Прагматик флегма• 08 августа 2023

Як розкрити свою сексуальність?

Дівчата, а ви відчуваєте себе сексуальними / привабливими ?
От я ніяк не можу себе відчути сексуальною , хоча зовнішність непогана( блондинка, блакитні очі, струнка). Зрозуміло, що якщо вдягнути коротку спідницю, підбори і декольте, то чоловіки будуть задивлятися))
Але питання в внутрішній сексуальності. Є ж жінки які випромінюють це і чоловіки летять на них, наче мухи))
Можливо є якісь секрети ? Буду вдячна за поради )
Бавовна• 08 августа 2023
Я себя и живой-то не всегда чувствую

Сяду на шию, дорого!• 08 августа 2023
З цим треба народитись. Або чекати партнера, який відкриє тебе) самій собі
Голодаю• 08 августа 2023
думаю, вы путаете сексуальность с уверенностью в себе
пс - а вам реально рой мух вокруг нужен?)
СМСница• 08 августа 2023
Взагалі не задумувалась над сексуальністю. Але нещодавно сфоткала себе, як я їм піцу. Виглядало сексуально😅 От і я задумалася, що нічого так:)
їжте піцу)))от моя порада.
Щас ухожу• 08 августа 2023
Нет
Сіґеле-міґеле• 08 августа 2023
А що таке сексуальність?
Я обожнюю секс і займаюсь ним як в порно а то і развратніше. Та це знають лише мої бувші і нинішний коханці.
Бо в цілому я бліда моль і навряд щось випромінюю..
Мира всем• 08 августа 2023
йдіть дихати маткою до свєтки керімової на курси)
Кидстаффовна• 08 августа 2023
Ответ дляБавовна
Я себя и живой-то не всегда чувствую
Не знаю як реагувати. У мене два варіанти - 😂😢
Щас ухожу• 08 августа 2023
Даже в 18 лет, когда я надевала юбку до колена с разрезом и бежевые высокие сапоги на танкетке (или черные туфли на каблуках), на меня не засматривались парни

Сяду на шию, дорого!• 08 августа 2023
Ответ дляСМСница
їжте піцу)))от моя порада.
А якщо чоловік хоче піцу більше за жінку, то всьо пропало?)
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Який розмір грудей?
Печальки.нет• 08 августа 2023
Никак. Это врождённое.
Аленький носочек• 08 августа 2023
Я себя чувствую, но мужчины не то чтоб прямо летят) впрочем я к этому и не стремлюсь.
А что для вас будет критерием того , что вы раскрыли свою сексуальность?
Щас ухожу• 08 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А можно раскрывать свою сексуальность самой. Партнера, который ее раскроет, можно и не дождаться, и будет обидно
5cmhybyna• 08 августа 2023
купити вібратор і навчитись досягати ОРГАЗМУ!!!
Редисочка• 08 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Вік же ні при чому
5cmhybyna• 08 августа 2023
а ще головне ходити в обтягуючому без бюстгальтера, щоб соски було видно і обтягуючі шорти шоб корміліцу було видно і всі чоловіки ваші.
Щас ухожу• 08 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Вік же ні при чому
Многие считают, что в юности все красивы
5cmhybyna• 08 августа 2023
я взагалі не розумію нашо жінкам працювати в 21 столітті, коли всі чоловіки на нас липнуть як мухи

Благоуханочка• 08 августа 2023
Да, я чувствую себя сексуально-привлекательной.
Мне помог в себе это открыть мой мужчина.
Сяду на шию, дорого!• 08 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
В мене одне питання, не для чого її розкривати. Це ясно, це треба. Для чого її демонструвати, якщо це не дано від природи, а набутий навик. Мужика ловити?
Едимнаморе• 08 августа 2023
На мене одружені чомусь завжди задивлялись, хоча ніяких декольте і мініспідниць не носила. Всіх відшивала.
Ніхто вам рецепту не дасть, його немає.
Малявка ще та• 08 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Может как некое средство управления. Власть
Иванка Бур• 08 августа 2023
1. Треба бути в оточенні, де ти вільна, де поряд нема, або мінімальна кількість токсиків і аб´юзерів.
2. Треба оточити себе людьми, які близькі по духу.

Згадаємо казку про дюймовочку. Яка б вона не була мила, але поруч з кротом точно не змогла б відкрити свою жіночність і сексуальність) бо він вважав її жахливою.

Це кажу я, розумію розумом, а сама забита, як коняка, вже чоловікам у очі боюсь дивитись) бо 8 років живу з аб´юзером)
Отже, це важливо не тільки розуміти, але й втілювати.

Перші 4 роки наших стосунків я працювала офлайн в офісі. Завжди були компліменти від інших чоловіків, було багато спілкування, уваги. Лібідо було шалене. Але після початку пандемії всі пішли в онлайн, після початку повномасштабного вторгнення все стало ще жахливіше.

І от я тепер час від часу купляю собі нові труси, квіти) роблю манікюр, але жінкою, тим більш сексуальною себе не відчуваю. А все тому, що поруч зі мною чоловік, який мене принижує, його родина, які далекі мені по духу.. І зовсім нема інших чоловіків, від яких я могла б отримувати енергію.

Тож, якщо є час і можливість, ходіть на танці, Гуляйте, співайте в душі. І не допускайте до себе таких дементорів, як я.
А я в свою чергу буду шукати вихід з ситуації, сподіваюсь одного разу я знову відчую лібідо і в дзеркалі побачу красиву, привабливу дівчину з сяючими від щастя очима.
Едимнаморе• 08 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
Дурня
5cmhybyna• 08 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дурня
не дурня. Чоловіки всі мої коли я так ходжу
Сяду на шию, дорого!• 08 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Для покращення самооцінки?
грешница кающаяся• 08 августа 2023
сексуальность-это не добродетель.Мне не нра когда типа делают комлимент,что я сексуальная.
автор Прагматик флегма • 08 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А що він зробив ?
Dar1n• 08 августа 2023
Посилювати самовпевненість