Маю сечі• 09 августа 2023
Злитися перед днем народження - це дно
Мені просто потрібно виговоритися. Вчора було образливо. А сьогодні так гидко (
Все було добре, і тут перед самим днем народження перестає відповідати, раз набрала - я через декілька хвилин передзвоню. Більше тижня пройшло . І взагалі проморозити в день народження. Навіть просто не написати " вітаю". Ну хлопці, хіба так роблять? Ти вже або як зібрався завершувати, то хоч за місяць. Або потерпи та через деякий час після. Але ж не так😭🤬😥
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
От тому я й говорила. Це ніяк не відносяться до теми. Ну хіба б я тут ридала, що міліон троянд хотіла, а він три ромашки приніс.
Бо в відносинах якщо людина не ок, то вона не ок в будь-якому випадку і ситуації
Ви хотіли ’вітаю’. А не отримали нічого. А якби отримали ’вітаю’, були б задоволені??? Тільки чесно!
Дело было давно• 09 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
У меня так пошёл деньги снимать с банкомата ,перед моей операцией ,запланированной на следующий день,сам обещал помочь....и пропал, объявился,мол подрался и забрали в полицию ((((в другой раз, когда пообещал помочь деньгами.... сказал,что деньги сняли с карты мошенники
Капец, вы ещё с ним?
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Так
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Спілкування було після непривітання?
Ні. Взагалі повністю тиша
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Ні. Взагалі повністю тиша
Я б почекала ще і не гризла собі мозок образами. Час покаже
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Що чекати? ) Вже показав. Мені якось досить. Я вже комусь відповідала. Я дуже розуміюча. Але всьому є межа
Пишна молодиця• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Дякую 🤗
Не приємно, але я велика дівчинка. Справлюся
Я так с парнем 3 лишних месяца встречалась))
Перед новым годом не хотелось расставаться, чтобы без пары праздник не встречать🤣 (мне 19 лет было
Потом мой день рождения - без подарка не хотелось остаться
Потом день святого Валентина - опять без пары не хотелось
Потом день колорадской ленточки🤢 (тогда еще праздновали у нас) - чтобы не показалось, что я подарок зажала))
И 8 марта - опять же чтобы без тюльпана не остаться
🤣🤣🤣
До сих пор смеёмся, когда вспоминаем.
Я ему, кстати потом тоже рассказала через много лет. Вместе посмеялись.
Думаю, и ваш мог бы потерпеть, если были чувства. А так - 🐐
🤣🤣🤣
До сих пор смеёмся, когда вспоминаем.
Маю сечі
• 09 августа 2023
І взагалі, поки він надумає, спокійно можна в іншого закохатися. Боже, вбережи мене щоб в такого самого не вляпалася більше 🙏
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
То що робити надумали врешті?)
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
То що робити надумали врешті?)
Жити далі. ) Неначе варіанти є. Мені там кохання набажали) Гроші 💰 заробляти.
Чекати нашу Перемогу 💙💛
Не худа ні разу• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Чекати нашу Перемогу 💙💛
Потішна ви) хай все вийде)
Маю сечі
• 09 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Потішна ви) хай все вийде)
Я це чую частіше ніж ’ ти гарна’)))
Дякую 😊
Пожмаковна• 09 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Рак. А це має значення?) Мені здається то не від гороскопу залежить. Я он Лев, взагалі маю начхати на всіх і вся. А ні, страждаю ось сиджу
Коли це льви чхали на всіх? Ми завжди переживаємо, дуже терплячі, придумаємо купу виправдань поки нам самим не надоїсть в це гратися
Ангел-предохранитель• 10 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Ой, не погоджусь. Такого егоїста і любителя винуватити всіх навколо тільки не себе коханого, як мій колишній чоловік, ще пошукати потрібно.
Зілля до весілля• 10 августа 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Мужики вообще гов* но по сути. Не берите близко к сердцу
Не все
Пожмаковна• 10 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви зараз описали мою першу Рибку:) так що це не в Левах справа