Спішу - перекидаюсь• 09 августа 2023

Чоловік, моя робота і його зарплата

Я працюю важко фізично на заводі.Апо вихідним адміністратором в дитячій студії
Чоловік постійно каже, щоб кидала роботу.
Я отримую 15-20 тис сумарно.
Він постійно каже, щоб кидала роботу.
Але,мені тоді не буде за що жити.
Він каже гроші буду давати.
Зараз він в ЗСУ начальник взводу
Я подивилась в інтернеті, не знаю так це чи ні, але написано що отримують 28 тис ставка+преміальні.
Зто знає точніше,скажіть.
Отримав зп, скинув мені 6 тис.
Я кажу що це реально мало, потрібно заплатити за його квартиру комунальні.
А він каже грошей немає, їжа, енергетики, пальне і т д все дороге.
Питаю скільки отримав, каже 21.
І я чомусь не спитала, чому не 28.
А зараз думаю спитати,чи не варто?
Коли начала задавать питання,сказав що я допитую його грошима і типу мені треба одні гроші
А коли я кажу як мені покинути роботу за таких умов,каже не хвилюйся,все буде
nata_bmart• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Але ж ставка не порушна?
ну ставка залежить від звання. а командир взводу може бути мол лейтенант, лейтенант, ст лейтенант. відповідно і різниця в пару тисяч в ставці

автор Спішу - перекидаюсь • 09 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Він давно служить? Я теж в борго залізла, коли мого забрали, ще й 2 дітей. 4 місяці він отримував 21, правда, простий солдат. І вже коли потрапив на 0, тоді вже були бойові. Але радості від того забезпечення мало. Ну і витрати ого. По суті, мені було вигідніше, коли він був вдома і працював на своїй роботі. Про морально-психологічну сторону взагалі мовчу.
Вже 6 місяців.
Він 2 сумами отримує?
Спочатку ставеу а потім бойові?
Про морально -психологічну сторону я мовчу.
Він нічого не розповідає, я ночами не сплю.
Коли на завданні тел з рук не випускаю.
Переживаю страшенно((
Так що я вас дуже розумію
А ваш енергетики п´є?
Ответ дляФрекенБок
І те не знає, і там не в курсі, а тут порадьте і т.д...
Наче вчора заміж вийшла
Не вчора, але пів року тому,і якось не знаю як вести бюджет, коли чоловік на війні і все там дороге і все треба купити
ФрекенБок• 09 августа 2023
Автор, ви тріль!
Спалилися на деяких питаннях.
Чекатиму кульмінацію в темі
Ответ дляОдні думки
Так може бути один місяць але не всі точно
А чому один може?
Ответ дляCopy-Paste
Тааак, я вас впізнала. Ви шлете йому посилки за свій рахунок?
Купляла одежу,амуніцію за свій,він же ще не заробив, а так є можливість самому все купиьи, там є магазини
Ми знайомі?
Ответ дляnata_bmart
якщо командир взводу і звання лейтенант - тоді 21 може бути. ну але є ще преміяальні. мін 30000. так, що щось не договорює
Каже премія буде після 20 числа.
А щоб було 28 яке повиннл бути звання?
Ответ дляФрекенБок
Хто вам сказав, що він начальник?
Я документи бачила
Він скинув мені призначення
Ноу коммент• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вже 6 місяців.
Він 2 сумами отримує?
Спочатку ставеу а потім бойові?
Коли на завданні тел з рук не випускаю.
Переживаю страшенно((
Так що я вас дуже розумію
А ваш енергетики п´є?
Так, двома. Він мені свою карту прислав, коли їхав в частину, а сам користується додатком. Але мій на 0 після 3 місяців навчань. На завданні і 28 днів був, без зв´язку.
Енергетики п´є, але швидше за компанію, я б не сказала, що вони йому подобаються. Зате почав їсти дуже багато солодкого.

