Диви яка я пава!• Изменено 07 августа 2023

Соромлюсь того, що я цнотлива у 24 роки

Через це страждає самооцінка. Соромлюсь роздягатись, хоча зайвої ваги немає. На ногах крапочки від гоління, таке відчуття ніби всі дивляться і соромлюсь навіть вдягнути спідницю чи сукню.

Ходжу на побачення, але коли є натяк на щось більше одразу зникаю. Боюсь реакцію хлопців на те, що у мене цього ніколи не було
Мона_Лиса• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Коли розумію, що доведеться сказати про те, що в мене ніколи не було - боюсь реакцію хлопців на це. Що вже 24 роки, а ще ні ні…
Вам не треба реакція всіх хлопців. А отого свого, виходить, просто ще не знайшли.

білий туман• 07 августа 2023
Ответ дляМира всем
Та на фиг то дилдо. Лучше за эти деньги живого мужчину арендовать, который знает, что делает и у автора появится немного опыта и уверенности.
тож там проблема саме в спілкуванні схоже. Мужчини наче є.
Луковая• 07 августа 2023
Ответ длябілий туман
так може і добре: людина зрозуміє що краще не самій це робити
Ще можна запросити найкращу подругу і хай вона це зробить
Кидаю курити• 07 августа 2023
Я теж до 24 ходила
І теж мене це тривожило, розумію гарно вас
Думала шо все.. 25 буде границя
А в 25 я вийшла заміж…тоді сказала хлопцю про це… і він реально зрадів… сказав шо не буде мене примушувати і тд
Зробив пропозицію через місяць
А через 4 ми одружились

Так шо не треба з ким попало… просто живіть, подорожуйте і знайдете того самого
Порада він дівчини якій зараз 35, але мала таку ж проблему в 24 …
автор Диви яка я пава! • 07 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
Я теж до 24 ходила
Думала шо все.. 25 буде границя
Зробив пропозицію через місяць
А через 4 ми одружились

Дякую Вам, трохи заспокоїли)) мені 25 через півроку. Час ще є до «границі» ))
Кидаю курити• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ось і в мене др майже взимку
Так ось я за 2 тижні до Др зустріла майбутнього чоловіка!)
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
1 на вашу д1ройку патичок знайдеться. не переймайтесь.
Заикальница• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор, глупая вы! Используйте это, как ваш козырь: ’ тебя однооого ждала любимый!!! Только ты меня зажег, ты самый лучший. Не хотела распыляться на всяких там. У мужика самооценка взлетит и будет вами дорожить. Только выберете, действительно, классного мужика и приподнесите свою ’цноту’ именно так, а не ’я боялась у меня комплексы’...Тот, что поржал- придурок, хорошо, что отвалился сам. Зачем вам такие идиоты? А нормальному мужчине даже приятно будет, многие даже мечтают быть первыми, но осознают, что это возможно только в раннем юнешестве, а тут такой подарок!
Yuliya-af7f• 07 августа 2023
Так це ж навпаки, Ваша перевага!

МатьЧасть• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
відчуття сорому через те що в такому віці ще нічого не було. Один раз у переписці призналась про це хлопцю, він ржачні смайлики прислав) можливо це і не означає щось, через що варто перейматись, але з тих пір відчуваю себе «не такою» «дефектною»
Автор, може це просто сказано буде, але полюбіть себе. Мені було ще більше років, коли в мене ще нікого не було. Я теж не будувала іллюзій на рахунок того самого. І на відпочинку в мене була реальна можливість зайнятись сексом з хлопцем, але я зрозуміла, що ми більше навряд чи побачимось, а я потім буду страждати, то не той випвдок був коли «краще зробити і жаліти». І ще коли вже в номері цілувались обіймались, в один момент сказав: «ти що, цілка?» Мене від цього ледь не вивернуло, я сказала що ні, але цього зараз не хочу.
Ще колись була у студентської подруги на святі в іншому місті, і там розговорилась з одним хлопцем трохи старшим із персоналу, він жив поруч, то ми ще проводжали один одного, і на наступний день ще був час поспілкуватись. Все було без флірту, то я спитала в нього як погляд зі сторони - чому я не приваблюю хлопців, і коли розмова зайшла вже про секс, то теж було якесь зневажливе ставлення.
Більше ні з ким і не обговорювала. Але в мене було насичене життя, робота, заняття, спорт, друзі, сім‘я, поїздки.
І коли зустріла свого майбутнього чоловіка, нвпевно, все зійшлося. Тому що він довгий час не приставав до мене, не натякав на близкість, через декілька місяців лише спитав, і відреагував з полегшенням, бо думав що може мене хтось образив в сексі до нього, і я не підпускаю до себе.
Автор, в свої 24 мене ця тема не дуже тривожила. Вам тільки 24. Не спішіть. І не слухайте подругу про знайти старшого чоловіка тільки для першого разу. Ви ж після того зненавидите себе, подругу і всіх чоловіків.
А цяточки ваші ніхто прискіпливо на вулиці не розглядає. Якщо вас це дуже тривожить, спробуйте якісь види депіляції, почитайте відгуки, вирішите щось для себе.
Бажаю вам приємних побачень,
взаємної симпатії і великого кохання.
Забула що?• 07 августа 2023
Мне тоже. У меня самооценка не страдает. Стеснения такого нет. Но с теми, кто хоть немного нравился, потрахаться не получалось. Почти 10 лет уже как. И типа можно начать спать только ради того, чтобы спать, с абы кем. Но это ж какое дно отчаяния, что за 10 лет так и не нашлась возможность с кем-то симпатичным. Это ж вообще печаль-печаль
Забула що?• 07 августа 2023
Это будет что-то на языке моего любимого могильного холода и одинокой самодостаточности
Голова колгоспу• 07 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Не кажіть. Навіщо!?
Ответ дляМатьЧасть
Бажаю вам приємних побачень,
взаємної симпатії і великого кохання.
Дуже дякую вам за ваші слова🌸 мені стало трошки легше. Справді дякую❤️