Неновая почта• 10 августа 2023
Дівчата! Хто зараз в Чорногорії в Будві?
Які екскурсії взяти. Я і син, 8 років. На пляжах валятися вже надоїло. Були : старе місто, Бечичи, Рафаіловічі, Св. Стефан. Ми без авто. Може на катері є цікаві іскурсіі , порадьте будь ласка.
НичеНипанимаю• 10 августа 2023
В Котор съездите сами, просто автобусом с автовокзала - билеты по несколько евро стоят. В Которе от автовокзала до старого города (красота неимоверная) минут 10 идти. После того, покатайтесь по заливу на кораблике -там на причалах миллион катеров предлагают эти прогулки. Выйдет дешевле, чем брать экскурсию.
Не любовница• 10 августа 2023
Как вам там вообще?
Какие цены? Почем жильё?
Меня сотрудница тянет поехать, а я хз ехать или нет
Знаю там на яхтах классные экскурсии, но так везде, отвозят в классные места поплавать
Какие цены? Почем жильё?
сказочное_Бали• 10 августа 2023
Вчора була на екскурсії Боко-Которська затока- старе місто Котор+Пераст+на кораблику плавали на острів Богородиця на скелі. Сьогодні були каньони+чорне озеро+можна було проїхатися на зіп лайні. Ці 2 екскурсії+монтенегро тур є в усих рекомендаціях по Чорногорії.
сказочное_Бали• 10 августа 2023
Автор, а на ’Гаваї’ плавали? Я ще хочу до залишків фортеці, шо на краю Будви, сходити
Ms. Android• 10 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Підкажіть вартість цих екскурсій
сказочное_Бали• 10 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Підкажіть вартість цих екскурсій
Боко-Которська затока 35євро, каньони-50євро, хоча потім бачила і ща 40-не знаю, чи однакові, чи чимось відрізняються
Неновая почта
• 10 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Дякую
Неновая почта
• 11 августа 2023
Ответ дляalinaru
Підкажіть, як пляж і вода. Може скиньте фото. Дякую.
Людей дуууууже багато, на пляжах також, але так щоб ніде сісти нема такого. Ми на безкоштовних зонах, на лежаках повно місць вільних. Вода неймовірна чиста
Неновая почта
• 11 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Как вам там вообще?
Какие цены? Почем жильё?
Купа народу, машин, просто не проштовхнутися, в магазинах черги, ціни високі, все дуже дорого. Чисте море, краєвиди, це мабудь єдиний плюс. Чи поїду в Чорногорію ще раз? Мабудь ні, принаймні не в Будву і не у високий сезон
Не любовница• 11 августа 2023
Ответ дляНеновая почта
О вот вы на последний вопрос ответили в точку, я только хотела спросить.
Я обожаю Грецию но там нет такого столпотворения как в Черногории судя по видео как там сейчас. Цены думала н же греческих, а выход что на уровне
Мне немного на Крым похоже по столпотворениям на пляже, на улицах.
Спасибо Вам!!
Ms. Android• 12 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Дякую.