Маю сечі• 09 августа 2023
Злитися перед днем народження - це дно
Мені просто потрібно виговоритися. Вчора було образливо. А сьогодні так гидко (
Все було добре, і тут перед самим днем народження перестає відповідати, раз набрала - я через декілька хвилин передзвоню. Більше тижня пройшло . І взагалі проморозити в день народження. Навіть просто не написати " вітаю". Ну хлопці, хіба так роблять? Ти вже або як зібрався завершувати, то хоч за місяць. Або потерпи та через деякий час після. Але ж не так😭🤬😥
Папобус• 09 августа 2023
Ответ дляУказка
Может у парня финансовые проблемы и ему стыдно в этом признаться.
Будьте снисходительнее.
У меня как-то один жених в долг попросил денег, чтоб мне же подарок на др купить.
Чего только в жизни не бывает🤣
Будьте снисходительнее.
Чего только в жизни не бывает🤣
Деньги хоть вернул? Или подарок подарил (за Ваши деньги), на праздновании погулял (за Ваши деньги) и слился?
Молчунья• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Та якщо вистачить наглості обявитися, то буде посланий
Або ні, просто ігнорування.
Та появиться і розкаже сльозливу історію, як він друга рятував, чи з мамою біда трапилася чи котеня з палаючого будинку рятував. Ви ще й винувата будете, шо така нечуйна.
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляУказка
А он может, думает иначе.
Что подарок надо, цветы, сюрприз какой-то.
А это дорого стоит.
А у него нет(
Время сейчас нелегкое.
Конечно, это не оправдывает его, но хоть како-то может, смягчает вину)
А это дорого стоит.
А у него нет(
Время сейчас нелегкое.
Я думаю що він про це не думав.
Указка• 09 августа 2023
Ответ дляПапобус
Какие деньги?
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Може й до чого, а може й ні. Колись в мене була подібна ситуація. Але чувак і до того особливо часто не писав. Хоча потім таки прилетіло ’вітаю’. Але мені на той момент менш знайомі люди більше слів писали. Мої очікування з реальністю не співпали)
Дійсно не має значення. Ми ж не перший день знайомі .
Але результат той же, не співпали очікування і реальність
Папобус• 09 августа 2023
Ответ дляУказка
Какие деньги?
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Молчунья• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Не жартуйте так. Як би я не злилася і яким би козлом в особистому житті він не був, хай його оберігають
Ооо, а ось уже і перші дзвіночки. Ви ще й вибачатися будете, що сердилися, раз ви така ніжна- хай його оберігають, сю сю, пу сю, пу сю сю.
Кудрі кручу сама• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
А я навіть поплакати не можу. Комок горлі, а сліз немає ((
он того не стоит, с др вас, удачи и всего самого хорошего
Кудрі кручу сама• 09 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
В нього зовсім більше не було в кого позичити, в друзів, родичів, батьків? Він просто не хотів.
100 проц. когда надо, то найдут возможность
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Ви ж не розумієте ´чому я так написала. На те є причини. Але вибачати я не буду. Я розумію´ча, але не настільки
Кудрі кручу сама• 09 августа 2023
Ответ дляУказка
Какие деньги?
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Я лицам мужского пола денег не даю)
Посмеялись, на том и разошлись.
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Військовий?
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Автор, кто етот гад по гороскопу? Чтобы знать
Рак. А це має значення?) Мені здається то не від гороскопу залежить. Я он Лев, взагалі маю начхати на всіх і вся. А ні, страждаю ось сиджу
Кондуктор маршрутки• 09 августа 2023
Автор, а мого сина дівчина кинула через 2 дні після дня Валентина, на який він її запросив до ресторану, квіти-подарунки, нічого не вказувало на розрив. Оце було реально огидно.
Тому не треба знову цих «не по-чоловічому». чоловік чи жінка пофіг, якщо людина гівн0
Указка• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Когда личное самолюбие задето, то страдания неизбежны.
На других начхать проще.
Дело было давно• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Он рак)? Шаг вперёд и два назад, это про них
Папобус• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
А Вы его с ДР поздравляли? Что-то дарили?
Кондуктор маршрутки• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Ви не праві, Леви себе вічно зʼїдають з будь-якого приводу
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Згадала ситуацію ще коли малий і садочок ходив. А там любов одна була. Така, що прямо 😍😍😍.
І тут видає ’ я оце вирішив, що мені ті дівчата рано ще. Треба для себе пожити. Але Е... я скажу пізніше. Бо не гарно перед днем закоханих кидати’
Так, ви праві, як воно 💩, то 💩
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляПапобус
Так , вітала. Мала приїхати, але їх відправляли і сказав що наступного разу вже він приїде. Мали відпустку дати.
Дело было давно• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Так он служит?
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Так он служит?
Я так не хотіла про це говорити. Тема не про це. А про його вчинок
Дело было давно• 09 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Это точно и с раком нам не по пути,это сложно сильно. Мы разные
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Можливо по гороскопу він і рак, а по життю козел 🤬🤬
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Так
Ех, автор ...Ех. Різні історії знаю. І там де він козел, і там де вона коза. Думайте самі
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
От тому я й говорила. Це ніяк не відносяться до теми. Ну хіба б я тут ридала, що міліон троянд хотіла, а він три ромашки приніс.
Бо в відносинах якщо людина не ок, то вона не ок в будь-якому випадку і ситуації
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляПапобус
Скоро объявится со слезливой историей, как его в плен захватили инопланетяне.
У меня так пошёл деньги снимать с банкомата ,перед моей операцией ,запланированной на следующий день,сам обещал помочь....и пропал, объявился,мол подрался и забрали в полицию ((((в другой раз, когда пообещал помочь деньгами.... сказал,что деньги сняли с карты мошенники
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляПапобус
Так и будет ((((вот реально, автор, посмотрите