СпайдерВумен• 10 августа 2023

Крик душі. Так хотіла попасти на весілля двоюрідної сестри...

Моя двоюрідна сестра виходить заміж, в них якраз підготовка йде, вони не планують сильно шикувати. Вони нас запросили, але більш за все, що ми не підемо, бо мама сказала тітці, що нам немає чого одягти на весілля, що вона не хоче, щоб ми там були посміховськом. Що типу ми приїдемо іншим разом просто в гості, мама хоче подарувати молодятам 10000 грн, хоче дати їм більше грошей, а на наряди наші типу не тратитись. Тітка сказала, що мама даремно нервує, щоб ми одягали , що є і приїжали, що там всі однакові будуть. Але мама в ніяку. Що робити не знаю...їхати далеко до них, сама не поїду, навіть плакала сьогодні😭😢
Накладні мюслі• 10 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Мама хотіла поїхати до них через тиждень після весілля і віддати їм суму
А через тыждень ей уже не будет стыдно за наряд, да?
Еще раз перечитайте мой ответ и примите решение, пора взрослеть. Если, конечно, не хотите прожить мамину жизнь вместо своей.
Шлях до зірок• 10 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А что, мак есть в каждом городе?)) не знала..
к примеру,господи,другое что-то есть
Налогообложу• 10 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
В мене фінансів немає достатньо. Хотіла влаштуватись на роботу, але через навчання не виходить. Батьки дають 300 грн на місяць кишенькових, все інше на проїзд, 50-100 грн на тиждень
Пам´ятаю себе в 19. Не можу зрозуміти, як це немає грошей в такому віці? Роботу на літо знайти, в хлопця взяти, ви що в лісі?
Налогообложу• 10 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Одній страшно, далека дорога, якщо поїду то мама потім не розмовлятиме
Як це страшно? Точно якась ненормальна. Агов, ви доросла вже! Вже можна було б самій і заміж і дитину і роботу крім навчання.
Від чого таке виростає? Це наслідки гіперопіки чи чого? Як не допустити щоб діти виросли такими безпомічним дорослими?
Пенек Возмездия• 10 августа 2023
Автор, у Вас бажання немає.

Синові 19, має інвалідність, вчиться на салпдоомс факультеті, живе окремо, ще й працює . Хоча потреби працювати немає. Хоче бути сммостійним та впевненим.

Племінниця 16 років. Працює з 15, навчаючись в школі. Теж має інвалідність. Влітку працює більше.

Просто є бажання, а у Вас немає. Вибачте за прямоту.
СКИБИДЫШь• 10 августа 2023
Автор, дуже співчуваю вашій ситуації, розумію, як важко з такою мамою жити.
Не поїхати на весілля це неприємно, несправидливо по відношенню до вас, але це не найбільша ваша проблема.

Для вас зараз головне знайти спосіб заробляти і якнайшвидше з´їхати від мами. Повірте, поки ви будете матеріально залежні і поки будете жити разом з мамою - страждатимете(
І я не хочу сказати, що мама погана, просто ви вже доросла і маєте будувати своє життя. Чим раніше це зрозумієте - тим краще.

Я не читала всі відповіді, не знаю, на кого вчитеся. Але пораджу опанувати професію, якою УЖЕ зможете заробляти через пару місяців.
Врахуйте свої власні бажання і здібності, виберіть щось або у сфері краси (нігті, брови, вії, шугаринг), або в сфері ІТ щось початкове, або SMM, монтаж відео, рілсів. Курсів зараз дуже багато в інтернеті, якщо робота руками, то звісно треба назбирати грошей на навчання. Але не відкладай і нічого не бійся. Краще 100 різних професій спробувати, ніж сидіти десь на мінімалці наступні 10 років.

Щодо весілля. Чи їде хтось з вашого міста? І про які міста взагалі йде мова?
автор СпайдерВумен • 10 августа 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь

Весілля планують в Києві, ми з Вінниці
Задолбулька• 10 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Весілля планують в Києві, ми з Вінниці
Да сколько там ехать до Киева, еще и на комфортном экспрессе? Пару часов? Это разве далеко?
Есть такое, чего ваша мама боится, что люди скажут например? Давите на это - мама, что люди скажут, родная сестра матери невесты не приехала, позор на всю Винницу и Киев.
И нойте - мама, давай поедем, люди уже в шоке, нас в новостях покажут, если не поедем
hrystia• 10 августа 2023
А до чого тут мама? 🤔 Вас запросили, якщо хочете на весілля, то збираєтесь і йдете.
Психологічка• 10 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Весілля планують в Києві, ми з Вінниці
Сколько там ехать - поезд ходит с сидячими местами.
Шлях до зірок• 11 августа 2023
Ответ дляhrystia
так денег нет у автора
hrystia• 11 августа 2023
Ответ дляШлях до зірок
так денег нет у автора
Та вже дочитала) Дивна матір, звичайно.