Диви яка я пава!• Изменено 07 августа 2023

Соромлюсь того, що я цнотлива у 24 роки

Через це страждає самооцінка. Соромлюсь роздягатись, хоча зайвої ваги немає. На ногах крапочки від гоління, таке відчуття ніби всі дивляться і соромлюсь навіть вдягнути спідницю чи сукню.

Ходжу на побачення, але коли є натяк на щось більше одразу зникаю. Боюсь реакцію хлопців на те, що у мене цього ніколи не було
ПодругаМужа• 07 августа 2023
Так, а цнота до чого тут до цяточок?

Шкідлива молекула• 07 августа 2023
Можу рішить вапрос, пишіть. Гарантія на роботу пожизнєнна
Соня-сонятко• 07 августа 2023
Бедааааа с самооценкой. Сделайте лазерку.
С парнями вооьще не встречались? Нет ничего плохого в том, чтобы быть девственницей
Звоночек• 07 августа 2023
пишайтесь
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
Так, а цнота до чого тут до цяточок?
Напевно соромиться роздягатись...І тому ще не займана...
ПодругаМужа• 07 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Цяточки то фігня, от як сіськи обвиснуть, ото горе, а цяточки, тьфу ти.
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
24,,,Незаймана...не партеся,,,Ваше вас знайде...
автор Диви яка я пава! • 07 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Коли розумію, що доведеться сказати про те, що в мене ніколи не було - боюсь реакцію хлопців на це. Що вже 24 роки, а ще ні ні…
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ну...Вона цього ще не розуміє...

грешница кающаяся• 07 августа 2023
так нужно гордиться тем,что Вы целомудренная ,а не стесняться этого.
білий туман• 07 августа 2023
Можливо вважаєте що та цнота тільки для НЬОГО, а його все нема тай нема?
Ответ длябілий туман
Загалом я і не проти мати інтим не з «тим самим», але не можу переступити той страх
білий туман• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
страх першого разу?
Пиши-пропало• 07 августа 2023
А якби ви були вже не незаймана, то не соромились би?
Пиши-пропало• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
купіть ділдо і позбавтесь цноти самостійно
Сусідка знизу• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
А чого так затягнули? В 18 теж стидалися, що незаймана?
Ответ длябілий туман
страх першого разу?
відчуття сорому через те що в такому віці ще нічого не було. Один раз у переписці призналась про це хлопцю, він ржачні смайлики прислав) можливо це і не означає щось, через що варто перейматись, але з тих пір відчуваю себе «не такою» «дефектною»
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Йооой...,теперішнім хлопцям такого не кажіть...Бо він вас візьме і піде хвалитися корешам...Я целку взяв.уявляєш...Якщо вас лише це тривожить облиште...Бо будете розчаровані у нинішніх хлопцях...Всьому свій час...
Ответ дляСусідка знизу
Можливо звучатиме дивно, але в 18 я ще жила думками про «того самого», але ніяк не з‘являвся він) зараз не чекаю якогось шаленого кохання, а зайнятись цим самим з кимось не можу… подруга каже шукай дорослого мужика щоб «допоміг»…

Сусідка знизу• 07 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Теперішній хлопець без особливих почуттів з незайманою зв´язуватися не захоче
Залізна пані• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Что-то вас в детстве сильно триггернуло.А вообще,не парьтесь и меняйте мышление.И ничего зазорного в этом нет.Удачи вам💐
Мира всем• 07 августа 2023
Если это действительно для вас такая проблема, наймите специально обученного мужчину и он окажет вам услугу сексуального характера. И будете себе жить спокойно, носить платья и ходить на свидания.
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ну а я про що...
Сусідка знизу• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Також хотіла вам таке порадити, знайдіть досвідченого трохи старшого чоловіка
білий туман• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
та ну... це як перший раз до стоматолога: можна довго тягнути, але ж не минеться. ...ну і порадниці підказали: зараз ділдо є.
Луковая• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Почніть з орального сексу
Луковая• 07 августа 2023
Ответ длябілий туман
Ділдо мабуть буде боляче вперше і самій
білий туман• 07 августа 2023
Ответ дляЛуковая
Ділдо мабуть буде боляче вперше і самій
так може і добре: людина зрозуміє що краще не самій це робити
Стигла полуниця• 07 августа 2023
Не бачу нічого смертельного в тому. Я втратила в 22. Просто відчула,що з ним можна))) довірилась і все. Не було ніякого висміювання(те,чого Ви так боїтесь.) Але в мене в голові не було того,що це якось неправильно,що в мене нікого не було. Ну якось так вийшло,що з тим самим вже десятий рік як сім´я)
Мира всем• 07 августа 2023
Та на фиг то дилдо. Лучше за эти деньги живого мужчину арендовать, который знает, что делает и у автора появится немного опыта и уверенности.