Швидкоруч• 07 августа 2023
Навчання в Україні при вступі закордоном
Дівчата, у кого діти поступили до ліцею/технікуму а Польщі, чи плануєте продовжувати навчання в Україні, аби було хоч 9 класів закінчено?
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
Я не в Польщі, але проти такого знущання над дітьми
Так, але особисто я не знаю що робити. А якщо війна закінчиться , і ми за рік повернемось, то тоді на основі атестату дитина могла б йти поступати, а так буде лише 8 класів. Бо в Польщі школа 8 класів, переносити нема чого буде з однієї школи в іншу
Докладальниця• 07 августа 2023
А ваша школа організує навчання он-лайн? Чи ви платну школу маєте на увазі, типу Оптима? Наче ж в цьому році - або ходи до школи, або на сімейне (сімейне це все сам опановуй).
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
У нас і так було ’ все сам’. Дитина ходила в польську школу, а українську здавав всі роботи,всі теми самостійно опрацьовував
Криниця щастя• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Атестат буде, а знання? 8й і 9й клас самостійно осилити важко, а паралельно навчаючись в Польші - просто нереально.
Криниця щастя• 07 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Онлайн навіть якщо був би, то в першій половині дня, а дитина автора вчиться в Польщі у цей час.
Кондуктор трамвая• 07 августа 2023
А зачем вам украинский аттестат, если вы уже поступили в Польше?
Если скоро все закончится, то ребенок останется доучиться. Зачем его дергать?
Я не в Польше, но мы сделали точно так же.
Докладальниця• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви потягнете ще рік? Тоді тягніть. Як ні, то ні. Моя приятелька в Чехії, тягнули рік дві школи (5 клас, математичний). На цей рік забирають документи, залишать лише чеську школу. Дитина дуже стомлюється.
Криниця щастя• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Який клас?
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Тяжко... ще не вирішили,що робити. 8 клас,тому питання дуже актуальне: чи вступати в Польщі,чи повертатися в Україні
Криниця щастя• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ви принесете довідку з технікуму/ліцею. І взагалі навіть без довідки вас зарахують у клас по віку, було ж роз´яснення від МО.
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
Який клас?
Перейшов до 8 в обох школах. В Україні ліцей,складний
Криниця щастя• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну тоді якщо здані атестації відповідають рівню знань, то ваша дитина - геній.
Докладальниця• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Як є можливість, то дитині краще лишитися в безпечному місці. Це моя думка. А догнати наче зараз можна, при бажанні, основні предмети. Словом, бідні діти. Навантаження в двох школах нереальне.
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
Він і є геній)) в польській школі без ’ трійок’,тільки декілька ’ четвірок’ . В укр ліцеї всі роки відмінник.
Тому і складно прийняти рішення де його майбутнє...
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Навантаження справді дуже велике. Дитину шкода.
Ось приїхали зараз додому і як же добре вдома
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
На сімейному.
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
8 пройшли і закінчили чудово. Було складно, займались по деяким предметам з репетиторами. Але тоді думали, якщо не поступить після 8 класу в Польщі, то продовжить в Україні. А тут, поступив, і тепер не знаю, що робити. Чи потрібні ті 9 класів, чи все ж таки закінчити, щоб атестат таки був
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А с кем он там останется в 15 лет? До 18 нужен опекун.
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
У нас така сама ситуація. Всюди відмінник
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Молодчинка.
А в якому місті поступив/ла в ліцей? Складно було поступити?
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Думаю,що атестат все ж таки краще мати
ТихоЯ• 07 августа 2023
Я б какую то онлайн школу выбрала. Не особо напрягаясь чтоб получить атестат
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Молодчинка.
В Варшаві. Поступав на основі балів які отримав в польському атестаті і + бали які отримав за екзамени.
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляТихоЯ
От, я так і думаю. В якусь може простеньку школу його перевести, бо зараз він в ліцеї навчається, там складно. Програма сильніше, вимоги до учнів також сильні
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ми теж в Варшаві. Можна Вам ще питання позадавати,будь ласка?
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, питайте
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Так, питайте
Дякую.
Як ви вибирали ліцей? Може порадите свій,якщо задоволені?
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Дякую.
Ми вибирали по спеціальності, і по своїм балам. Ми в технікум поступали, не в ліцей. Порадити нічого поки не можу, бо тільки поступив, і навчання ж в вересні почнеться.
Але система вступу дуже цікава. Все вирішує система чи пройшла дитина чи ні
Грамотний хвіст• 07 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Дякую.
Підкажіть, будь ласка, як Ви дивилися проходите по балам чи ні.
Я щось з цією системою не можу розібратися (
Тобто самі рахуєте бали і коли заповнюєте заявку,то вибираєте заклади куди проходите?