Кишмишная Мая• 08 августа 2023

Вагітність відразу після завмерлої.

На початку липня сталася завмерла вагітність на 8 тижнях. Гістологію не робили , лише здала афс - все добре.
Все вийшло саме, аборт и чистку не робили . Після на УЗД все було добре. На 7 день циклу ендометрій був 6.
Зараз 8 день після овуляції. Є бліді смужки на трьох тестах. ( Вчора й позавчора їх не було )
Отже вагітність ... Як тепер себе вести ?
Поділіться історіями ,хто швидко вагітнів після невдач і як все проходило. Переживаю і радію одночасно.
ГугелП@лАмался• 08 августа 2023
Все будет хорошо! Лёгкой вам беременности!
Нематрьошка• 08 августа 2023
я где - то читала что после чистки ворсинкам нужно время чтоб нарости
ГугелП@лАмался• 08 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
Так не было чистки
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
После первой замершей беременность снова закончилась замершей. После второй замершей - есть взрослый ребенок уже. Но беременность до 14 недель на прогестероне, и отслойка была.
С этим не угадаешь, но чаще всего после одной неприятной потери следующая беременность проходит успешно. Если нет отклонений по здоровью, то это просто генетическая поломка.
Перемелица• 08 августа 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Так не было чистки
Іноді дивує - яким місцем люди читають текст 🤦🏻‍♀️
Natalyfoxyn• 08 августа 2023
Мало времени после первого
Домовенок Кузя• 08 августа 2023
а Вам лікар не говорив зачекати хоча б місяць? якщо тест полосатий, а раніше не було, скоріш за все ви вагітні. одні лікарі кажуть почекати хоча б 3 місяці, інші - вагітніти в наступному циклі, якщо само все вийшло. головне-щоб ви морально були готові. я сама на початку липня 22 року пережила викидень, теж все само вийшло
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
У мене не було чистки. Просто саме вийшло.
Творю чудеса• 08 августа 2023
Я не мала завмерлої, але мала обільну кровотечу і гематому втричі більшу за плідне яйце
Була госпіталізація, гори таблеток і крапельниць, заздалегідь заспокоювали всі - відпочинете, заспокоїтесь, за пару місяців можна й вагітніти.
В результаті життя перемогло, народилась здорова гарна дівчинка в нас.
Просто зичу вам терпіння і віри в силу і здоровʼя вашого малюка.
Все неодмінно буде добре.
Ідіть до лікаря.
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я готова. Переживаю? Так. Але це моя дитина ,яку ми щиро чекаємо.
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
Все неодмінно буде добре.
Ідіть до лікаря.
Обіймаю вас. Дякую за такий коментар.
Домовенок Кузя• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
здайте ХГЛ в динаміці, будете знати, що все гаразд хоча б на цьому етапі. а так-бережіть себе!
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я прислухаюсь до доказових лікарів. Різні говорять різне. По здоров´ю очевидних проблем нема. Але й глибоко не копали.
Ушла и Пришла• 08 августа 2023
Прогестерон здайте обов´язково
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Прогестерон здайте обов´язково
Моя лікар сказала як тільки побачу дві смужки вставляти 2по 200 мг. Утрожестану в день
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую . Ще й почала хвилюватися , я обидві вагітності відчувала імплантацію у матці, а позавчора ,як назло рано вранці такі ж відчуття відчула чи то у правій трубі чи то у яєчнику.. не дай Боже ще й позаматкова (
ПотеряласЯ Я...• 08 августа 2023
а подождать задержку не вариант почему уверены что беременность , эти полоски до задержки показывают правильно , я не верю
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Ви визначили причину двох завмерлих? Мені теж лікар сказала відпаду ставити прогестерон
Домовенок Кузя• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
я в минулому місяці теж ’імплантацію’ відчувала у матці....кололо голкою, а потім ніби щось забурювалось в середину. прийшли місячні, сходила на узд-3 поліпа маленьких. може вони так кололи мій ендометрій
Ушла и Пришла• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
але здайте, щоб розуміти його рівень.
я після завмерлої дуфастон приймала до 30 тижня. він теж в динаміці відстежується
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Да, у меня прогестероновая недостаточность и переизбыток мужских гормонов. Перед беременностью пила препараты для снижения тестостерона и андрогена и на их фоне контролированно беременела с прогестероном.
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ох... Значить Нічого воно не зрозуміло..
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляУшла и Пришла
але здайте, щоб розуміти його рівень.
Дякую дуже
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Буду чекати і затримку. Просто мені потрібно слідкувати за здоров´ям з самого початку (
Домовенок Кузя• 08 августа 2023
ви себе не накручуйте. все буде гаразд! буде у вас дитя. я так зрозуміла, у вас вже є діти?
автор Кишмишная Мая • 08 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Так. Є син. 9 років ) і все , поки що.
Ушла и Пришла• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
здайте хгч- воно раніше покаже. не чекайте затримку
Домовенок Кузя• 08 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Так. Є син. 9 років ) і все , поки що.
в мене поки що нема дітей. треба було мені вагітніти одразу, а не чекати 3 місяці( дві подруги одразу завагінтіли і народили діток. а я дочекалась...потім овуляції зникли, тепер є 5 місяців-результату ноль і ще поліпи( налаштовуйте себе на позитивні емоції і не думайте про негативне
Творю чудеса• 08 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А взагалі без розділових - слабо?
Нічого не зрозуміло.
Крім того, що ви не вірите
Вельшановна• 08 августа 2023
Мені лікар казав почекати 3 міс, та мене чистили. На жаль, наступна вагітність настали лише за 5 років. Нехай все буде добре у вас.