Морская свинка• 10 августа 2023
Скільки вас живе і на якій площі? Чи кожна дитина має свою кімнату?
Та прям багіня• 10 августа 2023
50 кв м,двушка, 2взрослых+2 детей.Есть ещё 2 однушки , но пока все вместе.Хотели расширяться,но передумали , дополнительные лишние метры сейчас не особо нужны,дорого.
Угги_в_горошек• 10 августа 2023
240 кв.м
4 человека, 4 спальни, строили так, чтоб у каждого была своя комната.
Садоводница• 10 августа 2023
Ответ дляМусик Пусик
та ладно))) я, син 15р. і дочка 12р. - у двушці, але не більшій за однушку. Єдиний плюс - власна
Тільки не кажіть, шо діти в одній кімнаті
Ворую вкусняшки• 10 августа 2023
Я тут тему создавали и сказали, что я лох и это норм, когда трое детей на одной кровати. А в вашей теме собрались все с хоромами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3382805
Мусик Пусик• 11 августа 2023
Ответ дляСадоводница
не скажу))) син - в меншій, ми з дочкою - в більшій. Є ще кухня. де при бажанні можна обладнати диванчик зі спальним місцем, але нема бажання, оскільки це житло - суто тимчасовий варіант, щоб не платити за винайм
Прибираю щодня• 11 августа 2023
Нас трое: две взрослых женщины + девочка-подросток. Квартира двушка. У дочки своей комнаты нет
Ластоноша• 11 августа 2023
110 кв. 4 кімнати, нас 4. В сина і доньки по кімнаті. Але то ще не зовсім наша квартира, ще виплачуємо, але вже живемо)
Губи до вух• 11 августа 2023
А де ж ті порадниці,що в малосімейках по два-три покоління живуть?)
Ща как дам• 11 августа 2023
В родительской 3комн квартире жили вчетвером на 64м. С мужем и ребёнком жили в 2 комн на 50 кв.
НаБалКоніХодять• 11 августа 2023
120 на 5х. Три спальні. Ми, донька, сини. Є будинок, так звана дача, там 5 кімнат, але спимо так само.
Нульовий сантиметр• 11 августа 2023
100 м², вдвоем с мужем, дочка приезжает иногда(студентка). На 3-х было замечательно, а нам вдвоем с мужем много, в дочкину комнату практически не заходим