75В• 08 августа 2023

хочу напитися!

мені набридла наша нова реальність.мені набридли ціни і неможливість дозволити собі те що захочу.мені набридло дивитись на то все. я змучилася читати бідних жінок, яким зраджують чоловіки.. жіноча доля дуже важка я вважаю.
Мені вже нема сил пережити те що я розлучаюсь тому що мені теж зрадили кинули і цинічно зраджували роки, поки я вірила і страждала від нестачі сексу вибачте.
давайте напʼємось?
Ацетилсалициловая кислота• 08 августа 2023
Ехх... в мене теж сексу нема. Нема ерекції ... за останній рік круто на півшостої... бо вже 53.. хз може й бреше
Ответ дляПолюю на дрони
Це водка? Самі пєте?
Сама. Донька ще мала))
Девочки открываем у кого шо є і пьём за перемогу.
Мозговая пилочка• 08 августа 2023
В мене сухий закон. Шкода вас. Більше не обманюйтесь, прагніть до незалежності, реалізуйтесь окремо від чоловіків, любіть і поважайте чебе, бережіть себе одну єдину. Бажаю вам всього найкращого для вас!
автор 75В • 08 августа 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую вам 🥹❤️❤️❤️❤️
Тишком_нишком• 08 августа 2023
Ответ для75В
таке саме було!!! Я плакала і страждала
Тільки сексу не було лише в мене а в нього був , гамно таке
Чоловік? Давно одружені?
Полюю на дрони• 09 августа 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Сама. Донька ще мала))
А я чомусь не можу сама пити) Мені треба компанія)