LudaSHS• 09 августа 2023

Что в Подмосковье? Что во владивостоке? В Севастополе?

Сергиев Посад, РФ, мощный взрыв на оптико-механическом заводе. По некоторым данным, в него попал беспилотник. левин

Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Оленёнок• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
як невдобно получілось
Это пять 😂
Гл@ша• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
як невдобно получілось
порвали)
viika65• 10 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
Тревожненько👀
интересно, они сами- то верят в то, что мелят?
Гл@ша• 10 августа 2023
Домодедово. Что-то взорвалось. Полыхают 1000 метров автосервиса. Оф. версия МЧС - взорвались газовые баллоны.
@nevzorovtv
Гл@ша• 10 августа 2023
собянін визнав, що москву вночі знову атакували БПЛА. За його словами, близько 4.00 один дрон був збитий у калузької області, інший у районі ЦКАД.

Скажіть йому хтось, що якщо БПЛА вибухає біля цілі, то це не значить, що його збили. Це принцип роботи в них такий.
ok1904• 10 августа 2023
Ответ дляГл@ша
@nevzorovtv
І правильно. Як завжди оркостанівська недбалість дається в знаки
ok1904• 10 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
Тревожненько👀
Там у шойгу более серйозне, він боїться/теж заявив, що з Польщі і Литви НАТО нападе на оркостан