Знаю, сто тем таких було, але нічого конкретного для себе так і не знайшла. Хто вже відпочив, і вам сподобалось, порадьте готель, садиба....
Хочеться, щоб і басейн і чани, і екскурсії.
Дякую.
Г@Л@В@ломка• 10 августа 2023
Красна Поляна, недалеко від Буковеля
Раніше відпочивали в них
Дуже цікаво
Але дорого вже стало
Може для вас доступно, поцікавтесь
Сміливо рекомендую
Раніше відпочивали в них
Дуже цікаво
Але дорого вже стало
Може для вас доступно, поцікавтесь
Сміливо рекомендую
Доброго дня ! Карпати великі який напрямок обираєте ? Ми були в Татарові сподобалось готель Коруна , в Буковелі Красна Поляна , Грибна хата , і тд ,ще великий вибір гарних готелі , в Верховині є котеджі гарні не дорого , можливо напрямок Славське сподобалось Славський та Захар Беркут , в Східниці також великий вибір цікавих готелей
Ответ дляYana1915
Дякую, взагалі там не були ніколи
Забобонний фрукт• 10 августа 2023
Дякую за тему. Відпочили на море, тепер хочу доню с бабусею десь в Закарпаття/Прикарпаття відправити. Тож почитаю, що порекомендують.
Вакцениро Вона• 10 августа 2023
В Яремче Hotel&Restaurant ’Premium Club’.
Жили в іншому місці, туди ходили в басейн з підігрівом, ще на початку літа.
Сподобалось.
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Поляна.Майже всі готелі з басейном і пропонують процедури.І екскурсії куди хочеш-чани,термали,Будапешт,гори/водоспади.
Ми були в готелі Континент.Сподобалось.Він стоїть обособлено.Всі інші -дуже кучно,в центрі.
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А Ви не знаєте готель Квітка Закарпаття в Поляні, дуже привабливі ціни в них, а відгуків зовсім не знайшла. В самій Поляні є де погуляти?
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Це маленьке містечко,все як парк великий,погуляти тільки затишними вуличками+є озеро,можна біля нього.
І Квітка -чудовий готель,дивно що є місця,беріть!
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви мабуть про Квітку Полонини? Я про цей питала
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Там всі непогані готелі.
Всі затишні і приємне обслуговування,гарне харчування
Шалена невинність• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Кума моя відпочивала в цьому місяці там ... Харчування не дуже сподобалося їй , вибір невеликий, номери казала вже’втомлені’. Взагалі, більш менш нормально. Є два басейни, відкритий та закритий, ходили кататися на катамаранах на озеро,їздили на екскурсії....
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Дякую, я так і зрозуміла, бо ціна в порівнянні з іншими досить низька.