Тумба-юмба• 10 августа 2023

офіс чи віддалено?

абстрагуючись від війни, що б Ви обрали:
1) жити за кордоном (платити оренду) і працювати віддалено (віддалена робота моя мрія). дитина в 1 клас, без проблем завезти і забрати (затори малі). допомоги немає (одна з дитиною), медицина без коментарів,
2) жити дома, працювати в офісі (передбачає встати перед 6, зібрати себе і дитину, завезти в школу, сама в офіс. робота часто затримки, додому їхати годину по заторах мінімум - дома 19:30-20:00). Дитина в 1 клас, тобто треба шукати няню (що для мене нове, ніколи не було няні). часу з дитиною буде мінімум, бо вся робота, домашні справи на вихідні (в додачу шопінг, манікюр-педикюр, якого за кордоном не роблю).

З чоловіком розлучена.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
тобто суд прийняв рішення, що дитина має бути 50% з татом?
а те, що психологічний стан жити на 2 доми, різні школи - це суду ок?
автор, украинскому -ок. (Нопрмально ребенок адаптируется, не преувеличивайте, что не ок.

Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
в Україні дійсно буде важче з школою і дитиною. Батьки працюють, тому не знаю чи буде та допомога і скільки.
мене найбільше турбують з´їджені нерви колишнім.
ну і звичайно, ці 25 тисяч тут за оренду - і я буду жити тільки їду купуючи, а в Україні змогла б ці кошти прилаштувати по-іншому)
опустили момент безопасности
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Тоді мабуть це головне в вашому питанні.
Дійсно дуже егоїстично з його боку, тобто половину часу дитина щодня має їздити до школи мінімум годину туди і назад, бо йому сумно без неї? Любити дитину - значить, дбати про її інтереси і комфорт, а не тягнути її будь що га себе. Не думаю, що якийсь суд стане на його сторону, але нерви може потріпати, а може й справді знайде зубастого адвоката, який йому допоможе.
Посмотрите практику судебную, это нормально . При хорошем адвокате , он быстро сделает судебное решение
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
зараз коли війна він точно не буде ’світити’ себе і подавати в суд