Сергиев Посад, РФ, мощный взрыв на оптико-механическом заводе. По некоторым данным, в него попал беспилотник. левин
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Ответ дляArgesha
Їм написали в їх телеграмах, що обов´язково напали Б. Вони неохоче, але поперлися нас вбивати на всяк випадок. А тепер вже біжуть із впевненістю в своїй правоті
Цікаво, дурний кацап відкривав за своє нікчемне життя підручник, бачив карту своєї території та нашої?
Як він собі уявляв що капітан команди КВК нападе на ядерну державу?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
Anjutka-Anjuta• 09 августа 2023
Ответ для vihola
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
Многие таки не открывали....
Один из оккупантов заявил о миллиарде украинцев. Умом россиянин ’блеснул’ в добровольном интервью журналисту Дмитрию Карпенко, вышедшем на YouTube-канале Volodymyr Zolkin.
В частности, у очередного российского ваньки с украинской фамилией Приходько поинтересовались, осознает ли он, на кого напала российская армия и какое население Украины.
’Думаю, пожалуй, миллиард есть’, – достаточно уверенно заявил оккупант.
Увидев недоумение журналиста, он попытался посчитать иначе. Прикинув, что временно оккупированный Донецк является городом-миллионником, выразил уверенность, что население всей Украины составляет ’порядка 500 миллионов’.
Более того, россиянин оцепенел даже от вопроса, сколько тогда людей проживает в его родной стране-агрессоре. Чтобы облегчить ему задачу, Дмитрий Карпенко даже показал государства на карте мира, чтобы тот понимал масштабы.
В новости по ссылке есть и само видео)))
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ для vihola
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
Останнє питання саме слушне!
Я,як і більшість українцев, ніколи не цікавилась тим,що ’ за поребриком’, своїх справ завжди вистачало.
Ответ дляArgesha
Найстрашніші масові звірства кацапи вчинили в перші тижні, місяці.
От як полізли ті хто «неохоче» заблукали, які їхали, їхали і мимоволі побачили, що опинились на танках в чужій країні. Та чомусь не дали назад.
А пішли по хатах мордувати і грабувати людей.
Як можна цій наволочі досі шукати виправдання наче воно бідне обмануте телеграмканалом, а як отримає звіздюлин, то запалає праведним гнівом.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Скарга на цей мерзенний вброс!
Ніколи,НІКОЛИ українець не буде катувати і гвплтувати жінку чи дитину,не буде голову різати війсковополоненому.Це за межою нормальності і людяності,а вам,рашистським мразям,нормально.
Ого больно сделали сильно
Ответ для vihola
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
Боже. Ну ната, звісно. Просто нашими руками і з нашої території.
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Многие таки не открывали....
Ну мнение по этому
Ответ для vihola
То це все було неохоче провсяк випадок, бо в телеграмі написали?
А людям, яких вони вбили, покалічили, поломали життя що з того охоче, чи неохоче?
А голову кацап українцеві теж неохоче відрізає?
А гвалтує, мородує, розстрілює і спалює українські родини теж неохоче?
А житло українців, яких вбив чи прогнав, кацап теж неохоче займає?
А награбоване пересилає своїм голодним, диким родичам теж неохоче?
Я не знаю, що ви своїй істерією намагається донести)
От як тоді було охоче, то тим далі - тим ще більше охоче.
Війна - це апетит, який набуває обертів під час їди.
Я розумію, що вам в вашій звичній манері захотілося до чогось там доїбстися, самі не знаєте, до чого, і до якого слова, але я відповідала на конкретну тезу щодо того, ніби вони з якогось переляку раптом побіжать свою владу змінювати після чергового вибитого вікна десь там.
І оце смішно, м´яко кажучи, як і ті, що досі на такий варіант розвитку подій розраховують.
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляArgesha
Так,змінювати владу вони не побіжать,тому їх треба знищувати,чим більше,тим краще
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Лавров сказал, они не могут пойти на формулу мира Зеленского, потому, что киевский режим убьет тысячи русских
200 тис.вже вбив,немає чого пхатися на чужу землю.
Ответ дляViktoryjaG
Если бы вы создавали темы по новостям, то спасибо большое, честь и хвала. Но вы создаете только про рашку! Вам там как медом намазано. Вы сами посмотрите свои темы за последнее время, все лишь о том, что случилось в рашке. 🤦♀️
Это навевает, что вам оплачивают только такие.
Та не переживай ви так за ту русню, вони ж за вас не переживають 🤣
Ответ дляLudaSHS
Та, казали російські фашисти, що ми влаштуєм їм Сребреніцу.
Це при тому що 8000 мусульман зарізали їхні брати серби разом з російськими, так званими, миротворцями. Які і туди своє рило запхали.
Сергиев Посад. В местных чатах пишут, что был очень сильный взрыв чудовищной силы и дети страшно переругались. Кроме детей же в городе есть, мол, беременные женщины. Пишут, что так нельзя, это бесчеловечно и несправедливо. Дети перепуганные, у детей истерика, женщины рыдают. Наверное, когда они все успокоятся, стоит им продемонстрировать фотографии наших городов во время «проведения СВО»? Или снимки разрушенной Бородянки, Бучи ?
Ответ дляLudaSHS
ти гадаєш, подіє?
бо то ж все наробив кієвскій рєжим
Ответ дляrybka21
та чи те не бачиш, влізло рашистське курво і строчить тут
Да клон когось. Риторика консерви ждунихи, а прикидывалась. что по зову сердца просто за мной бегает. Учит какие темы мне писать, какие- нет и строила админа сайта. Но интересно что именно там было
Ответ для vihola
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
І ми мали їх захопити, для чого?
Нахера вони здались нам?
Вони вважають, що воюють проти америки, що ВСУ це ’найомнікі’. І так, багато хто з них нічого собі не уявляє, але звик робити так, як йому наказало начальство.
Ответ для vihola
Це не виправдання, це пояснення.