АБВГДейка• 08 августа 2023
4000 тис.грн в місяць на двох дітей достатньо?
Приблизно рік тому пішла від чоловіка з двома дітьми ( 10 та 7 років). Зібрала лише речі та повернулась до батьків. З того часу чоловік дає на дітей по 1 тис. грн. на тиждень. Може сплатити їм якісь розваги по вихідним, наприклад атракціони у парку, на річку солодощів накупити. На мої прохання може купити взуття та оплатити деякі консультації у лікарів за необхідності, та і все на цьому. Я працюю на звичайній роботі, зарплата 10-12 тис. грн.
Як ви вважаєте, колишній чоловік достатньо дає коштів на дітей? Бо об´єктивно кажучи по моїм підрахунками нам цих коштів не вистачає ( враховуючи, що я більшу частину своєї зп також витрачаю на дітей).
Дохід в чоловіка є. Якихось супер дорогих покупок чи витрат на відпочинок дітям з його боку не було за цей час.
Чоловік звісно вважає навпаки, по його відчуттям від достатньо допомагає дітям.
Бодіпозітівна• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Не опошляйте. В нього давним давно друга дружина.
И что? Кому это мешает.Старая любовь не ржавеет
ДваДваВісім• 09 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
Просто подайте на алименты и не танцуйте с бубном вокруг него
У меня на двоих детей 4200 грн алименты))) (папа фоп единщик… айтишник)
Так автору бывший хотя обувь и что то ещё покупает. Подаст на алименты - перестанет
АБВГДейка
• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну так не треба було розлучатися
Хто їй винен, що розвалила шлюб
😱я ж нічого не писала про причини розлучення))))))) у всіх розлученнях винна жінка???)))
ДваДваВісім• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Треба жінкам засвоїти два правила. Не живіть з мудаками. І народжувати стільки дітей, скільки сама зможе виростити
Так они мудаками потом становятся)))
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Так
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну так не треба було розлучатися
Хто їй винен, що розвалила шлюб
Може він її бив? Чи пив? Чи зрадив? Треба було за мотню триматись будь-якою ціною? Тьфу!
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
То не доходить. Можна і не пояснювати. Вражає, що це пишуть жінки.
Та хз хто це пише. Якесь чамренне, прости Господи
Идеальная оптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Хай не тримається і його грошей тоді
Фенте Фря• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Дич така- не сприймайте до серця. Тут повно дурних
Однозначная• 09 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
У мого чоловіка оф. зарплата - 5200 чи 5300. То, якщо я подам на розлучення, то буду на двох дітей отримувати ще менше, ніж автор.(
Не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину-це гарантовано десь -+1100, або аліменти від держави-бо чоловік моральний ..йоб і держава імпотент, яка не спроможня його вилікувати і змусити утримувати своїх дітей. Якось так.
Однозначная• 09 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ой, автор, це набагато краще ніж нічого. Батько моєї дитини здимів одразу після розлучення. Виявилося, що дитини для нього не існує взагалі. Борги по аліментам шалені...
А нерухомість? Саме цікаве поперелу, коли потрібно вспупати в заповіт, а в нього борги.
Але найбільше прикро, коли дитина має після татка успаткувати-а в нього борги, тобто дешевше не приймати заповіт чим сплачувати борги. І таких також хватає.
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну так не треба було розлучатися
Хто їй винен, що розвалила шлюб
або двох не народжувати. Якщо не впевнена, що справиться.
Чоловік може як піти до коханки, так і загинути. Або не дай боже захворіти, стати інвалідом. І що ж робити? Із труни підіймати, бо він зобов’язаний?
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
треба самою бути самодостатьною жінкою. А не хом’яком в коробочці, який склав лапки і чекає, поки нагодують
Пожмаковна• 09 августа 2023
Конечно же это очень мало. Мой бывший муж дает 1 тыс долларов каждый месяц на ребенка.
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Так они мудаками потом становятся)))
Та не
Они ими рождаются
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так про колишню дружину ж мова. Їй нічого не винен. Дітям так. Зобов’язаний виховувати та забезпечувати до 18 років
До 23, якщо на стаціонарі вчиться
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До 23, якщо на стаціонарі вчиться
Тоді до 23
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Жінкою - так. Але вона не просто жінка, а матір. Такі як ви виплекують безвідповідальних дебілів, фу
Це залежить від того, що ви офіційно зможете отримати. Якщо мінімум - то так краще. Якщо відсудити модна більше - ну то подавайте на аліменти, чого там. А так... Хтось на менше якось виживає, комусь це навіть не на день. Різні люди, різні статки. Простягайте ніжки по своєму ліжку
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Такі як я вже виховали відповідального чоловіка, який піклується про свою сім’ю.І відповідальну жінку. Яка підійшла відповідально до народження дитини. І не виправдовує своє небажання працювати тим, що яжмати. Так, мати. Але й мати перш за все повинна бути відповідальною та думати, що вона буде робити зі своєю дитиною, якщо не дай Боже залишитися з нею сама
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
А такі як ви стають безвідповідальними яжмати, якій всі винні
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не клейте дурня. Ви мене знаєте? Сама тягну, але і поруч г..мно терпіти не буду. А ви, вочевидь, маєте справи виключно зі своїм дзеркалом
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну тягніть. Що сказати? Молодець
Гімно поруч і не треба терпіти. Згодна.
КарамбОлька• 09 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Так это ваш провтык. Наймите хорошего адвоката и будете получать больше
Ответ дляФенте Фря
Б..ть, вибачте, це ´ваш вклад´. За..ли вже цим вкладом. Діти і так з мамою, вклад блін....Ше ходити кляньчити і розписувати. Нормальний чоловік в нормальній правовій державі мав би забезпечити від і до і подякувати жінці, що бере на себе все що стосується дітей. Вклад🤢🤢
Та ну що ви. А як де ’нова дружина’не яка вже уявила, як грошики з кишень пливуть? В.нормадьнвй правовій державі розлучений чоловік з дітьми нафіг нікому не треба - фінансовий неліквід))) у нас інакше поки що, але рухаємось в правильному напрямку
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну тягніть. Що сказати? Молодець
Гімно поруч і не треба терпіти. Згодна.
Ну і ви гі..но не плекайте і не виправдовуйте. Батько має бути батьком. Як і мати, звісно. Але 4 тис. на двох - це скотина просто
Ответ дляЛипка-прилипка
За законом мати, батько рівні іґв правах тобто Ви маєте забезпечити Рівне утримання 4 тис з Вашої сторони на двох дітей ще беріть в розрахунок
Тоді за законом діти на вихідні до нього. А як хворіють, то, мабуть, хай через день доглядають. Ну щоб зовсім усе чесно. Змагалися такі ’по закону’. У вас чоловік з баластом чи дітей немає, що ви якось не в темі, що воно таке
В чим утримання від догляду відрізняється?
Не заздріть тьоті• 09 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
А де я виправдовую мудаків, для яких діти стають колишніми разом із колишніми дружинами?