На новий рік , нашвидкоруч написала 100 бажань. Як то кажуть, те що підказала підсвідомість. Писала швидко. І ось сьогодні продивилась цей список. Приблизно 3 можна сказати здійснилось. Дуже багато бажань мені вже не цікаві, бо писала з орієнтиром на цей рік, а обставини змінилмсь.
От думаю переписати цей список, чи залишити?
Це було так би мовити замовлення до всесвіту, яке я легко відпустила і забула, але насправді на 60% треба було працювати самостійно, а я навіть не почала.
Чи писали ви такі списки, чи щось здійснилось?
Ответ дляИрэн1983
Ого что.
У меня и 10 не наберется
Це хтось тут підкинув таку ідею перед новим роком. От і написала.
Ще була тема про 12 папірців під подушкою)))але їх загубила
Ответ дляNifertity
Що можна написати в 100 бажань, щоб не повторюватись? Я ледве 12 надумала, писала на папірцях, клала під подушку. Потім зранку треба витягнути три не дивлячись
12 теж писала))) але загубила ці папірці, і не пам´ятаю що там було, а це була інша тема і написала в блокнотику)))
ksusha1155• 07 августа 2023
Ответ дляNifertity
Я можу 1000 написати
Ответ дляksusha1155
Ого, в мене вже 90% здійснилися... щось слабенько у вас(
Дуже слабенько))) ви просто маленькі бажання писали, накшталт щось відвідати, чи спробувати, чи були мрії до яких треба добряче докласти зусиль?
ksusha1155• 07 августа 2023
Ответ дляOmella-white
До всього треба зусилля))) іноді до дрібниць не добратися)
Ответ дляksusha1155
Цікаво було б хоч приклади ваших бажаннь прочитати
ksusha1155• 07 августа 2023
Ответ дляOmella-white
Ні. Але я правда не розумію як можна мати 3 бажання
в мене їх море, море
Ответ дляksusha1155
в мене їх море, море
Чому 3. В мене їх багато))) але з тих що прийшли в голову 31 грудня здійснилося лише 3
Coffee is Love• 08 августа 2023
Я це практикую багато років.
Пишу не раз на рік, а просто нотую собі власні бажання і цілі.
Це не лише будинок чи авто, це і поїздка в нову країну, купівля сумки, яку не можу дозволити собі зараз, інвестиції чи пластична операція - все що хочеться коли небудь мати/зробити, але я не можу оплатити це наразі.