не гарантія що так
Ну бувають однолюби як я
Я скажу так что вы и в себе не можете быть уверенной , жизнь любит шутки
Завтра вы можете влюбится в какого-нибудь мексиканца в примеру
Домовенок Кузя• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Дівчата, покладіть себе на мож місце..
Якщо це було? То як він міг?
Так отож, готуйте фінансову подушку
автор Пупс • 07 августа 2023
Ответ дляКукарачка
нові дровішки на п’ятій сторінці
не тріль, ага...
Я так і думала що запідозрять коли писала.
Але це правда
Бабуся моя була дуже проти мами, бо то з одним сином зустрічалася, то з іншим. Ревіла коли вони одружувалися і завжди мені казала про це. Не змогла прийняти її до останнього. Хоча, їй ніхто б не догодив. Інша невістка також була для неї жахлива. З тою навіть не розмовляли роками
Миззери• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Чесно?
То я драматизую занадто? ..
Бо якби писали «о, Боже! Як вас жаль»
То я б вже ридала на всю хату
Ну я сильно пох-ист по жизни , столько говна насмотрелась что никого не идеализирую
Я описала выше историю бабули , тоесть надо знать истинную ситуацию
Можно думать идеальная семья а в реальности это просто фантик (я не про вашу)