LudaSHS• 09 августа 2023

Что в Подмосковье? Что во владивостоке? В Севастополе?

Сергиев Посад, РФ, мощный взрыв на оптико-механическом заводе. По некоторым данным, в него попал беспилотник. левин

Там военная база
Там корабль
Горят хорошо так
Что у них там происходит?
Argesha• 09 августа 2023
Ответ для vihola
Писали, що ні до одної тупні ні з якого боку не доходить. Що в кацапів піднімається бойовий дух від нашого спротиву.
Так, чогось не доходить, що не повстають від прильотів по тиловим містах , а напроти.
Stepko.al• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Подгорело бо читаю коменти. Одна ниє що всьо, влада гавно, тирипири. А друга каже що та іди ти нафіг, до медведєва свого. Типу матрьоха.і нік свіжий приплела.
Я просто написала що харош тих кому не подабається те, що відбувається,називать матрьохами і підкріплювати це свіжістю реєстраціі.
Так вона хопа, мою саіжу реєєстрацію тоже знаходить. А вона да, свіжувата. Але це повторна! Просто в старій не помню як входити, пароль забула. Але я з 2019 тут. Не с 2000 звичайно, но і не супер нова
Барабаны приносят в тему про рашку определенные люди с определенной целью.
Это очень заметно.
Так что тут вы не совсем попали.
Teonaa• 09 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я так не вважаю.За 30 років незалежності Україна має головний результат-вона НАЗАВЖДИ вийшла з орбіти ’ русского мира’!Це мрія десятків поколінь українців,починаючи ще з доби Хмельницького: вбитих,покалічених,замордованих голодом і покріпачених,пограбованих і позбавлених навіть власного імені і історії...Все,що є найгіршого в нашому суспільстві-то наслідки століть російської окупації,які відобразились і на менталітеті в тому числі.
Орда буде переможена,а Україну чекає світле майбутнє.
Удалено администрацией...
viika65• 09 августа 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Вот именно. Меня больше волнует, сколько военных погибает каждый день и сколько помощи к ним не доходит, воруют находу. А не то, что какой-то завод горит. Там ни один человек не погиб, к сожалению
так, что вы здесь делаете? идите в темы, которые вас волнуют.
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
от можна я за право скажу, як правник?
багатьом людям це право не потрібне. їм легше ’дать на лапу’, ніж відстояти це саме право. от хто породжує корупцію? у першу чергу той, хто суне, а не той, хто бере.
viika65• 09 августа 2023
Ответ дляyanus6ka
Невже хтось не розуміє, що чим більше палає в них, тим меншим пуляють в нас
Чи такі теми надто складні?))
да, многие не понимают. сейчас еще начнут писать, что ответка прилетит)))
vray• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Если вам болит именно тема коррупции и она является первоочередной, конечно, вы должны заниматься ей. Не могут одни и те же люди и защищать и бежать что- то решать. Война- это распределение обязанностей. Найдите просто нишу и помогайте. Мне сейчас болит именно война, потому что вот так получилось территориально.
Любая помощь бесценна.
Но не нужно топить своих же, обижать или выпячивать проблему как самую главную. Но это мое мнение.
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Повиганяти треба,але це було завжди і дуже складно зламати систему,яка вибудовувалась десятиріччями при будь-якій владі(
Перший шанс був в 1991 обрати Чорновола і радикально змінити пострадянську Україну.Але МИ обрали поміркованого комуніста Кравчука.Другий шанс був в 2004.Для мене Ющенко-то найбільше розчарування,бо в нас була можливість все змінити і були великі сподівання на швидку євроінтеграцію і реальні,а не поверхові реформи.Потім Порошенко,який в умовах реальної війни мав провести реальні реформи,а зробив бутафорні судову і правоохоронну реформу.Ми самі їх всіх обрали і несемо відповідальність за внутрішню корупцію в країні,своїм толерантним ставленням до неї в першу чергу(
Але зовнішня агресія нічим не зпровпковпна і не змотивована.За всі злочини війни відповідальність несе виключно рф,хай будуть прокляті всі її 148млн громадян і їх нащадки
Teonaa• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
от можна я за право скажу, як правник?
Ну ви ж змішуйте битовий рівень та державний
Я особисто не давала на лапу. Мені завжди боязно розізлити людину чи образити, і ще гірше собі зробити. Я не можу.
А нє. Робила. Коли мені нада швидко до лікаря по якусь бюрократію, а зараз ж у нас всьо сложно - до сімейного, потом на через місяць те направлення до вузького…а мені нада от зайшов і зробив, то я даю 200грн. Я заходжу, кажу мені треба срочно, ні, я не записана до вас, но мій друг так ходив, і мені порадив. Лікар видно розуміє про що мова, приймає, в кінці даю тихенько гроші.
Але. Було раз що я по проблемі зверталася . Серйозній. Вибрала лікаря, і так виявилося, що вона в державному ПАГі працює. Я і прийшла. Подзвонила перед цим! Чи ви мене приймете спитала. Все ок. І тут вона давай казать платити наперед. Ок кажу, де касса. Вона ж що каси нема. Типу в карман. Тотні, таке не пройшло. Хоча я б і хотіла на прийом до неї, бо радили ж, но ні. Я пішла до начмєда наябіднічала. Потім тут де подзвонила в антикорупцію, і потім вони зі мною зі‘язувалися і були подальші розборки
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
от можна я за право скажу, як правник?
Я дуже з вами згодна,дуже(
Teonaa• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
от можна я за право скажу, як правник?
Удалено администрацией...
vihola• 09 августа 2023
Ответ дляArgesha
Їм написали в їх телеграмах, що обов´язково напали Б. Вони неохоче, але поперлися нас вбивати на всяк випадок. А тепер вже біжуть із впевненістю в своїй правоті
То це все було неохоче провсяк випадок, бо в телеграмі написали?

