графиняВишенка• 07 августа 2023
Не мала баба клопоту заказала комбез
Дівчата, припекло комбінезон. Ніколи їх не носила. В ньому великувате декольте. Потрібна порада, з чим його носити?? Чи можна під нього якусь майку піддівати, чи футболку, чи буде що попало? У кого є щось подібне, з чим ви ці комбінезони поєднуєете і обув також цікавить.
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
І шо? В раз такий клопіт, не мучтесь, викиньте
питання в темі. З чим носити, чи можна щось піддіти, що...
Хвець-тець• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Топ горизонтальный
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Дуже гарний
дякую. Але чомусь не доганяю під що він. Може білу футболку потрібно під нього і кеди? Чи кеди сюди ніяк
Тётя Хрюша• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
на мені штани трошки довші, але все одно 7/8
Ну він ізначально якийсь странний. Верніть і не мучтесь.
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
уже є такі думки. Думала, може це я не знаю як його обіграти
Трактор Віка• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Як на мене він зовсім не вибагливий. Ми ж не знаєм що у вас в шкафу до нього?))
Показуйте, що маєте)))
Тётя Хрюша• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Мені здається в кедах ви будете схожа на карлсона. Кеди і пропелер на копчик)))
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
ну босоніжки також не сильно добре, такі є
Просто болталка• 07 августа 2023
Можна одягнути бюстік топ. Є більш закриті модельки. Якраз вам той трикутничок декольте закриє
Карамбулкул• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Майку
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Біла майка і білі вєтнамки
вєтнамки... навіть не знаю. Він якись класичний, а вєтнамки пляжна обув
Карамбулкул• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ні, він під кабли
Хвець-тець• 07 августа 2023
Топ такого плана, но не именно такой, просто прикрыть вырез горизонтальной линией.
Обувь - кеды или очень открытые босоножки классику
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ні, він під кабли
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляХвець-тець
ось щось таке і думаю.
Fashion_besties• 07 августа 2023
Ваша самая большая забота сейчас должна быть не с чем носить, а как научиться снимать его в туалете придерживая одной рукой верх чтобы он не упал на пол/в унитаз и при этом делать другой рукой все необходимые привычные дела :)
Ну и просто брызнуть немного в туалете - вы должны быть для этого полуголая.
Я избавилась от комбинезонов, хотя с любимым Michael Kors немного не хотелось расставаться
Красный Смех• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
під босоніжки на рівній подошві якось ніяк
Производитель предлагает, как видим, носить с такими сапогами )) и без маек, на голое тело.
Возвращацте, если плохо сел.
Красный Смех• 07 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Дааа))))) как все в широких куцых штанах и кедах
Тётя Хрюша• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я канэшно ізвіняюсь, но якби очевидно шо він під каблуки. Це перше.
Друге ніяка футболка буде сюди не в кассу, бо ж видно шо він ізначально йде з великим декольте, шоб його надівали всякі ізисканні лєді для томних вечорів з бокалом просекко.
А ви-футболки, танкєтки, кєди. Це всьо буде не то пальто і колхоз.
Прибираю щодня• 07 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Визуально укорачивает ноги
графиняВишенка
• 07 августа 2023
Ответ дляFashion_besties
Fashion_besties• 07 августа 2023
А по теме - кроме сапог, подойдет любая обувь на толстой подошве, на танкетке. Но не классика. Чтобы компенсировать визуальное укорачивание ног этой моделью
Вумна вутка• 07 августа 2023
И где там большое декольте,непонятно . Автор, не колхозничайте. Плохо село, верните его взад)