Frejehka• 10 августа 2023

Карпати, хто вже відпочив, зайдіть

Знаю, сто тем таких було, але нічого конкретного для себе так і не знайшла. Хто вже відпочив, і вам сподобалось, порадьте готель, садиба....
Хочеться, щоб і басейн і чани, і екскурсії.
Дякую.
Г@Л@В@ломка• 10 августа 2023
Красна Поляна, недалеко від Буковеля
Раніше відпочивали в них
Дуже цікаво

Але дорого вже стало
Може для вас доступно, поцікавтесь
Сміливо рекомендую
Голодаю• 10 августа 2023
Послушаю
Г@Л@В@ломка• 10 августа 2023
https://best-family-camp.org/?fbclid=PAAabE-UsbRH9...
Г@Л@В@ломка• 10 августа 2023
Посилання вище, це вони
Г@Л@В@ломка• 10 августа 2023
Є сторінка в інст
Yana1915• 10 августа 2023
Доброго дня ! Карпати великі який напрямок обираєте ? Ми були в Татарові сподобалось готель Коруна , в Буковелі Красна Поляна , Грибна хата , і тд ,ще великий вибір гарних готелі , в Верховині є котеджі гарні не дорого , можливо напрямок Славське сподобалось Славський та Захар Беркут , в Східниці також великий вибір цікавих готелей
Бесконечность-не предел• 10 августа 2023
Отель 365, но мест нет, я бронировала за 3 месяца
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Красна Поляна, недалеко від Буковеля
Раніше відпочивали в них
Дуже цікаво

Але дорого вже стало
Може для вас доступно, поцікавтесь
Сміливо рекомендую
Дякую!
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляYana1915
Дякую, взагалі там не були ніколи
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую!
Забобонний фрукт• 10 августа 2023
Дякую за тему. Відпочили на море, тепер хочу доню с бабусею десь в Закарпаття/Прикарпаття відправити. Тож почитаю, що порекомендують.
VIP Mama• 10 августа 2023
’PHOENIX Relax Park’ отдыхали там второй раз. Огромная территория, все, что Вы перечислили в наличии ( бассейн отдельно для взрослых, отдельно для детей), зоны отдыха, шале, коттедж, номер - выбирайте. Но цена сейчас мега, но и мест нет.
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляVIP Mama
Дякую!
Вакцениро Вона• 10 августа 2023
В Яремче Hotel&Restaurant ’Premium Club’.
Жили в іншому місці, туди ходили в басейн з підігрівом, ще на початку літа.
Сподобалось.
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Сподобалось.
Дякую!
В танке• 10 августа 2023
Чани не раджу, воду в них змінюють рідко.
__Оля__Я• 10 августа 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Розгляньте Велятино.
Термальні басейни.
В межах 20км багато цікавих локацій і ціни адекватні :)
__Оля__Я• 10 августа 2023
Ответ дляВ танке
Ми,наприклад,в чані воду міняємо після кожного клієнта.
P.S.чугунні чани не раджу ;)
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Поляна.Майже всі готелі з басейном і пропонують процедури.І екскурсії куди хочеш-чани,термали,Будапешт,гори/водоспади.
Ми були в готелі Континент.Сподобалось.Він стоїть обособлено.Всі інші -дуже кучно,в центрі.
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую!
автор Frejehka • 10 августа 2023
Ответ для__Оля__Я
P.S.чугунні чани не раджу ;)
Дякую!
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А Ви не знаєте готель Квітка Закарпаття в Поляні, дуже привабливі ціни в них, а відгуків зовсім не знайшла. В самій Поляні є де погуляти?
Yana1915• 10 августа 2023
Ответ дляFrejehka
Дякую, взагалі там не були ніколи
Вам сподобається
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Це маленьке містечко,все як парк великий,погуляти тільки затишними вуличками+є озеро,можна біля нього.
І Квітка -чудовий готель,дивно що є місця,беріть!
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви мабуть про Квітку Полонини? Я про цей питала https://tour-cloud.me/ua/hotel/kvitka-zakarpatja
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Там всі непогані готелі.
Всі затишні і приємне обслуговування,гарне харчування
Шалена невинність• 10 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Кума моя відпочивала в цьому місяці там ... Харчування не дуже сподобалося їй , вибір невеликий, номери казала вже’втомлені’. Взагалі, більш менш нормально. Є два басейни, відкритий та закритий, ходили кататися на катамаранах на озеро,їздили на екскурсії....
ГЛЮкоза• 10 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Дякую, я так і зрозуміла, бо ціна в порівнянні з іншими досить низька.