А людям, яких вони вбили, покалічили, поломали життя що з того охоче, чи неохоче?

А голову кацап українцеві теж неохоче відрізає?
А гвалтує, мородує, розстрілює і спалює українські родини теж неохоче?

А житло українців, яких вбив чи прогнав, кацап теж неохоче займає?

А награбоване пересилає своїм голодним, диким родичам теж неохоче?
Filomena• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Вам купа людей сказала, що ви флудите.
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
а побутовий рівень він не в державі?
з цього все й починається
чи бува консультуєш людей, мовляв, у вашому випадку треба отак і отак. а вони - та ні...нам таке не підходить. ну ви ж розумієте, у нас обставини
люди на битовому, як ви кажете, рівні, хочуть щоб було по-їхньому і плювати на законність. бо в них ’обставини’
це серьозно. все своє професійне життя з цим маю справу.
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
є
таке безумовно є
та й серед народу теж є підараси, що прикидаються волонтерами, збирають гроші
Filomena• 09 августа 2023
Ну що дівчата, показали чорту ладан?
Рекомендую не ігнорувати.
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ну що дівчата, показали чорту ладан?
Рекомендую не ігнорувати.
масштабна?
L-i-s-a-92af• 09 августа 2023
Ответ дляArgesha
А гвалтували і голови різали вони теж ’ неохоче і про всяк випадок’?
Filomena• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
масштабна?
Міг
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляFilomena
Міг
а, бачу
та це ж не атвєточка ще
vihola• 09 августа 2023
Ответ дляArgesha
Що там по них літало?
«Три вікна» розбили?
Їхні діти пошматовані без рук без ніг, без батьків?

Прилетіло на завод, який зброю виготовляє, менше зброї там, менше на нас летить.
На їх спротив особливої надії нема вже.
Всім вже зрозуміло, що це не люди, а зборище людожерів.
vray• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
масштабна?
Да.
У меня после воскресенья все- таки нашкребнулась сирена. Их было две и на крыше, наверное. Какая же. красота. Ничего не слышу. Гудим?
ok1904• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Ви знаєте скільки ще до ковіда з плата у к м.н ПАГа, на науку держава гроші не виділяла, висококласні лікарі працювали на пів.ставки, а це копійки копійчані тому там така система в приватних клініках теж мінімалки+/- , а все додатково через карман навіть не сумнівайтесь. От Вам і породження корупції
Filomena• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
а, бачу
та це ж не атвєточка ще
Та хз. Вони ж хворі.
Stepko.al• 09 августа 2023
Ответ дляTeonaa
А что б вы делали в таких классных европейских странах без коррупции со своими 200 грн?
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляvray
Да.
в мене ж дві, одна на хімреактиві, інша на ХІРЕ
а я посередині. то в мене стереоехвєкт.
rybka21• 09 августа 2023
Ответ дляFilomena
Та хз. Вони ж хворі.
то підготовка потрібна
vray• 09 августа 2023
Ответ дляrybka21
а я посередині. то в мене стереоехвєкт.
А у меня тишина😘 передай привет моему вузику.
Teonaa• 09 августа 2023
Ответ дляFilomena
Вам купа людей сказала, що ви флудите.
Ніяка не купа
Teonaa• 09 августа 2023
Ответ дляStepko.al
Та я ж кажу, по бюрократичному питанню там щось було - типу для роботи справку від невролога. І щоб не цти спершу до сімейного , потім тиждень чекать поки черга до невролога дійде, я пішла просто напряму до невролога без запису. Запису нема - денюшка цому не капає. Я і плачу.
А закордоном може нема «невролога для роботи», або ж медогляд проходиш якось за день по направленню з роботи. Не знаю