АБВГДейка• 08 августа 2023

4000 тис.грн в місяць на двох дітей достатньо?

Приблизно рік тому пішла від чоловіка з двома дітьми ( 10 та 7 років). Зібрала лише речі та повернулась до батьків. З того часу чоловік дає на дітей по 1 тис. грн. на тиждень. Може сплатити їм якісь розваги по вихідним, наприклад атракціони у парку, на річку солодощів накупити. На мої прохання може купити взуття та оплатити деякі консультації у лікарів за необхідності, та і все на цьому. Я працюю на звичайній роботі, зарплата 10-12 тис. грн.
Як ви вважаєте, колишній чоловік достатньо дає коштів на дітей? Бо об´єктивно кажучи по моїм підрахунками нам цих коштів не вистачає ( враховуючи, що я більшу частину своєї зп також витрачаю на дітей).
Дохід в чоловіка є. Якихось супер дорогих покупок чи витрат на відпочинок дітям з його боку не було за цей час.
Чоловік звісно вважає навпаки, по його відчуттям від достатньо допомагає дітям.
Кукарачка• 09 августа 2023
Мінімум 300грн в день на двох. Це тільки на їжу.
Але батьків двоє, тому хоча б тисяч 7 з одного, враховуючи, що періодично витрати на ліки, одяг, всілякі засоби гігієни.
No problems• 09 августа 2023
Не сотрясайте воздух зря и не стройте из себя жертву
Подавайте на алименты и все
Natal_ka91• 09 августа 2023
На 2х дітей малувато, на одного відносно норм. Яка в нього зп, якщо не секрет? Якщо орієнтовно така як і у вас, тоді в принципі немає про що з ним говорити. Якщо хороші заробітки, варто спокійно обговорити, або попросити оплачувати певні статті розходів.
Вимагаю спілкування• 09 августа 2023
Я думаю,если подадите на алименты будет не на много больше, только больше геморроя с этим будет и возни,так что решайте сами ,что для вас приемлемее
ВасилисаБулгакова• 09 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
С оплатой врачей, одежды и обуви? А что ещё нужно?
А язык, спорт секции не нужны? Это много денег
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
4000 не на двоих, а на каждого. Не супер, но и неплохо. Плюс ваш вклад
Б..ть, вибачте, це ´ваш вклад´. За..ли вже цим вкладом. Діти і так з мамою, вклад блін....Ше ходити кляньчити і розписувати. Нормальний чоловік в нормальній правовій державі мав би забезпечити від і до і подякувати жінці, що бере на себе все що стосується дітей. Вклад🤢🤢
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну по тысяче в неделю + развлекухи по выходным+ оплата врачей+одежда/обувь по запросу, то нормально. Получается, что лично Вы тратите на них меньше из своей зарплаты в 10-12 тысяч
Де ви такі беретеся, хер його знає.
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
Та то якісь терпіли безправні, бо інакше не скажеш. Їх послухати, то нічо не треба ні жінці, ні дітям. Ненавиджу цей менталітет 🤢🤢
Міряю від одиниці• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Позвольте заметить, что ненавидите Вы только себя.
Всміхайлик• 09 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Так не тупите
К папе на месяц
А сами собой займитесь
Пусть в школу соберёт и кормит
Охренел вкрай
Тоді майже півзарплати прийдеться колишньому віддати на дітей
А ще й гуртки, розваги чи не дай Бог взуття він попросить купити. Ви шо, автрр не потягне такий варіант розвитку
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Пазвольтє нє сагласітца🤚
Замороженная селедка• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
4000 тис. грн на двох дітей, тобто на одну дитину 2 тис грн
Ви можете правильно писати суми ? Вас вже носом ткнули в це, а Ви і далі зазначаєте 4 мільйона .
Замороженная селедка• 09 августа 2023
Я б дітей віддала батькові і хай їх виховує, а платила 4 тисячі в місяць і не парилася. Через неділю -другу його кондрашка би хватонула і можна тянути до нотаріуса на оформлення договору виконання /зобов’язання де прописати конкретно суми, якщо аліментів менше 4000 грн. Якщо можна доказати його статки і вони офіційні, то через суд можна добитися інших сум утримання.
Млинці зі смайликом• 09 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
Тут по ходу в наличии приверженцы штанов с лозунгами - а че вы хотите еще от мужичка, и так молодец, аж по 2т на ребенка дает.
Млинці зі смайликом• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
И вообще, самадуравиновата)
Непогодка• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Тупанула трішки. Звісно що 4 тис.грн
Автор, я робила так : усі розходи на дитину записувала в телеграм, в кінці місяця сума ділилась навпіл. + за їду «половину»(але цю суму не розписувала, просто визначили один раз). Операція як була, то оплачував окремо. Зарас нічого не платить, взагалі, каже немає, а мене його пару тис грн не спасуть.
Карапулька• 09 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
4000 это на двоих , он на приколе?
Если у него окажется белая зарплата минималка, остальное в конверте, то автор получит на 2х детей 2700грн
Липка-прилипка• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
За законом мати, батько рівні іґв правах тобто Ви маєте забезпечити Рівне утримання 4 тис з Вашої сторони на двох дітей ще беріть в розрахунок
Липка-прилипка• 09 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Яка Возняк. Скласти позовну, подати до суду, отримати рішення, занести в виконавчу? Це все робиться раз і на довго
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ви пішли від нього і думали, що буде мільйони давати? Добре хоч шось дає
Фіфачка• 09 августа 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Заодно и активный поиск свой пусть деактивирует.
Детей настрогал, пусть занимается.
шикарное слово ’пусть’,прям волшебное))
Фіфачка• 09 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
значит пусть старшая с ним поживет, а вы ему 2000 грн в месяц
какие 2000?дети поровну или он тоже 2000 на младшую.
Фіфачка• 09 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
Папа такой же родитель как и мама!
В чем проблема отдать ребенка родителю на воспитание и содержание?
проблема отдать.
это дело добровольное,а не принудительное по желанию матери.
отдать можно только в детдом.
Фіфачка• 09 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Делайте совместную опеку: 3 дня с вами, 4 с папой. Может тогда поймет, что его вклад должен быть больше. И у вас останется время на личную жизнь.
а можно принудить к совместной опеке?
или автору бывший предлагал,а она отказалась?
Фіфачка• 09 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
расскажите как это ’тянути до нотаріуса’.вы серьёзно?))
Ирина_Б_• 09 августа 2023
ну вы же сами знаете ответ, конечно это копейки , только как это поймет папаша?
Не за Будка• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Молодша нізащо не погодиться на такий варіант ( старша можливо, але ненадовго..
Что значит хотят не хотят...это вы не хотите
Бабка_в_кедах• 09 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Автор ! 4 тыс. грн. или 4000 грн.
Вы пишите о 4 млн.грн.
Каких миллионах?
Автор вместо нулей написала тысяч сокращённо.Вы ту-ту?
Дюймовочка• 09 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я согласна, что мало, но причем здесь $? В Украине з/п в гривнах
І що? Це щось міняє. Багато людей отримують зп в у.о.
Слобожаночка• 09 августа 2023
Бедные тетки, это ж как вас побила жизнь, что вы имеете необходимость самоутверждаться, обижая и унижая других под анонимами на форумах?!

Советчица все больше напоминает стаю гиен😂