ХвостПистолетом• 10 августа 2023
Пересадка 10 хвилин Івано-Франківськ, реально?
Потяг приходить о 9.59, електричка на Яремче о 10.13, чи реально встигнути? Великий вокзал у Франківську? Чи електрички з іншої частини відправляються? Хоча потяг може інтерсіті, не зрозуміла.
Нервогенератор• 10 августа 2023
Думаю ні, ви з потяга за цей час можете не вийти. А так вокзал не великий
Любви вам!• 10 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
треба підготуватись до виходу і все встигне
Скажений гудзик• 10 августа 2023
Реально.Їхала 09:56 та 10:13 ,вспіла за 2 хвилини була в іншому поїзді.В Франківську.
ХвостПистолетом
• 10 августа 2023
Ответ дляparele
Вы рисковая))
А если поезд на пару минут опоздает?)
Автобуси є завжди)), просто доньку захитує в авто, думаю брати квитки Черкаси-Київ-Яремче (цілий день гуляти в Києві) чи Черкаси- Франківськ- Яремче (з ризиком таки потрапити на автобус)
ХвостПистолетом
• 10 августа 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Там не електричка,а сучасний дизель ,як Хюндай.
Від цього час між ними не змінюється))
Ви не підкажете цей Хюндай не осторонь десь відправляється? З тих же платформ, що і прибувають міжміські?
Полонянка SexShop-а!• 10 августа 2023
Ми так робили і встигали. Але це був Київ. Бігли, як коні. Якщо в вас не буде речей, і ви вмієте швидко орієнтуватись на місцевості і бігти, купуйте квитки.
Не спробуєте- не дізнаєтесь
Скажений гудзик• 10 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Від цього час між ними не змінюється))
Там дві колії на яких робиться посадка,перша та друга.
Грушки-яблочки• 10 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Не реально
Чому? це один вокзал. Не встигнуть підуть на маршрутку
Любви вам!• 10 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
каже дитину укачує в транспорті, тому обрали поїзд
Меряю от 0• 10 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Потому,что пока поезд прибудет,пока остановится,пока начнут выходить люди- пройдет время. Поезд без опозданий- это большая редкость. А у автора счёт идёт на минуты.
Конотопська відьма• 10 августа 2023
Тут самое главное, что бы поезд пришёл по расписанию. Тогда если будете первые на выход из вагона и минимум вещей, то шанс успеть есть.
Лінива, не каюсь• 10 августа 2023
3 дні тому їхали з сестрою та 6-ю дітьми (+6 валіз та 6 рюкзаків). Пересадка у Києві була, різниця між потягами 11 хвилин. Теж переймалися, але встигли. З 6 колії всі біжали по сходам з чемоданами наверх, потім знайшли потрібну 12 та топали вниз.
Грушки-яблочки• 10 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Ні не рідкість
Скажений гудзик• 10 августа 2023
Пройдіться до дверей в 09:45 ,будете першою до виходу.Двічі їздила цього року 43 поїздом до Франківська,по розкладу.
пАлАвинкА• 10 августа 2023
Вокзал маленький. Бегать по платформам не надо будет. Там в принципе посадка в двух местах вроде. Проблема может быть только если поезд опоздает, или растеряетесь и будете долго соображать, куда бежать.
Если что, рядом с вокзалом есть автовокзал. Через надвирну до яремче ходят автобусы.