Сергиев Посад, РФ, мощный взрыв на оптико-механическом заводе. По некоторым данным, в него попал беспилотник. левин
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Ответ дляГл@ша
У ворот Загорского завода томятся гражданки, которые не могут обнаружить своих мужей и сыновей среди раненых и контуженных.
На видео - эпицентр взрыва. Картинка скупа, но красноречива.
Она намекает что фрагменты ’пропавших без вести’ имеет смысл искать не здесь, а в радиусе примерно трех киломеров.
Вероятно, уже к вечеру, бабушки из окрестных садоводств понесут в авоськах сдавать найденные на огородиках головы и руки.
Невзоров
@nevzorovtv
Невзоров
@nevzorovtv
Бєдниє, бєдниє прастиє мірниє русскіє піратєхнікі, кто ж тіпєрь будєт кліпать салюти чітоб НА Українє біндеравцав убівать.
А сіротушек іхніх галодних кіто тіпєрь пажалєєт.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Teonaa•
Учасник проєкту з 25.08.22
Ще одно вилізло
Україна в нас була,є і буде!
Як би ви,вилупки рашистські не мріяли про ’ Київ за 3 дня’, а отримали хер від Херсону,який з рашою навєкі
Учасник проєкту з 25.08.22
Ще одно вилізло
Україна в нас була,є і буде!
А от і помиляєтеся
По-перше я 2019
По-друге - я тільки за. Але 30 років незалежності, результати погані!
І припиніть вишукувать по цих датах щось - зара захочу - третій буду робить акаунт, бо поки без пароля пускає, то ок. А як виб‘є або новий наджет з‘явиться, фіг я зайду! Олекса 15-51 було!
По-перше я 2019
Ответ дляTeonaa
А что не так она пишет?
Вот без «матрешек» итд. Как попугаи уже, чуть что, сразу в матрешки записываете!
А не так - ой как много чего! И нечего закрывать на это глаза. От этой безответственности и пофигизма среди украинцев Украины у нас и нет! И не будет, с такими темпами! Или будет постоянно третьесортная! Где людей за люлей не считают.
Почему пенсии ниже чем квартплата?
Где деньги? На войне, да? В до войны где были? Война у нас год+ пока что.
Дальше. Почему война еще идет, а акциз довоееный на топливо?
Дальше. Почему шкуры получали 100000 целый год?
Надо дальше? Или все?!
Почему пенсии ниже чем квартплата?
Надо дальше? Или все?!
То як ви ставитеся до знищення заводу з виробництва військової оптики?
Ответ дляTeonaa
А что не так она пишет?
Почему пенсии ниже чем квартплата?
Надо дальше? Или все?!
Почему пенсии ниже чем квартплата?
Надо дальше? Или все?!
Вы темой не ошиблись случайно?
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
А от і помиляєтеся
По-перше я 2019
Я так не вважаю.За 30 років незалежності Україна має головний результат-вона НАЗАВЖДИ вийшла з орбіти ’ русского мира’!Це мрія десятків поколінь українців,починаючи ще з доби Хмельницького: вбитих,покалічених,замордованих голодом і покріпачених,пограбованих і позбавлених навіть власного імені і історії...Все,що є найгіршого в нашому суспільстві-то наслідки століть російської окупації,які відобразились і на менталітеті в тому числі.
Орда буде переможена,а Україну чекає світле майбутнє.
Ответ дляStepko.al
Прикольно вы мыслите. Т.е. нам не нужно долбить их военку?
Побеждать как будем, молитвами?
Де я пишу, що ні нужно?
Якщо це робити виключно для того, щоб хтось там повстав - от тоді точно не нужно.
Але робиться те не для цього, і адекватні люди прекрасно розуміють, що поставати там ніхто не буде, а особливо після самовпевнення в тому, які українці терористи тощо
Ответ дляNat-li
Просто странно, что у вас так подгорело в теме про горения на расее
Подгорело бо читаю коменти. Одна ниє що всьо, влада гавно, тирипири. А друга каже що та іди ти нафіг, до медведєва свого. Типу матрьоха.і нік свіжий приплела.
Я просто написала що харош тих кому не подабається те, що відбувається,називать матрьохами і підкріплювати це свіжістю реєстраціі.
Так вона хопа, мою саіжу реєєстрацію тоже знаходить. А вона да, свіжувата. Але це повторна! Просто в старій не помню як входити, пароль забула. Але я з 2019 тут. Не с 2000 звичайно, но і не супер нова
Ответ дляValia007
Сподобалось як написав Андрій
Это в точку.
Это только у нас когда бомбят жилые дома и убивают людей- там докладывают что в подвале производили ракеты нептун.
А тут с точностью наоборот.
Я думаю, все готовы поделиться опытом как праздничней устроить фееверк.
А тут с точностью наоборот.