Спішу - перекидаюсь• 09 августа 2023
Чоловік, моя робота і його зарплата
Я працюю важко фізично на заводі.Апо вихідним адміністратором в дитячій студії
Чоловік постійно каже, щоб кидала роботу.
Я отримую 15-20 тис сумарно.
Він постійно каже, щоб кидала роботу.
Але,мені тоді не буде за що жити.
Він каже гроші буду давати.
Зараз він в ЗСУ начальник взводу
Я подивилась в інтернеті, не знаю так це чи ні, але написано що отримують 28 тис ставка+преміальні.
Зто знає точніше,скажіть.
Отримав зп, скинув мені 6 тис.
Я кажу що це реально мало, потрібно заплатити за його квартиру комунальні.
А він каже грошей немає, їжа, енергетики, пальне і т д все дороге.
Питаю скільки отримав, каже 21.
І я чомусь не спитала, чому не 28.
А зараз думаю спитати,чи не варто?
Коли начала задавать питання,сказав що я допитую його грошима і типу мені треба одні гроші
А коли я кажу як мені покинути роботу за таких умов,каже не хвилюйся,все буде
Я отримую 15-20 тис сумарно.
Він постійно каже, щоб кидала роботу.
Але,мені тоді не буде за що жити.
Він каже гроші буду давати.
Зараз він в ЗСУ начальник взводу
Зто знає точніше,скажіть.
Отримав зп, скинув мені 6 тис.
Питаю скільки отримав, каже 21.
І я чомусь не спитала, чому не 28.
А зараз думаю спитати,чи не варто?
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Писала, але на теми квітів і їжі)
Посилку ви йому збирали за свій кошт, на 10 тис. Ну ви, я рідко помиляюсь))) Ну якщо не ви, то пробачайте.
Ще він кричав, що батарейки не положили)))
Спішу - перекидаюсь
• 09 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Кому він скидається? Він полковник. Кормлять де б не був, їзде сам на своєму авто, сам і заправляє. Там дають на роботі,талони на топливо, но то літрів 100 , і то мало. Зроду йому ніхто нічого не скидав)))) Та він і копійки б не взяв. Як їде до своїх хлопців, ще і за свій кошт купує їм цигарки, та я коробки з випічкою передаю, бо тут у мене купа дівчат пече, шкваре, варить, консервує, що б наші хлопці добре харчувалися. Повірте везе коробки, аж машина присідає.
Який молодець ваш чоловік.
Він професійний військовий?
Наездница• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Але ж ставка не порушна?
Ви думаєте,що 28 то ставка?
Спішу - перекидаюсь
• 09 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Так я за свій кошт купувала омундирування і т д.
Але про це я тут не писала)
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Який молодець ваш чоловік.
Він професійний військовий?
Так, 30 років вже.
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Але про це я тут не писала)
Ну дуже схоже , вибачте)
Copy-Paste• 09 августа 2023
Ответ дляНаездница
Ви думаєте,що 28 то ставка?
Плутає автор ставку з заробітною платою. Якщо в нього таке звання, то скоріш за все 26 тис зарплата, і бойові.
Спішу - перекидаюсь
• 09 августа 2023
Ответ дляНаездница
Ви думаєте,що 28 то ставка?
Так написано в інтернеті, можливо це й неправда, незнаю
Сиренькая• 09 августа 2023
Ответ дляВільний митець
У нас три кв🙄 и родных у мужа нет вообще. Так что мне не интересно куда он тратит свои деньги, если семья полностью обеспечена и отношения нормальные. Если он работает и зарабатывает, обеспечивает все потребности семьи, то имеет право и себе отложить. Он же не раб. Не 6 тыс безработной жене, а обеспечить все потребности жены, детей.
Дело не в количестве квартир, а в доверии. У вас нет доверительных отношений, не каждому подойдёт такой вариант. Но, если двоих устраивает, тоже имеет место быть.
Вумна, аж страшно• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вже 6 місяців.
Він 2 сумами отримує?
Спочатку ставеу а потім бойові?
Про морально -психологічну сторону я мовчу.
Він нічого не розповідає, я ночами не сплю.
Коли на завданні тел з рук не випускаю.
Переживаю страшенно((
Так що я вас дуже розумію
А ваш енергетики п´є?
Він 2 сумами отримує?
Спочатку ставеу а потім бойові?
Коли на завданні тел з рук не випускаю.
Переживаю страшенно((
Так що я вас дуже розумію
А ваш енергетики п´є?
Скажу за брата, він прикордонник. Зп вища у пару раз, ніж у вашого чоловіка, тому є сумніви. А коли був ’на нулі’ за ще більша була. Так, багато чого купував собі сам, але й зп норм. А давати вам 6000тис.грн ну це несерйозно, як ви за них проживете?
Вільний митець• 09 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Я как раз доверяю, а вы не умеете - ’а вдруг кв купит и на маму оформит’ - это доверие?) 😂
Сиренькая• 09 августа 2023
Ответ дляВільний митець
Нет, у меня таких вопросов не возникает, потому что я знаю зарплату мужа, она общая. А у моей знакомой вышла такая ситуация не приятная, потому что ей выдавали деньги дозировано.
Сиренькая• 09 августа 2023
Ответ дляВільний митець
Вы доверяете, а муж вам нет.
Вільний митець• 09 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Мне не выдают дозировано, а столько сколько мне надо) И давно работаю просто чтоб не скучно было) и мои деньги - это мои, муж не лезет мне в кошелёк. Я не знаю сколько он платит коммуналку, сколько тратит на продукты. Так как все расходы на семью - это обязанности мужчины) но да, мы друг другу не доверяем, а потому живём спокойно, не делим деньги, не скандалим из-за копеек. Все из-за недоверия)
Спішу - перекидаюсь
• 09 августа 2023
Ответ дляklux
меня тоже муж уговаривал уйти с работы, но в обмен предлагал мою полную зарплату (около 20 тысяч). На 6 тысяч, автор, соглашаться не стоит, это смешно. Но, может, подыскать что-то другое? Работу или мужа ))
Роботу я шукаю , але поки що ніяк.
А на рахунок чоловіка час покаже
Пишу вірші, дорого• 09 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
2.500 адміністратор, і 12-17 тис упаковка, там від виробітку, моде бути і менше і більше
Ну вот. На выходных можна и отдохнуть. Отказаться от 2500. Муж вам своими 6 компенсирует как бы и сверху ещё чучуть))
Холодная каша• 09 августа 2023
А чому він постійно каже вам звільнятися? То може ви йому скаржитесь на свою важку роботу? Звісно він скаже звільнитись і сидіти вдома.
ПушАпница• 09 августа 2023
Я вилетіла з роботи, зараз шукаю. Чоловік військовий, кожного місяця переводить 25 тисяч і в ппбуті за все платить. Але він офіцер високого рангу. Ваш в тилу чи на нулі? Яке звання має? Від цього багато залежить
Спішу - перекидаюсь
• 10 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Не то що скаржусь, але питає, чому після роботи нічого дома не роблю, от і кажу, що втомилась
nata_bmart• 10 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Солдат, начальник взводу
солдат не може бути командиром взводу
Холодная каша• 10 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А шо треба робити? Якщо в селі живете то звісно робота завжди є, а якщо в місті і якщо немає дітей то-лафа.