А що таке?• 10 августа 2023

Ви довіряєте своїм керівникам?

Ситуація на роботі, є співробітниця, не проста дама, роботу свою виконує гарно, як людина з невеличкими тарганчиками, але формат роботи віддалений, тому не напрягає. Є керівник, який її недолюблює, але так як по роботі притензій нема та й вони дуже рідко зустрічаються, їй його відношення до лампочки, але вона про нього гарної думки, як професіонала. Така ситуація, ця дама, закінчує автошколу та хоче придбати авто, чим поділилась з керівником, коли вчора приїхала в офіс на кординацію. Він запропонував допомогу, на що отримав відповідь: "Вибач, я тобі не довіряю, в мене є надійні люди з якими можна вирішити це питання!" Дуже на неї образився, а от я замислилась, а чи довіряю я керівникові на 100%. І моя відповідь, що ні. Образилась би я, мабуть так, ніби то нічого такого, допомога не стосується роботи, але людина в очі таке сказала.
5cmhybyna• 10 августа 2023
у мене нема рабовласників, я вільна людина

автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
Вітаю, але питання не про це.
Некомильфо• 10 августа 2023
Нормальні люди не кажуть в лоб - я тобі не довіряю.
Це звучить як звинувачення що він шахрай, тощо.
Тобто як хамство.
Можна ж було просто сказати - дякую, не треба
Шалена красуня• 10 августа 2023
Да, доверяю
Русланка з гілки• 10 августа 2023
Доверяю, в пределах его компетенции
Цвіпканя• 10 августа 2023
Дама странная. Человек предложил помощь. Не хочешь - просто вежливо откажись. Понимаю, почему руководитель ее недолюбливает. По теме. Нет, не доверяю руководителю на 100%, но помощь бы приняла.
Коржик• 10 августа 2023
У меня с одним руководителем такая же ситуация. Мы друг друга по человечески недолюбливаем, но как профи друг друга уважаем. Конечно, в любом другом вопросе кроме работы я ему не доверилась бы, но отказала бы более завуалировано. Хотя, и он мне не предложил бы помощи в личных вопросах.
Другому руководителю я доверяю полностью, но я знаю в чем он профи, а где профан. Например, в машинах он вообще не разбирается, поэту выбор своей я ему бы не доверила, хоть и уважаю его.

автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Тобто як хамство.
Дама дуже пряма, за це їі не любить керівник, він протилежність.
Треба підробіток• 10 августа 2023
Я не доверяю, но в глаза такого не скажу
Некомильфо• 10 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Питания тоді. А нащо він цій неприємній особі пропонував допомогу,?
автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
В том-то й справа, задала йому питання, він сказав, що недавно купував авто дружині, має досвід, вирішив допомогти.
dulenok• 10 августа 2023
Личные вопросы и работа - эти два направления жизни я бы не пересекала. Мой руководитель мне не друг, не товарищ, я просто работаю под его руководством, не более.
Моль Моллівна• 10 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Неудачный подкат.
Некомильфо• 10 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Нащо? Вона ж йому неприємна?
Меряю линейкой• 10 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Таких, як та дама треба берегти.
Я не люблю тих, кто в очі дивиться і обнімається, а за спиною плює вже на тебе.
автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Нащо? Вона ж йому неприємна?
Не знаю, достеменно не розбирала ситуацію.
Мастер Пис• 10 августа 2023
Так бы в лоб я вообще никому не сказала, это может обидеть человека.
Руководителю своему доверяю в рабочих вопросах
Сливочная пенка• 10 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Вітаю, але питання не про це.
Ваша колега трохи тупа. Піднімати питання довіри в агресивній формі, особливо коли плануєш працювати ..

По собі робіть висновки , та в чому може бути ваш зальот? яка відповідальність
Червона калина• 10 августа 2023
прямо бы не сказала, но, наверное, рабочее с личным не мешала бы

Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
очень странная постановка вопроса.
что вы вообще имеете в виду под ’ доверяю руководителю?’
здесь отношения другого порядка. задача- выполнение, труд- оплата.

вы что там, нал возите друг другу? о чем вообще речь?

- я покупаю машин-у
- я недавно купил жене. давай помогу
- нет, я тебе не доверяю.

что это? боится, что он тачку за 5000 баксов на себя перепишет, а ее кинет? или на обязательных платежах за переоформление ее нажучит?

