100%• Изменено 10 августа 2023

Дівчата-буковинки, допоможіть скласти маршрут

Всім гарного дня!

Мені потрібно потрапити в аеропорт Бухаресту 21.08 ( на 16-17 год зустріти сина) .взяла квиток до Чернівців - прибуваю на вокзал 20 серпня о 8.11 ранку - тобто доба+ запас

Як найкраще і якомога дешевше потрапити до пункту призначення?

Знайшла інформацію про поїзд до Вадул-Сірет. Ніби звідти іде до Румунії - але ось вишукую більше і нічого

Порадьте , будь ласка, як краще все спланувати.
Щиро дякую
автор 100% • 10 августа 2023
До Чернівців прибуваю 20 серпня - тобто запас часу достатній

Думаю, як краще використати
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Общественным транспортом не успеете, разве что такси. Ну или сын подождет часа 3 на вокзале
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
В 8:40 отправляется маршрутка с автовокзала главного, где-то в 12 приезжаете в Сучаву, в четыре часа дня оттуда поезд на Бухарест, который 6 часов едет. Это самый быстрый маршрут общественным транспортом.
автор 100% • 10 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
А з жд вокзалу до авто довго добиратися?

Не встигну за 20 хв(
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Ответ для100%

Не встигну за 20 хв(
Я всегда брала такси, чтобы точно успеть.
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Извиняюсь, увидела, что у вас сутки запас. Тогда нормально успеваете
автор 100% • 10 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тобто з саме цим проміжком часу ? З київського потягу, який о 8.11 прибуває?

А квитки на автобус завжди є?
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Ответ для100%

А квитки на автобус завжди є?
Он обычно полный едет, но можно было взять на басфоре вроде.
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Ответ для100%

А квитки на автобус завжди є?
Да, они поэтому и отправляются под расписание поезда.
автор 100% • 10 августа 2023
А ще ж можу я погуляти по Чернівцях та попасти на поїзд з Сучави , який прибуває в Бухарест о 6 ранку?
Бабка-ежика• 10 августа 2023
Ответ для100%
залежно чим будете їхати до Сучави, зараз великі черги на кордоні, хоча, можливо рейсовий автобус довго й не триматимуть
автор 100% • 10 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
А ось що дивлюся з Вадул Сірет напевне той самий потяг о 16 год?

А до Вадул-Сірет відправка електрички з жд вокзалу
Думаю, чи встигну перейти ?

Упс( по вихідним не курсує
Бабка-ежика• 10 августа 2023
Ответ для100%

Думаю, чи встигну перейти ?

Упс( по вихідним не курсує
на жаль, хоча живу в Чернівцях ніколи не користувалася таким видом транспорту, більшість місцевих їздять власними авто чи приватними маршрутками
автор 100% • 11 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
А де зупиняються приватні маршрутки? Дякую