Тектологиня 80lv• 09 августа 2023
Як зняти квартиру в Києві, не за всі гроші ?
Передивилась купу варіантів , треба 1 кімнатна , нормальна 10000 тис. і більше . Мій бюджет 7 тис . , де шукати , потрібно срочно.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Таку не хочу квартиру , а власники просять 9 тисяч
Так не снимайте, если не хотите
Слоник-тоник• 09 августа 2023
Хорошие без ковров стоят дороже 10. Уены с июля прут вверх как на дрожжах
Прибираю щодня• 09 августа 2023
Троєщина чи Борщагівка без ремонту.
От знайома буде здавати двушеу з однією закритою кімнатою за 7000 на Воскресєнці але відповідно опалення буде як за двушку.
А так в Києві від 8000. Менше можуть бути виключні варіанти, коли наприклад хтось помер і чекають вступ у спадщину, а по цьому буде продаватися або після бабусі, коли запах старушатіни до кап ремонту не зникне і так буде пахнути аорендар і всі його речі.
Прибираю щодня• 09 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Лавина. За 6. Давать контакты?
Так це не в Києві
175см55кг19лет (она)• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
В мене гірша. І улетіла з 1 огляду. На те що ви хочете мінімум 10.а то 11тис.
Прибираю щодня• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
Ахаха. То це сучасно і це від 10 коштує
Прибираю щодня• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А куди всі подінуться ?
Кацапи в...буть по енергетиці і буде те саме що й торік тільки гірше.
Тому низький поверх і газ це супер лакшері зараз
Прибираю щодня• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Це дуже хороша. Явно не тхне.
У вас бюджету на таку немає.
Моська-слон• 09 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Таких немає))) ви дивна)))я за 8500 тис здала зі стареньким ремонтом 1 кімн..і меблі на кухні старі.старий диван. А ви хочете за 7 тис без старих меблів. Ну ви даєте
У меня знакомая хочет за 5... ’Мне всё новое не надо, просто чтоб уютненько’))))
Помаранчова душа• 09 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Троєщина чи Борщагівка без ремонту.
Я, навіть, не уявляю, як воняють (чи воняли) ваші предки, що ви користуєтесь таким терміном: запах старушатіни’. І самі вже, мабуть, повонюїте?🙊
Ромашкинная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Если хорошая квартира то подойдёт
Або хороша або дешева)
Ромашкинная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А покажіть яку ви хочете за 7?
Пацан к успеху шел• 09 августа 2023
Соф Борщагівка пригород. Вишневе, Петрівське такі ціни є бачила...
В мене тут інша пробл..ч ввалює в новобудову кошти, а це пригород... дивлюся ціни 6, 7.... а ціна ремонту вау... поки діти малі думали здавати
ПодругаМужа• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ужас, это однушка?
Я двушку значительно лучше за 7 сдаю
С сентября 8
Я двушку значительно лучше за 7 сдаю
С сентября 8
Гарантую неперелевки• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Так хочу , а якщо знайдеться
Найдётся, только не раньше октября.
Но пока тепло, можно на улице перекантоваться, заодно здорово сэкономить можно)))
Гарантую неперелевки• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нет, ну за такую на Борщаговке 9000 - это реально очень до фига, тут согласна.
Всех анонимов аноним• 09 августа 2023
Вот первое попавшееся объявление: Розташована в ЖК Київський Маєток. На Ваш бюджет есть нормальные квартиры, надо только успеть. Я вообще за 6000 сдаю в Львовском маетке, правда слала еще год назад.
Тепличная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Если хорошая квартира то подойдёт
Вы на какой срок хотите снимать?
Тектологиня 80lv
• 09 августа 2023
Ответ дляТепличная
Вы на какой срок хотите снимать?
Как мне с вами связаться ?
ПодругаМужа• 09 августа 2023
Ответ дляtushka123
В чем ужас? Если не по вашему вкусу и стилю, то не значит ужас. Думаю они её сдадут аж бегом.
Ну причем тут стиль
В коврах этих пыль со времен брежнева
Диван продавлен видно на фото
Фу и бе
В коврах этих пыль со времен брежнева
Диван продавлен видно на фото
Фу и бе
Тепличная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Как мне с вами связаться ?
Напишите мне на почту
alilaima@meta.ua
Пишу каліграфічно• 10 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Автор, я вам скажу, як власниця квартири в Києві, яка її здає: ви не уявляєте вартість ремонту, техніки та меблів, щоб зробити реновацію і прибрати «коври». Ти вкладаєш в ремонт і заміну кілька тисяч долларів, а здаєш людині за кілька сотень на місяць. Люди той ремонт за кілька років «вбивают» і все треба заново робити.
Я колись йшла цим шляхом, а зараз махнула рукою. Єдине, замінила повністю санвузол, все інше залишила початку 2000. Так, здаю дешевше ринку, але нічого не роблю в квартирі і не планую.
А 7т - це мало, звичайно. Шукайте сусідку, щоб зняти разом 2-кімнатну, це більш реалістично
Насправді, привести «бабушатнік» до ладу не так вже дорого: пофарбувати стіни у світлий колір (можна по шпалерам, головне щоб тон кольору не загубився, щоб потім потім можна булоб підфарбувати — це дуже зручно), та прибрати частину меблів — в першу чергу ці жахливі «стінки» (коли бачишь фото квартир в оголошеннях де з одного боку «стінка» з телевізором, а навпроти диван — і добре якщо на відстані хоча б 2 метри — одразу хочеться повіситися, прямо між ними), а меблі періода 70-х (і старші) є дуже стильні, й ті ж стільці перетягнути справа на 30 хвилин (шматок тканини і степлер, або молоток й цвяхи). Ну і все вимити добре. Звісно, ви праві щодо сантехники, техники — це не бюджетно. Але якщо квартира світла, чиста, не захаращена, а ще й пара рослин є — то вже зовсім інше враження й атмосфера.
Дружная семейка• 10 августа 2023
Хороший ТГ-канал з пропозиціями по оренді по Києву і передмістю t.me/orendapraviy Квартири без коврів і ’бабусіних’ меблів
Фиктивная• 10 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
Ну так и цена такой квартиры сейчас в районе 7к
woman Warrior• 11 августа 2023
моет, уже писала
смарт квартира на Лукъяновке ест, для 1 чел.
если нужно, напишите, дам телефон,это не моя