Гидроусилитель руля• 10 августа 2023

Підлітки 15-16 років. Які у вас стосунки?

Маю доньку, скоро 16 років. Підліткові качелі з´явилися ще у 12. Зараз як з ланцюга зірвалася. Почалися гульки, куде і з ким не каже. Вночі з кимось розмовляє по телефону. На контакт взагалі не іде, роздратована, нічого не робить, в усьому звинувачує нам. Вже опускаються руки. Це вже рік і далі піде на спад, чи все тільки у розпалі. Поділіться своїми історіями, коли оцей підлітковий бум закінчується?
Можу брикнути• 10 августа 2023
Тоже самое. 15 лет. Началось в 12

Сонячний зайчик• 10 августа 2023
Телефон забрали , пусть сама себе покупает и права качает , это не качели , это села вам на голову .
Стрибну в гречку• 10 августа 2023
Нормальні. 17 зараз. Буму як такого не було. Але ми їй нічого не забороняли, може просто не було проти чого бунтувати
автор Гидроусилитель руля • 10 августа 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Легко сказати. Забрати телефон, аби пішла з дому, да ще й без зв´язку. Нажаль це точно не спрацює, а ще більше загострить відносини
Ответ дляСтрибну в гречку
Я вам по хорошому заздрю. Теж особливо нічого не забороняли, завжди була дуже самостійною
Ответ дляМожу брикнути
Тоже самое. 15 лет. Началось в 12
І як ви з цим справляєтеся? Бо я вже на заспокійливих сиджу.
Люблю море• 10 августа 2023
Нормальні. Вже 20 років донці. Не було ніяких нічних Гульок, ще й в такому віці.
Прагматик флегма• 10 августа 2023
Дочке 16. Ничего подобного нет. Нормально общаемся, доверительные отношения. Где то гулять её не тянет, больше сидит дома или с нами ( родителями) выходит по магазинам, кино, кафе. В телефоне сидит достаточно много, но спать ложиться около 23 часов.
Плету корзинки• 10 августа 2023
Займитесь своей жизнью. Отпускайте страх. Вы никак не можете повлиять. На любое ваше действие получите противодействие.
Я это воспринимаю как личную сепарацию и оказывается жизнь не крутиться только вокруг интересов и потребностей ребенка!

Весела моль• 10 августа 2023
А если дочка скажет, куда идёт, Вы ей разрешите? Если это, например, далеко от дома?
Ночные звонки в таком возрасте это норм - романтика ж, чувства, все дела. Может просто довольно много запретов и ограничений, которые она не понимает?
Ответ дляПрагматик флегма
Так ось донедавна було теж саме, навіть з подружками не гуляла, тренування, дім. А тут просто в одну мить як підмінили дитину.
КаваЗМолоком• 10 августа 2023
Мальчик. В 11 начало колбасить не по детски. В 12,5 свтало легче, опять начал учиться ( постучала-поплевала). Сейчас 13,5 опять нормально разговаривает и общается . Бывают дни , когда его несёт, но уже легче
Невгамовна Бу• 10 августа 2023
Сыну 17, дочке 14. Они конечно отдалились, появились секреты, но это нормально. Отношения хорошие. Сейчас конечно гуляют весь день, кроме тренировок. По дому помогают, даже сами могут что-то решить убрать, разобрать посудомойку, приготовить. Но я не давлю, не заставляю, не ругаю и не лезу лишний раз. Отношусь уже как к взрослым. Гуляют в одной компании, есть симпатии. Делятся.
Сонячний зайчик• 10 августа 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А почему из дома выпускаете , еще и не знаете с кем .. гм.. а как с учебой ? потом что будете делать …
Контрольница• 10 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Так само як і у Вас. Зараз моєму синові 15, відносини добрі і довірливі, гарна дитина, навчається, гуляє скільки хоче. Також нічого не забороняли
західний_діалект• 10 августа 2023
Дочке 18 и вот недавно началось. До этого проблем не было. Но не в плане гулек проблемы, а мне кажется, она перечитала психологической литературы или пересмотрела, и все это под своим ракурсом использует. Все эти «я не просила меня рожать», «никто никому ничего не должен» и прочее
Ответ дляПлету корзинки
Я все розумію,і її також. Але страхи у мене досить серйозні. Я ж то розумію, що там в голові ще нема гальмів через нерозуміння багатьох речей, дитина не розуміє ризики випадкових знайомств і гульки з незнайомими людьми. Але взагалі не хоче мене чути( От нещодавно поїхала гуляти з подружкою на Хрещатик, подружка в 9 вечора, а вона залишилася з незнайомими людьми. Про це вони змовчала, дізналася від мами подружки. Тобто ч не заборонила їх гуляти,і ось таке трапилося
Давно без алко• 10 августа 2023
Ответ дляСонячний зайчик
В 15 років запізно відбирати телефон, це особиста річ. Синові майже 14, бувають моменти не дуже, але вцілому він позиціонує себе як дорослий, він значно вищий за мене, нога як ласта) він відчуває себе уже чоловіком) Треш був в 12-13років.
Ответ длязахідний_діалект
О, да, у нас це вже є, що ’це твоє рішення,я не просила мене народжувати’. Це так образливо і боляче😭

Давно без алко• 10 августа 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Але це правда)
Я б такое не носила, но продаю• 10 августа 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
О, одна дитина з трьох мені так каже
Ответ дляСонячний зайчик
Як ви уявляєте не випускати з дому? В неї купа додаткових занять, тренування і т.д.
Цирк на дроті• 10 августа 2023
Ответ длязахідний_діалект
моей 28-тоже непонятно что произошло,до этого момента-я считала,что у нас очень хорошие отношения. пошла к психологу и перестала разговаривать((
Доньці 14, все так само, стало хоч трохи краще з 12, то зовсім була неадекватна. Сину 16, нічого такого,спокійна дитина. Як і старший був в такому віці, зараз йому 20
Яичница с беконом• 10 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
а оце дійсно трагедія... психологи тільки й знають, батьків, а особливо мати, у всьому що тільки можна звинувачувати.
шкода, що донька виявилася така піддатлива чужому впливу. співчуваю (
Из Кукуева я• 10 августа 2023
Таке враження що всі дорослими народилися і самі не проходили підлітковий вік. Підліток не собака для дресирування.
Леннон_Жив!• 10 августа 2023
Темы тех, у кого дочери в 20 сидят дома, через 5-10 лет - «моя дочь до сих пор сидит дома с нами, как ее заставить сходить на свидание?»
Ответ дляДавно без алко
Але це правда)
Правда. Але це не привід в усьому мене звинувачувати ізневажати
західний_діалект• 10 августа 2023
Ответ дляДавно без алко
Але це правда)
Это правда. Но где та грань? Вот ребенку 17 и она рожать не просила. А вот уже 18 и совершеннолетняя, а она и дальше не просила. Вы своей маме до сих пор свое фе высказываете, что она вас родить посмела? Ну и опять таки, это же не в том контексте используется, как в психологии, а в нужном для того, кто говорит)))
Цирк на дроті• 10 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
я теперь не знаю что мне делать...такое впечатление-я должна попросить за что то прощение- но не знаю за что((