Мальовнича даль• 09 августа 2023

Як вберегти близьку людину (чоловіка/дружину) від кримінального переслідування

Я маю на увазі, наприклад, щоб у разі зникнення дружини "з кінцями" її чоловіка не "тягали" і не впаювали йому підозру у причетності, не вибивали через печінку, нирки та інші органи зізнання, що вбив-спалив-попел розвіяв... Які є моменти, які треба передбачити, щоб у чоловіка було стовідсоткове алібі, враховуючи, що зараз війна і він не може виїхати на місяць в Танзанію на той період, у який буде зникнення...
P.S. Велике прохання - без власних припущень і додумок, що до чого... Дякую.
ФФФФристайла• 09 августа 2023
Автор, надо просто написать записку. Пару лет назад повесился мой бывший муж, его нашла наша дочка. Я тогда писала на форуме, спрашивала, что делать, обозвали тролем. Так в записке он написал про кредит, код от карточки , где документы лежат. Его жену, которая была с ним в плохих отношениях никто не обвинял. Записка всё обьясняла.

Файна цьоця• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Близько 20 років тому...
Да-да, зараз всі стали пухнасті, бо стали називатись ’паліція’... Ага...
А нещодавно пов´язали цілий відділок поліції разом з керівником, які з початку війни кришували банду, яка діяла під виглядом тероборонівців. Тирили людей, вибивали кошти, права власності на квартири, автівки... Не ті методи, кажете? Ну-ну...
Это где такое было ? В каком городе ?
БоВжеВільна• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Близько 20 років тому...
Ага, ага. В любой стране мира есть не законно осужденные, такая судьба у человека, стать жертвой халатности.
Но ваш бред про исчезновение и фантастические страсти - всего лишь ваши фантазии.
sur_sur• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Близько 20 років тому...
То так і напишіть: як покращити роботу української поліції?..
Чи так тема не вирветься у топ? 😂
Рожки-да-ножки• 09 августа 2023
Ответ дляsur_sur
Чи так тема не вирветься у топ? 😂
Ага, дипломная работа на тему улучшения полиции))))
автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Ответ дляФайна цьоця
Это где такое было ? В каком городе ?
Не можу знайти, це десь було тиждень тому інформація... Банда під виглядом тероборони, кришувала поліція, людей просто зупиняли, брали у заручники, вибивали кошти, заставляли підписувати папери різні. А викрилось то випадково: хтось прийшов до відділка і там упізнав одного з нападників, - він, мабуть, мзду поліціянтам приносив... І так все розплутали і викрили... Може, в інтернеті десь знайти спробувати...
Менее Более• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Невже якби чоловік був тираном, то була б ціль його вберегти? У вас трішки порушені причинно-наслідкові зв´язки...
Так может вы хотите от мужа тирана избавиться и уберечь себя
Невловимий Джо• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ви, мабуть, поплутали ’постраждати’ (душевні муки) і ’постраждати’ (від дій поліції, кримінального переслідування і т.д.). У мене питання стосувалось другого варіанту ’страждання’...
Зачем вы придумывает всякую ерунду в духе графа Монтекристо? Не нужно никуда исчезать, так как человек может пережить практически всё. Зачем эти романтические бредни?
sur_sur• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
О, то все ж поліція іноді недарма хліб їсть))

автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Згодна, майже все... але навіщо...
СкрипяСердцем• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Якби ж то трошки...
О! Новые подробности...
У вас онаружили РС?
Невловимий Джо• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Згодна, майже все... але навіщо...
Не вам решать есть в этом смысл или нет. Для всего есть причины.
Рожки-да-ножки• 09 августа 2023
Ответ дляФайна цьоця
Это где такое было ? В каком городе ?
Вот нашла в новостях - Херсонская область

https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/...
А ось і я• 09 августа 2023
хотите страховку отбить?
СкрипяСердцем• 09 августа 2023
Ответ дляsur_sur
Тобто ви вчиняєте самогубство, а вашого чоловіка кидають у СІЗО. Ну, запишіть відеозвернення, розішліть листи, зробіть це, коли у нього точно буде алібі, безліч інших варіантів ))
Взагалі не зрозуміло, що ви хочете, якась маячня.
Зачем? Все можно сделать проще - ’в прямом эфире’, под запись
sur_sur• 09 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну, я написала про можливість інших варіантів, то вже залежить від фантазії.
Менее Более• 09 августа 2023
Автор, если вы хотите обеспечить алиби, то надо быть в людном месте, вести трансляцию в соц сетях оттуда. В момент.

Если хотите сами исчезнуть для всех, напишите, что ушли добровольцем на войну в секретный отряд.
Рожки-да-ножки• 09 августа 2023
Ответ дляМенее Более

Такой секретный отряд, о котором всем рассказываешь, что ты в него идёшь?
Менее Более• 09 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну скажет, илу делать диверсию оркам ))

Птицекрыл• 09 августа 2023
Ответ дляФФФФристайла
это ужасно, из-за кредита?
ША! я прийшла!• 09 августа 2023
добросовестно прочитала 4 страницы, но так и не поняла, чего вы хотите, автор. Самоубиться, но чтоб мужа не обвинили? Это можно сделать у всех на виду, или когда он точно на работе со свидетелями. Просто исчезнуть? Тогда разведитесь и исчезайте, только знакомым скажите, что уезжаете. Не создавайте окружающим проблем
ГейСюда• 09 августа 2023
зачем такие сложности, все можно сделать цивилизовано http://www.dignitas.ch/
ФФФФристайла• 09 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
это ужасно, из-за кредита?
Он чувствовал себя одиноким, никому не нужным, как-то всё сразу навалилось. И тогда он стал готовиться((