Пупс• 07 августа 2023
Підслухала розмову батька. Сиджу в шоці
Ми живемо в одному дворі, але дві хати.
Вийшла я розвішувати прання, бачу у тата друг давній сидить в альтанці. Коли товаришували в 2000х
Я привіталася, але він мене не побачив.
Розвішую ззаду хати, і чую як друг каже «пам‘ятаю як вона в тобі кров запалила»
І мовчання. Потім «на вулиці? Я не бачив»
Я здогадуюся що тато сказав щось типу «цить, донька там. Почує»
І той додає «ну добре, поїду я»
І я в щоці..
Мої батьки душа в душу, приклад ідеальної сім‘ї. Мама красива жінка, всі кажуть. Гарна, молодо виглядає.
Мама на роботі, а тут такі розмови.
Про що уе? Коли це?
Як це сприйняти? Навіщо я це почула?
Я могла щось не так зрозуміти?
Я привіталася, але він мене не побачив.
І той додає «ну добре, поїду я»
І я в щоці..
Мама на роботі, а тут такі розмови.
Про що уе? Коли це?
Як це сприйняти? Навіщо я це почула?
Я могла щось не так зрозуміти?
Клементина• 07 августа 2023
Може це все ще сто років назад було
Влізьте своєю обізнаністю в сім´ю батьків і все їм розваліть
І хто від цього щасливий буде???
Особливо буде цікаво якщо ви не так зрозуміли)))
І хто від цього щасливий буде???
Швендяю містами• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Мені зле..
Буду пити заспокійливе…
Як таке можливо?
Буду пити заспокійливе…
Як таке можливо?
Ви смішна.
Автор, ваш батько що святий? Янгол во плоті?
Ні. Ваш батько це звичайний мужчина, з членом між ніг, в якого є ерекція на жінок. І яка б ваша мама не була красуня, ваш батько міг колись мати сексуальний потяг до іншої жінки. Може це було до вашої мами, а може і під час шлюбу, хтозна. Не обов´язково що він мав секс з тею жінкою, може вона йому не дала.
Конфиденциальность• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Я 11 років заміжня, 13 разом з чоловіком і мене інші не цікавлять..
так у всех ваши мозги и взгляды на жизнь?или все люди разные и на вас равняться не должны?
Швендяю містами• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Бо ви жінка! А вашого чоловіка може хтось і цікавив за ці 13 років, окрім вас.
Снежнакомка• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Я не троляка
А уявіть що ви дізнаєтеся що ваш тато зраджував мамі.
Як вам?
Типу «та пофіг.. пофіг що ви тоді були малою, а він гуляв. Пофіг на все. Йду жити своїм життям»
Чесно?
Невде ніхто не розуміє про що я?
Як вам?
Чесно?
Невде ніхто не розуміє про що я?
Ну и? Мой папа изменял маме. Мама изменила папе-даже хотела уйти от него.
Дедушка изменил бабушке-чуть до развода не дошло.
Один дядя так изменял жене, что родилась дочка.
Второй дядя тоже изменил. Хотел уходить. Но жена быстро 4 ребенка родила.
Знаю, что у тети тоже были романы.
Мне теперь что делать? В психушку сдаваться?
Ну вот серьезно. Абсолютно пофиг
Знаю, что у тети тоже были романы.
Ну вот серьезно. Абсолютно пофиг
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляШвендяю містами
А чому ви розділяєте по статевому признаку?
Чоловіки з іншої планети?
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Знаю, что у тети тоже были романы.
Ну вот серьезно. Абсолютно пофиг
Знаю, что у тети тоже были романы.
Ну вот серьезно. Абсолютно пофиг
Дід мій також гуляв. Мені також пофіг.
А тато був завжди таким правильним..
Швендяю містами• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Чоловіки з іншої планети?
Чоловіки частіше хотять різних жінок, ніж жінки різних чоловіків. У чоловіків більш плотська любов, а жінки більш серцем люблять а не пісьою.
Снежнакомка• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Дід мій також гуляв. Мені також пофіг.
А тато був завжди таким правильним..
Мой дядя всегда был образцовым мужем. А когда скоропостижно умер-его жене на работе открыли его сейф. И она прозрела. Прокляла и его, и всю его родню и в итоге, через пару месяцев умерла
Конфиденциальность• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Але ж і не гарантія що так
Ну бувають однолюби як я
слазьте уже со своего пьедестала.
вы можете жить как сами того хотите,а к другим людям лезть со своей моралью лучше не надо, даже если это ваш отец.
вы такое понятие как личные границы слышали, знаете?
LoveYouOrNot• 07 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Що там було в сейфі?
Снежнакомка• 07 августа 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Що там було в сейфі?
Думаю, что она не пережила наличие дочки. Может еще что-то было
LoveYouOrNot• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Чоловіки з іншої планети?
Чоловіки полігамні, це ж не секрет.
В вашій ситуації рано взагалі якісь висновки робити - вони могли взагалі про третіх людей говорити і чиюсь розмову переказувати. Ще ви могли недочути, і той пан міг про себе говорити, а не про вашого батька.
Найкраще - спитайте в тата тихенько, якщо настільки зацікавились. Але ви почуєте або неправду, або нашкодите, або тато буде думати, що ви неадекватна, якщо ви зовсім третє зрозуміли.