Ответ дляCopy-Paste
Звання яке? І посада.
Солдат, начальник взводу
Ответ дляОдні думки
За перший рік війни вийшло відкласти 10000$.
Собі, що треба купував сам(починаючи від спальника і павербенків), збори ніякі не робили.
Він мабуть на 0 був у вас
Ноу коммент• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Солдат, начальник взводу
В солдата і є такий оклад. Він Вас не дурить.
Ответ дляКарма хамелеона
Сколько встречались если не секрет?
Такие вещи оговариваются еще на свиданиях, и когда супруги вместе то и бюджет их совместный, да у каждого есть своя часть денег, но больная часть это совместные.
Більше року.
В том то й справи що заоаз не разом живемо,як жили разом проблем не було
viika65• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мені в притик вистачає.
Не можу покинути, мені треба мінімум 15 тис на місяць
Я люблю гарно поїсти
можно спросить, что можно есть на 15 тыс? я очень люблю мясо, ем сколько хочется, + овощи, + подбухиваю( 3-4 дня в неделю)- в 9000 улаживаюсь.
Copy-Paste• 09 августа 2023
Автору немає сенсу писати, вона нікому не вірить. Отримує її чолрвік більше 20 ( це мінімум, солдать), а якщо в угрупуванні, то 30 тис, а як на завдання ходить то за кожен день там по 3 тис.
Вона тему писпла вже. Чоловік її гроші або ховає від неї, або шлюху польову знайшов і тратить гроші на неї. Друге більш вірогідно. Автор йому посилки збирає на 10 тис і шле. За свої.
Там розлучатись не треба, поки воює. В попередній темі не воював. А як п прийде і скпже, що грошей немає, можно сміливо розлучатися.
В моєї племінниці чоловік 24 отримував і 30 тис винагороди і то авто купили за 10 тис. Дол. Збирали все, жили на її.
В мене чоловік військовий, взагалі, крім взуття нічого не купував. Віддав карту зп, залишив собі тільки пенсійну, і то дивлюся виписку, дай Боже , щоб тис 2 на місяць тратив.
Ответ дляНоу коммент
Господи,як ви витримали стільки часу без зв´язку?
Я б вже всі підняла на
уши
Боже, за що нам такі мученія(((
Сиренькая• 09 августа 2023
Ответ дляВільний митець
И я не знаю зп мужа , но при этом ни в чем не нуждаюсь. Потому меня не интересует цифра 🙄
Например, муж зарабатывает 60000 грн, вам даёт 30000. Вас не интересует, куда идут остальные 30000? Может, он себе на квартиру собирает, которую на маму оформит? Или ещё на гульню куда-то тратит. Вы себя не ощущаете тогда обманутой? Или он на много старше и не считает нужным отчитываться?
Ответ дляНоу коммент
Дякую
Це вже реально радує.
Ответ дляviika65
Комуналка, ліки собі, і5 тис кожного місяця мамі даю на ліки, вона інвалід

Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ми знайомі?
Здрасті, знайомі))) Ви тут писали )
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Солдат, начальник взводу
Сержант може?
Ответ дляCopy-Paste
Це перша моя тема на рахунок чоловіка.
Ви мене з кимось путаєте
А їжу він не купляє?
На топливо гроші не дає?
Як скидаються на щось?
Сигарети,кава?
Ноу коммент• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я б вже всі підняла на
уши
Боже, за що нам такі мученія(((
Кого?
Витримала на заспокійливих і заради дітей.
Ответ дляCopy-Paste
Здрасті, знайомі))) Ви тут писали )
Писала, але на теми квітів і їжі)
Ответ дляCopy-Paste
Сержант може?
Ні
Вільний митець• 09 августа 2023
Ответ дляСиренькая
У нас три кв🙄 и родных у мужа нет вообще. Так что мне не интересно куда он тратит свои деньги, если семья полностью обеспечена и отношения нормальные. Если он работает и зарабатывает, обеспечивает все потребности семьи, то имеет право и себе отложить. Он же не раб. Не 6 тыс безработной жене, а обеспечить все потребности жены, детей.
ФрекенБок• 09 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Сержант може?
Не мішайте автору!
Сказала, начальник, значить, начальник! Сказала, солдат, значить, солдат!
Вона доки бачила
Ще чекатиму!
Ноу коммент• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Це перша моя тема на рахунок чоловіка.
Ви мене з кимось путаєте
А їжу він не купляє?
На топливо гроші не дає?
Як скидаються на щось?
Сигарети,кава?
На все скидаються, плюс ціни там вищі.
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Це перша моя тема на рахунок чоловіка.
Ви мене з кимось путаєте
А їжу він не купляє?
На топливо гроші не дає?
Як скидаються на щось?
Сигарети,кава?
Кому він скидається? Він полковник. Кормлять де б не був, їзде сам на своєму авто, сам і заправляє. Там дають на роботі,талони на топливо, но то літрів 100 , і то мало. Зроду йому ніхто нічого не скидав)))) Та він і копійки б не взяв. Як їде до своїх хлопців, ще і за свій кошт купує їм цигарки, та я коробки з випічкою передаю, бо тут у мене купа дівчат пече, шкваре, варить, консервує, що б наші хлопці добре харчувалися. Повірте везе коробки, аж машина присідає.
Наездница• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А як зробити сумісниц бюджет в такий ситуації?
Порадьте
Ну,как минимум его карта может быть у Вас добавлена в электронный кошелек.