Стопясят раз обсуждала• 09 августа 2023
Порадниці, як зрозуміти який розмір чоловічків брати у пологовий?
Дівчатка, не закидайте мене тапками, прошу🙏😀
Як зрозуміти який розмір чоловічків краще брати у пологовий? А які шапочки? Я нічого не розумію😀
І ще питання, конверт на виписку обов’язково ? Чи може щось інше існує?)
І чи треба 2 сумки до полового чи 3?
Дякую всім за відповіді 🙏
І чи треба 2 сумки до полового чи 3?
Дякую всім за відповіді 🙏
Може ще третю?• 09 августа 2023
У вас же є приблизна вага дитини по УЗД
Якщо до 4 кг берете чоловічки для новонароджених. Шапочки які хочете, хочете з завязками хочете просту шапочку
Конверти наче вже не модні.
Просто плєд
Конверти наче вже не модні.
Просто плєд
Застряла• 09 августа 2023
Я брала 52 и 56, родился 51. Они все равно все с запасом, не впритык.
Конверты не покупала, родила в мае в прошлом году, был человечек, шапочка и в автокресле укрыла одеялком легким
Може ще третю?• 09 августа 2023
По кількості сумок не зрозуміло.
Зазвичай була одна прозора сумка щоб мед працівники могли з неї користуватись .
І одна ваша сумка та що в палаті буде
Україна понад усе!• 09 августа 2023
Я брала 56 размер и 62. Вообще одежды и пеленок у меня много ушло в роддоме.
Шапочки не пригодились
На ручки тоже не пригодилось
Носки пригодились еще
Конверт не пригодился, это вообще деньги на ветер. Купила красивую муслиновую пеленку просто (на Али кстати, рекомендую полазить там)
И плед маленький
Я рожала недавно, если что
Шапочки не пригодились
На ручки тоже не пригодилось
Носки пригодились еще
И плед маленький
Я рожала недавно, если что
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Шапочки не пригодились
На ручки тоже не пригодилось
Носки пригодились еще
И плед маленький
Я рожала недавно, если что
Шапочки не пригодились
На ручки тоже не пригодилось
Носки пригодились еще
И плед маленький
Я рожала недавно, если что
Дуже дякую Вам за відповідь❤️
Я тертий жук• 09 августа 2023
Ответ длялаМпочка
Згодна. В мене по УЗД дитину меньших розмірів прогнозували (3400гр). Народився бутуз 4.100 та 56 см. Все було впритик що брали. Дещо навіть малувато. Але в мене чоловік досить високий.
Доставучая• 09 августа 2023
У меня дети крупные были, поэтому мы начинали сразу с 62.
Конверты-пледы много мастериц сейчас шьёт, типа таких, посмотрите на олхе
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Дуже гарно🥰
Дякую за Вашу відповідь
Україна понад усе!• 09 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дуже дякую Вам за відповідь❤️
Если человечки будут большие, не страшно. Мой вообще 50 см родился и размеры 56 и 62 подошли, удобно натягивать было. А вот если будет маленькое или в притык, то вы замучаетесь натягивать на ребенка
Швабристка• 09 августа 2023
Я брала 2 чоловічка 56 розміру, замість конверту в епіцентрі купила красивий плєд біло-блакитний.
ГейСюда• 09 августа 2023
Божеее 5 раз перечитала, пока не поняла, что человечки, а не чоловiки 😂😂😂
Попа как у Кардашьян• 09 августа 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Название сайта не переводиться
При чем тут название сайта? Порадниці - це ті, які дають пораду.
Может, еще нужно писать ’посовєтуйте’ вместо ’порадьте’?
Ниф_ниф• 09 августа 2023
Візьміть 2 шт 52 розміру і 2 шт 56. Багато 52 розміру заздалегідь не купляйте. Конверт не обов´язково. Я брала легкий пледик
Фантазерша• 09 августа 2023
Не покупайте много одного размера,возьмите например два поменьше и два побольше. Даже если ребенок родится маленький,все равно быстро вырастет
Зяблик протестант• 09 августа 2023
Новонароджені ростуть дуже швидко- багато не купляйте, пару 56 р і далі вже 62, бо думаю 56 ви тільки в роддомі і вдягнете, шапочки краще без завязок, носочки обовʼязково і памперси памперси памперси😂
Міні-бікіні• 09 августа 2023
Ще , не купуйте багато памперсів для новонароджених, якщо вага більше 4, то вони Малі одразу. Я з першою дитиною не розуміла чому спина завжди брудна) поки медсестра не сказала, зо памперси Малі)
Чарівна патика• 09 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Моя старша народилася 54 см, тож розмір 56 якраз був впору, і виросла до розміру 62 вже за місяць, попередній одяг став маленький. А от менша - 50 см, а в мене ж весь одяг був підготовлений в розмірі 56-62. Було дуже кумедно, вона виймала ручки-ніжки, бо все велике, і совалася всередині як у мішку)
Довелося купувати менший розмір, бо незручно було. І той розмір для новонароджених носила вона місяці зо три. Тому у всіх по-різному може бути
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Ой, Т9 виправило 😀😀😀😀
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Дуже дуже вдячна Вам за Ваші поради🙏🤗
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляШвабристка
Дякую, дуже за відповідь!
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, тут Ви праві) дякую🙏🤗
Радостина• 09 августа 2023
Розмір 56, штук4 достатньо, шкарпетки, шапочки беріть на завязочках(задовбетеся поправляти), і обовязково пледик, дитинку накривати.
Конверт, якщо чесно, нафіг не потрібен. Але якщо фотосесію, і таке інше, то беріть. Я виписувалась в жару в мусліновому конверті, потрібен був тільки на фотосесію. Якби не фото, в пледику був би.
Бачу_майбутнє• 09 августа 2023
Ответ дляЯ тертий жук
56 і 62 візьміть. Мені прогнозували 3900, накупила 56 розмір чоловічків. Народився 4100 і лежав з зігнутими ногами поки одяг більшого розміру не підвезли родичі
Ms. Dolly• 09 августа 2023
Я купляла зразу 62 розміру, бо в мене всі діти великі і цей народився 4580 см і 58 см . На теплий період року візьміть пледик ,а не конверт будете в калясці вкривати. Беріть декілька 56 і 62 . 62 більше
Отчебучкина• 09 августа 2023
В пологовому лежать 3, або 5 днів.
У вас має бути комплект на кожен день. Або і більше.
Дивлячись чи є кому підстрахувати.
У мене старший в 56 утопав, а на меньшого ледь налізли😁
Якщо народжуєте влітку, подивіться ажурні пледики ( типу як у Кейт Мідлтон був)
Дивлячись чи є кому підстрахувати.
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
В пологовому лежать 3, або 5 днів.
Дивлячись чи є кому підстрахувати.
Дякую дуже 🙏
Отчебучкина• 09 августа 2023
Ще по сумках: якщо у вас є час, то на кожну сумку зробіть список і приклейте зверху скотчем. Бо в процесі і памʼять відбирає і ніколи буває. А так персонал швидко все може сам знайти.
Стопясят раз обсуждала
• 09 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Чудова ідея!дякую Вам
Я так розумію, треба сумку для мами, для дитини і в родзал?
Чи вистачить 2?)