Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Перетин кордону в комендантську годину
Планую завтра на автомобілі їхати на кордон з Польщею через Краковець десь о 4-ій ранку, щоб не було черг, буду їхати від Яворіва 20 км.Чи має смисл робити це в комендантську годину, десь о 4-ій ранку , які можуть бути проблеми? Чи краще виїхати після 5-ої? |
Все будет, но потом• 09 августа 2023
Ехала на автобусе в комендантский час, никаких проблем
Машины тоже ехали в обе стороны
Шальная коклетка• 10 августа 2023
Є такий додаток The border скачайте да буде вам за щастя там все приблизно вказано скільки часу