Сергиев Посад, РФ, мощный взрыв на оптико-механическом заводе. По некоторым данным, в него попал беспилотник. левин
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Ответ дляLudaSHS
Сергиев Посад. В местных чатах пишут, что был очень сильный взрыв чудовищной силы и дети страшно переругались. Кроме детей же в городе есть, мол, беременные женщины. Пишут, что так нельзя, это бесчеловечно и несправедливо. Дети перепуганные, у детей истерика, женщины рыдают. Наверное, когда они все успокоятся, стоит им продемонстрировать фотографии наших городов во время «проведения СВО»? Или снимки разрушенной Бородянки, Бучи ?
Они не поверят, что сами это сделали. Наоборот, могут сказать что-то типа: теперь и мы на своей шкуре поняли, какие жестокие украинские нацисты. Они ж реально верят в это. И думают, что мы дебилы и придумали себе, что нас бомбит раша.
Ответ дляanducci
Це не виправдання, це пояснення.
Існує тільки одне пояснення. Кацап напав і нищить чужу країну, невинних людей, які йому не заподіяли жодної шкоди, тому що він злочинець, який має потребу вбивати.
А виправдання, які вони собі шукають, нікого не цікавлять.
Ответ дляArgesha
Я не знаю, що ви своїй істерією намагається донести)
От як тоді було охоче, то тим далі - тим ще більше охоче.
Війна - це апетит, який набуває обертів під час їди.
Я розумію, що вам в вашій звичній манері захотілося до чогось там доїбстися, самі не знаєте, до чого, і до якого слова, але я відповідала на конкретну тезу щодо того, ніби вони з якогось переляку раптом побіжать свою владу змінювати після чергового вибитого вікна десь там.
І оце смішно, м´яко кажучи, як і ті, що досі на такий варіант розвитку подій розраховують.
А як їхній апетит зупинити?
Що треба зробити?
Ответ для vihola
Мене цікавлять. Війскові хай роблять свою роботу, але ж перемога на полі бою це не все. Ще треба перемогти їх морально. Зробити так, щоб в них більше не було бажання нападати ні на кого. На страху перед нами це довго не зможе триматися, треба щось інше вигадувати. А для цього треба розуміти глибші причини їхньої поведінки.
Ответ дляanducci
Ну у вас мають бути вже якісь пропозиції, чи хто має вигадати? як зупинити вбивцю так аби йому не завдати шкоди? щоб діти і самки його часом в штани не наклали.
Ответ дляKlara_
Що за фантазії? Що мені повинно боліти через якогось юзера десь на форумі в інтернеті? Я написала про висновки, бо пам´ятаю вашу ’експертність’ ще з ковідних тем.
Пишете ви специфічно завжди, а не тільки сьогодні. І в чому провокації - в тому, що написала про очевидне? Одначе.
Удалено администрацией...
Ответ дляanducci
Що там розуміти, зомбізаповідник, де все побудовано на насиллі та дутій величі. Хто сильніший, той правий.
Ответ для vihola
Я писала не про зупинення вбивці, а про профилактику вбивств. Стосовно питання: що тут поробиш, якщо у них війскові підприємства і ’центри прінятія рєшєній’ розташовані там, де люди живуть? Значить, будут в штани накладати і тікати в більш спокійні місця. Можемо вибачитися за тімчасові незручності)))
Ответ дляanducci
Там раніше коли на вулиці зчіпались за сво і проти, ті що за верещали, «ви хатітє как прі єльцинє?»
Тобто їм всеодно що робить хуйло, хай хоч всіх
довкола повбиває, лиш би нікуди не ділось.
Бо при ньому вони зажили, всталі с калєн їх в мірє баятся, значіт уважают, значіт ані уніжают, а нє іх.
Ответ для vihola
Саме так, на насіллі і дутій величі. А ведуться вони на це, тому що насправді вважають себе слабими і убогими. Нормальній, упевненій в собі людині рашапропаганда на зайшла би.
Ответ для vihola
Згодна, що більшості всеодно, що він робить, і, якщо вони його скинуть, то не заради нас, а заради самих себе.
Згадала, днями читала на ютубі допис до відео про суто російські проблеми, які не мають ніякого відношення до нас, і хтось пише: ’Це ж справжній фашизм! Мало того, у світі до нас так ставляться, тому що расія ласий шматок, так наша влада до нас ще гірше ставиться!’ Дуже приємно таке читати.
Татьяна-57fb• 09 августа 2023
Ответ дляArgesha
Вони нас х...ть, до речі, з такою ж надією - що восстанемо і тд.
Ні до одної тупні ні з якого боку не дійде: взаємообстріли точно до повстань не приводять, а, напроти, сплачують суспільство у ненависті до ворога і сприяють підняттю бойового духу.
у нас в отличие от них демократия, и выборы президента настоящие а не самозванец на вечный срок
Mariya Prokhorova• 09 августа 2023
Ответ дляViktoryjaG
У нас все отлично.
В рашке пипец.
Та4 правильно?)))
Как вы относитесь к ходу переговоров в Саудовской Аравии?
В рашке пипец.
Та4 правильно?))) Как вы относитесь к ходу переговоров в Саудовской Аравии?
А що таке ? А чому ті перемовини пройшли без раши ? Не запросили рашистів до обговорювання ,де визнали , що Україна має відновити повністтю свої кордони до 2014 р ! Поки не зійшлись на пункті покарання воєнних злочинців (
Mariya Prokhorova• 09 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет конечно
У нас война и куча жертв и куча мразей у власти. По саудовской есть тема? Я могу тоже пойти написать. Создавайте и высветливайте эту новость
Щоб обговорювати таку тему , треба знати дипломатичну мову !