Я така бойова• 07 августа 2023
Відносини ваших батьків - це тільки їх справа. Не лізьте. Просто викиньте з голови те, що почули. Тим більше, ви тільки якусь фразу почули і вже нафантазували. Таке враження, що розмова була типу - згадала баба, як дівкою була. Два чоловіки у віці згадували молодість. Гарно живуть ваші батьки - порадійте за них!
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляШвендяю містами
У вас є чоловік? Як ви ставитесь до цього що він хоче інших і різних?
Швендяю містами• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Є чоловік. Нормально ставлюсь, це природа. Знаю шо він дрочить на порно, і шо його приваблювали деякі жінки на роботі. Ну такого щоб якасб жінка йому прям ’кров запалила’ при мені поки не було. Але таке може трапитись, я це усвідомлюю.
Я вся ваша• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
І що значить це словосполучення?
При мамі? До мами?
З мамою з 20 років разом..
закохався в іншу? Чи зраджував?
Як забути?
При мамі? До мами?
З мамою з 20 років разом..
закохався в іншу? Чи зраджував?
Як забути?
И что ? Если изменял , вы в этой ситуации не к месту . Разберутся без вас , а может и не нужно разбираться это все прошлое .
Маргарита и Мастер• 07 августа 2023
ото, автор, у Вас і фінтазія, 3 слова з контексту вирвано, а Ви вже серіал на 4 сезони придумали)
Рожайтретьего• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Я не троляка
Як вам?
Чесно?
Невде ніхто не розуміє про що я?
Як вам?
Чесно?
Невде ніхто не розуміє про що я?
це не ваша справа взагалі. Ви або психологічно не сепарувалися від батьків, що відчуваєте себе їх невід‘ємною часткою, або гіперконтролюєте їх, всиновили і дивуєтесь свавіллю. Щось одне з двох.
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Та хоч би так і було. Хоч би я помилялася
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
«Всиновили і дивуєтесь свавіллю» 😂
Дівчата, як вам таке в голову приходить?)
Смішно пишете)
Сподіваюся я помиляюся.. хочу помилятися
Смішно пишете)
Майская киска• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
«Всиновили і дивуєтесь свавіллю» 😂
Смішно пишете)
Ну ладно , допустим , не ошибаетесь . Дальше что ? Вот вы проревелись , успокоительного напились , на Советчице тему создали . Ваши дальнейшие действия ?
годовасик• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Майже всі ставляться погано. Але чодовікам пофіг. Він любить дружину, а піде і люську виїпе, бо на неї встало, а з ранку з дружиною посварився, а може аона така наполеглива була, що не встояв, а мо про ту люську мріяв давно. Ви думаєте, як ви не хочнте з іншим бути, то і чоловік ваш не хоче. Якщо є можливість, подивіться на його телефоні яке він порно дивиться. Там ви і ппоряд з тією дівкою не стояли. І що в нього були жінки, у шлюби то 99,9%. Бо так сталося. Так, не повинно так бути, і вам не хочеться, і ніеому не хочетьсч. Но це життя, і воно таке. Поки впша мама за ручку тоимала тата, щоб фільм дивитися, тато мріяв про іншу. Бо вона мінет віртуозно робить, а не за ручку тримає. І чоловік ваш з вами дивиться заради вас той фільм, а мріє, як ота актриса у фільмі, його мацає))
Обнимашкина• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
Мені зле..
Буду пити заспокійливе…
Як таке можливо?
Буду пити заспокійливе…
Як таке можливо?
не, лучше мочегонное - пописяете и всё пройдёт))
Честно, ну прямо драма века)
Моего папу, когда я была еще подростком, тетки его юности разыскивали через отдел кадров, потом начались поздравления открытками с праздниками на домашний адрес со словами типа- это все было давно, но очень дорого и т.д., мама очень злилась, папа- смеялся, поругаются, только успокоятся- бац, очередной праздник и новая открытка) Ничего, пережили, родители уже вместе много лет)
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Моя мама ніколи тата не тримала.
Вона була завжди дуже красива жінка, і він тримав її, на роботу не відпускав, сім‘ю забезпечував і тд
Навіть коли я поїхала навчатися, мамі було 38, мої одногрупниці були в шоці яка молода і гарна мама.
І звідки ці фантазії що він мріяв про інші і мінєти?
І що мій чоловік також мріє
Це ваш особистий досвід і вам легше думати що це норма, так у всіх?
І що мій чоловік також мріє
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Звідки ви взяли свої 99.9 % що так сталося! І були інші жінки? У вашого були?
Чи у вас є статистика?
Може і не проти б, але не кожен зрадить жінці, знаючи що може ізза разового перепіхона втратити сім‘ю. Є такі які сім‘ю цінують
Чи у вас є статистика?
Чебураха з перцем• 07 августа 2023
Ответ дляПупс
О, ні… Не хочу і уявляти таке
Вони побралися у 20
Ніяких дискотек
Може в школі, хіба. До мами
Вони побралися у 20
Ніяких дискотек
Може в школі, хіба. До мами
ага. Ні дискотек, ні радощів, ні залицянь, і сексу не було.
Все було. І дивно що ви в 36 цього не розуміете. Хоча думаю що ви просто тролль)
Пупс
• 07 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Та було ДО
Ну до мами
До 18 років, бо вони якийсь час ще до одруження зустрічалися
Нехай це буде про татову першу любов.
Головне аби не зрада у шлюбі(
Але і тут не сходиться, бо наскільки я знаю то цей дядько не друг дитинства, а вже після 90-2000 товаришували. Але .. не знаю
Ну до мами
Нехай це буде про татову першу любов.
Головне аби не зрада у шлюбі(