АБВГДейка• 08 августа 2023

4000 тис.грн в місяць на двох дітей достатньо?

Приблизно рік тому пішла від чоловіка з двома дітьми ( 10 та 7 років). Зібрала лише речі та повернулась до батьків. З того часу чоловік дає на дітей по 1 тис. грн. на тиждень. Може сплатити їм якісь розваги по вихідним, наприклад атракціони у парку, на річку солодощів накупити. На мої прохання може купити взуття та оплатити деякі консультації у лікарів за необхідності, та і все на цьому. Я працюю на звичайній роботі, зарплата 10-12 тис. грн.
Як ви вважаєте, колишній чоловік достатньо дає коштів на дітей? Бо об´єктивно кажучи по моїм підрахунками нам цих коштів не вистачає ( враховуючи, що я більшу частину своєї зп також витрачаю на дітей).
Дохід в чоловіка є. Якихось супер дорогих покупок чи витрат на відпочинок дітям з його боку не було за цей час.
Чоловік звісно вважає навпаки, по його відчуттям від достатньо допомагає дітям.
Мааарковная• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Мудак звичайний. Нехай у Вас все складеться!
Дякую и вам того ж!
Стебель березы• 09 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
50 дол. на дитину? Це просто сміх((((. Подайте офіційно на аліменти. Чи в нього не має оф зп?
У мого чоловіка оф. зарплата - 5200 чи 5300. То, якщо я подам на розлучення, то буду на двох дітей отримувати ще менше, ніж автор.(
Рогнеда Карповна• 09 августа 2023
Ой, автор, це набагато краще ніж нічого. Батько моєї дитини здимів одразу після розлучення. Виявилося, що дитини для нього не існує взагалі. Борги по аліментам шалені...
Бодіпозітівна• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
При всьому. Мій тато розлучився з мамою 20 років тому, а до цих пір грошей підкидає мамі . Хоч діти вже виросли. Каже ´дякую за дітей і що більше все тягла на собі´ , а він жив окремо з іншою жінкою. І зараз живе. Що далі?
Это решение вашего папы. Может он ей не только деньги подбрасывает, мы ж не знаем
Без Баяна• 09 августа 2023
Ответ дляМааарковная
У тех у кого умер получают пенсию по утере кормильца
сколько?
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Діти є чи забув про існування теж? Є чим хвалитися.
До чого тут діти? Питання в тому, що колишній чоловік винен дружині? Нічого
Про дітей ніхто не каже
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Так а реально, що так погано доходить?
Я вже нижче писала, продублюю.
´Мій тато розлучився з мамою 20 років тому, а до цих пір грошей підкидає мамі . Хоч діти вже виросли. Каже ´дякую за дітей і що більше все тягла на собі´ , а він жив окремо з іншою жінкою. І зараз живе.
А так, якщо чоловік не має бажання, то нічого не треба, в принципі, особисто жінці від нього. Але в жінки є Свої потреби. А вона повинна в основній більшості тягти дітей, сплачувати ту ж оренду, наприклад, а йому щось там ´розписувати´ що і на що він має дати, свій ´вклад´. А особистий час жінки якось оцінюється як ´вклад´, якщо вона проводить його незрівнянно більше з дітьми? І коли хворіють і таке інше? Тому так, оці ´пополам´ на дітей- повна маячня.
Треба жінкам засвоїти два правила. Не живіть з мудаками. І народжувати стільки дітей, скільки сама зможе виростити
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Жінці нічого. А от дитина колишньою не буває. І в батька такі ж обов´язки перед дитиною, як і в мами
Так про колишню дружину ж мова. Їй нічого не винен. Дітям так. Зобов’язаний виховувати та забезпечувати до 18 років
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Жене может и ничего, п вот дети то общими остались
Если что, то я вторая жена
Так не про дітей мова. Дітям так, винен. Колишній дружині - нічого не винен. На свої потреби вона нехай сама собі заробляє гроші.
Дюймовочка• 09 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
Буває.
З понеділка на дієті• 09 августа 2023
Пусть живут у него и давайте ему 4 тысячи.
Пусть покрутится.
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
тобто 0
Потішаюся• 09 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это в месяц сад 12 тыс.?
Я за полгода учебы в универе плачу 18 тыс.
Что там ща сад такой?
В универе тоже целый день, 5 разовое питание и развивашки?
Не видела садов дешевле 10 тыс Харькове.
Наш один из бюджетных самых.
Многие под 20 тыс стоят
Контрольница• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
4000 тис. грн на двох дітей, тобто на одну дитину 2 тис грн
Мало дает. Но вы не написали какой его доход ?
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
чому не 200?
а зп бачили в країні?
Наклепав двох? Хай землю гризе і дасть на дітей. Ще виправдовувати таких, геть подуріли
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
теж дивують такі
автор, може з неба на землю варто спуститися і хоча би за те, що є бути вдячною, ба може більше від того толку буде
вам і 200 тисяч даси мало буде
П-ц. Чому вона має бути вдячна? Це і його діти!
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
тобто 0
Ну хто не здатен подбати про дитину, то так, 0
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
хай і автор гризе землю
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не опошляйте. В нього давним давно друга дружина.
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Можна розлучитись і не обов´язково з мудаком. Якщо він мудак, то звісно, що діти на жінці будуть. Мова йде про адекватних чоловіків.
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Так для адекватних чоловіків діти не стають колишніми
Ну добе. Не народжуйте від мудаків
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Боже, наші жінки як уявляють, що чоловік допомагає особисто колишній , їх аж ковбасить😃 Хоча самі жінки)) А такі чоловіки існують .
PmB• 09 августа 2023
Люди

Расскажите ,как вы видите цены в млн??
Я и тут и в этой теме виду нормальные цифры
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3383726
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
хай і автор гризе землю
І це жінка жінці пише🤢🤢🤢 секта матні з комплексом меншовартості
Мырыгин• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Все правильно она говорит. С хрена ли один из супругов должен грызть землю. Дети общие - оба супруга грызут в равных пропорциях.
Непонятно• 09 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
Это же родной отец!
Мама может приходить, гулять.
Это же не грудной ребенок с кормлением грудью.
Мама яка вибрала цього тата може не хотіти з ним жити, а дитина повинна хотіти безоговорочно?
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
хай і автор гризе землю
Автор з двома! дітьми, їй гризти землю в рази важче, ніж вільному чоловіку.
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляМырыгин
Я вже писала с хрена, не буду повторюватись.
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
То не доходить. Можна і не пояснювати. Вражає, що це пишуть жінки.
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну так не треба було розлучатися
Хто їй винен, що розвалила шлюб