Админко• 07 августа 2023
Возврат товара, если он не подходит.
Кто в курсе можно ли вернуть телефон в магазин, если не прошло 14 дней с момента покупки и если с него сняли пленку с надписями?
Радостина• 07 августа 2023
Смотря какой магазин и есть ли у вас чеки на руках и т. д.
С такой информацией нужно ознакомиться непосредственно на официальном сайте магазине или очно спросить у менеджера. Откуда же тут кто знает на каких условиях вы покупали товар.
Коварная Зая• 07 августа 2023
Тільки якщо товар не був у використанні і його товарний вигляд повністю збережений (зняті плівки це вже виключають).
Це якщо телефон робочий.
Якщо з ним є проблеми, то це вже від магазину залежить, яке рішення вам запропонують: повернення, обмін чи ремонт.
Це якщо телефон робочий.
Админко
• 07 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
Це якщо телефон робочий.
Не зрозуміла. Тобто те що плівки зняті нічого страшного? Головне, щоб не було ознак використання?
Г@Л@В@ломка• 07 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Можна, без проблем повертали
Как если он уже под вас включён?
Помеха справа• 07 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Как если он уже под вас включён?
А чим айфон відрізняється від інших телефонів?
Коварная Зая• 08 августа 2023
Ответ дляАдминко
Ні, зняті плівки - це вже порушення оригінального пакування і одна з ознак використання.