Inna_A• 08 августа 2023

Порадьте комісійні магазини, де можна продати нову шубу/дублянку хоч за третину

Дівчата, порадьте якісь магазини комісійні. Є нова шуба/дублянка, не прям мега модна, але нова! Купували роки 3 тому за 11000. Виставила на олх за 4000, тиша.
Хотілось би продати і купити щось взамін.
Шукала через пошук в інстаграм, але щось все не те.
НеКонец-Света• 08 августа 2023
Краще носіть самі. Продасте дешево, якщо взагалі продасте. А купите знову дорого.
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Купував колишній чоловік) типу на подарунок) ох, я мовчу. Вона в грудях мала мені і не зійдеться, я приймаю гормони і навіть коли худну груди всеодно залишаються. А пити мені їх і пити
МинерАлочка• 08 августа 2023
Никто такое сейчас не берет
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Никто такое сейчас не берет
Ну я ж запитала у тих хто може порадити якісь магазини, а не вердикт. А можливо і вийде і комусь вона принесе радість
Позитивна• 08 августа 2023
Что за шуба?
МинерАлочка• 08 августа 2023
Ответ дляInna_A
Сайты разместите туда , комиссионок я даже по Киеву не видела .. думаю этот город вы имели ввиду )))
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляПозитивна
Что за шуба?
Та яка різниця. Довга, за коліно, під пояс або без. Мутон, ворот песець. Чорна. Але може комусь і підійде. Тому і хочу спробувати продати
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Комісійні магазини в соц мережах я мала на увазі
Позитивна• 08 августа 2023
Ответ дляInna_A
С мутоном глухо, я свою и сняла с продажи, за 2 тыс никому не нужна
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляПозитивна
Нова? Шкода, купували в магазині Світ хутра та шкіри, вісить без толку. Викинути шкода, подарувати немає кому, думала зможу продати хоч за пару тисяч
Свята• 08 августа 2023
А пркажите фото и размер?
Колдунья-вещунья• 08 августа 2023
Кому оно нужно и за такие деньги? У людей другие проблемы. А те, у кого есть деньги им такое и даром не нужно.
вАлнуюся сильнА• 08 августа 2023
Ответ дляInna_A
Автор, я норку продать не могу, подарите кому то, если вам мала
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ж не запитувала у вас потрібно комусь чи ні. Немає що по темі написати, пишіть в інші. Я запитала хто знає магазини в соц мережах, а не пораду подавати мені чи викинути
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та і не має кому якось
Колдунья-вещунья• 08 августа 2023
Ответ дляInna_A
Удалено администрацией...
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Ок
Свята• 08 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Ban!
Свята• 08 августа 2023
Автор, лето сейчас. Ждите осени. Дешевле ставить как бы и не куда.
автор Inna_A • 08 августа 2023
Ответ дляСвята
Так, ви праві.