просто баба дурная. модет ее злит, что она исполнитель, а он начальник. выглядит все так, что там г..а, простите, через край. вот и выплеснулось.
автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка

Колега, просто пряма, тупою їі б не назвала, вони так працюють вже 6 років. За себе можу сказати, що в межах робочої компетенції, довіряю керівника на 70%, а от по людським якостям, в гори би з ним не пішла, дуже слизька людина.
Последний вагон• 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
очень странная постановка вопроса.

- я покупаю машин-у
- я недавно купил жене. давай помогу
- нет, я тебе не доверяю.

Теж мене це якось здивувало. Типу, якщо вони недолюблюють один одного, то в таких випадках допомогу і не пропонує ніхто, зазвичай. А щодо питання - чи довіряю я керівнику, то звісно ні. Це мені повністю ніхто. Ми просто бачимось в офісі і я роблю те, що він скаже при цьому веду себе ввічливо і позитивно. Але то тільки для того, щоб мені капнула зп на картку. А так, то я б з своїми керівниками в житті 100% не пересікалась, не те, що довіряти. Можливо то в мене такі керівники. Але я навіть друзям і родичам на 100% не довіряю, а такій чужій людині і поготів.
Последний вагон• 10 августа 2023
Ще хочу додати, що в більшості задача керівників, то якнайбільше своєї роботи скинути на підлеглих і побільше їх ’вижимати’, щоб продуктивність була висока. І то ще, коли керівник нормальний, я вже не говорю про токсичних керівників і їх повадки. Якщо ми говоримо про вище керівництво, то в українському бізнесі часто це ще й про ’ я тобі, як підлеглому буду посміхатись і хвалити, бо ми ж на роботі одна сім`я, але в відпустку не ходи часто, лікарняні не бери, можеш і з ноутом вдома попрацювати; паши, як кінь, але платити ми тобі будемо звісно менше, ніж ти насправді заслуговуєш. А як станеш не потрібним - то копняка під дупу і яка сім`я, в нас просто ділові стосунки’. То яка може бути довіра? Деякі керівники ще й своїх підлеглих обмовляють перед вищим керівництвом, що то вони все завалили і тупі.
Чтооооооооооо?• 10 августа 2023
Да доверять полностью вообще кому бы то ни было, стремно. Я скажу так, что мое начальство мне нравится. Они не подлые, всегда разруливают все ситуации в пользу покупателей. За советом бы обратилась, если бы предложили помощь, не отказалась бы.
Губной рояль• 10 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
так грамотно всё расписали, подписываюсь под каждым словом
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
это все хорошо. а как это можно натянуть на тему автора: сотрудница не доверила руководителю помощь в переоформлении ее авто
автор А що таке? • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
очень странная постановка вопроса.

- я покупаю машин-у
- я недавно купил жене. давай помогу
- нет, я тебе не доверяю.

З приводу, задача-виконання, там все ок. З приводу бути начальником, якби вона хотіла, стала би, всі якості має. Близько людину не знаю, але як професіонал вона супер, як і начальник. Мабуть, інші приорітети в людини. Характер в обох не мед.
БолеИменее• 10 августа 2023
Ні , не образилась би .Оте ’не довіряю’ стосується саме питання придбання авто . І може вона мала на увазі що він в авто не розбирається, або що її уподобаннь та вимог до авто не знає тому шо йому довірять таке діло, або що вона сама хотіла б отримати задоволення від вибору авто а не щоб він кайфував роздивляючись і випробовуючи варіанти)) Це ’не довіряю’ взагвлі не про нього як людину а про вибір авто.
І сама я просто кажу людям таке. І якщо хтось стращшенно на це ображається то то його проблема і його загони якісь. Я тут ні до чого.
к.Буланова• 10 августа 2023
Так допомога не стосується роботи, а вона його сприймає виключно як керівника. Звісно що у них прохолодні стосунки, і у неї нема ніяких причин вирішувати свої особисті справи із ним. Авжеж у неї є хтось ближчий, з ким стосунки тепліші і тому допомагати буде саме він. Все ж просто з її сторони. А от зі сторони керівника навіть дивно пропонувати свою допомогу. Які у нього на то причини - просто так впрягатись в канітель, заради чого? Якщо можна нічого не робити, чи зайнятись своїми справами. Він тут дивний.
Последний вагон• 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну з того, що я написала можна зробити висновок, що вона правильно вчинила) Просто не потрібно було хамити так йому в очі, а ввічливо відмовитись. Але в принципі то дуже залежить, як він до неї ставився. Можливо вона вже не планує там довго працювати і він це заслужив. Позлиться, позлиться та й перезлиться.