Нульовий сантиметр• вчера в 15:48
Чоловіки за кордоном не зможуть отримати консульські послуги без військово-облік
а з автора з Німеччини якій не дали паспорт чоловіку в Берліні ржали, ну що думали що мужєньки втікли і вже вас не достануть
Сапай вазони• вчера в 20:40
Ответ дляБорисфенка
На Порадниці нині буде друга Пасха і ’Нова радість стала’ вкупі
Миссис Буркул• вчера в 21:34
Ответ дляKhmelnichanka
А хто сказав, що чоловік біженець?
Тимчасовий захист - це не біженство, і не позбавляє людину українського громадянства.
А громадянин країни має повне право мати документи.
Більше того, багато хто хотів би відмовитись від громадянства (і від паспорту), так Україна ж не дає цього зробити, Президент не підпише дозвіл на вихід.
Це я суто за фактами, без оціночних суджень.
Всі все розуміють. Людина нелегально перетнула кордон, давши хабаря. І при цьому скаржиться, що держава не хоче надавати їй послугу. Ну то дасть хабаря ще раз, і отримає паспорт.
А так цього чоловіка не мало б бути за кордоном взагалі, якщо вже в цьому ключі дивитись.
Миссис Буркул• вчера в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Ну в Німеччині хабарями не сильно порішаєш, це не Україна.
Поки що будуть жити безпаспортними нелегалами
ну так вони обрали свій шлях, він має наслідки.
Борисфенка• вчера в 21:36
Ответ дляСапай вазони
Та ви ж скучаєте, вирішила вас порадувати. Я дійсно в шоці від німецької логіки
Борисфенка• вчера в 21:37
Ответ дляМиссис Буркул
І всі про це знають. В ДП Документ все стало складно. Нелегалами залишаться.
Миссис Буркул• вчера в 21:41
Ответ дляБорисфенка
це теж вибір, як то кажуть кожному своє. Кожен обирає відповідно до своїх цінностей.
Просто дивує, що їх обурює така політика держави. От це для мене щось незбагненне.
Це ніби я у вас авто вкрала, і зараз скарги пишу, чому ви мені ще і своє паркомісце не надали)) Ну то тут як то кажуть, або труси надягніть, або хрестик зніміть)
Khmelnichanka• вчера в 21:46
Ответ дляМиссис Буркул
А чому Ви впевнені, що людина виїхала за хабар?
Миссис Буркул• вчера в 21:58
Ответ дляKhmelnichanka
бо це була гілка обговорення, де мені закинули, що я зажала гроші на хабар і мене душить жаба))
Якщо людина виїхала легально, то які у неї проблеми? Якщо навіть куплена довідка про інвалідність, то теж про що хвилюватись?
Khmelnichanka• вчера в 22:03
Ответ дляМиссис Буркул
Бо, наприклад, міг виїхати як супроводжуючий людини з інвалідністю.
Людина померла.
Підстав для відстрочки нема.
Чи як батько дитини з інвалідністю.
Інвалідність не продовжили.
Підстава зникла.
Чи як багатодітний.
Дитина виросла :).
І так далі.
Людина померла.
Підстав для відстрочки нема.
Чи як батько дитини з інвалідністю.
Інвалідність не продовжили.
Підстава зникла.
Чи як багатодітний.
Дитина виросла :).
І так далі.
Миссис Буркул• вчера в 22:08
Ответ дляKhmelnichanka
Людина померла.
Підстав для відстрочки нема.
Чи як батько дитини з інвалідністю.
Інвалідність не продовжили.
Підстава зникла.
Чи як багатодітний.
Дитина виросла :).
І так далі.
Людина померла.
Підстав для відстрочки нема.
Чи як батько дитини з інвалідністю.
Інвалідність не продовжили.
Підстава зникла.
Чи як багатодітний.
Дитина виросла :).
І так далі.
ну тоді їм обовлювати дані і отримувати паспорт в законний спосіб.
Khmelnichanka• вчера в 22:10
Ответ дляМиссис Буркул
Так иова про те, що законних підстав для відстрочки аже не буде, а значить - людина може опинитись в статусі « розшук» і т.п.
Знаходячись вже закордоном.
Без паспорта.
Знаходячись вже закордоном.
Без паспорта.
Миссис Буркул• вчера в 22:19
Ответ дляKhmelnichanka
Знаходячись вже закордоном.
Без паспорта.
Знаходячись вже закордоном.
Без паспорта.
це все зрозуміло, але є закон про мобілізацію, про військовий стан і тд. І ви або його виконуєте, і маєте наслідки для себе, або не виконуєте і маєте наслідки для себе.
Але очевидно може не бути вже опції не виконувати і не мати наслідки.
Вони ж вижити хотіли, це ж головний аргумент умовного ухилянта? Ну то їх точно за кордном ніхто не вб´є через це.
Khmelnichanka• вчера в 22:25
Ответ дляМиссис Буркул
Коротше, я дуже рада, що в липні забрала паспорт сина.
Виїжджав цілком законно (будучи ще підлітком і маючи інвалідність).
Зараз - вже повнолітній і без української інвалідності ( бо не їздив в Україну для переоформлення на дорослу групу).
Ще трохи часу - і порушником може стати….будучи при цьому майже недієздатним….
Я зрозуміла Вашу логіку, дякую :)
Та в кожного - своя правда.
Я зрозуміла Вашу логіку, дякую :)
Та в кожного - своя правда.
Сосиска_Втесте• вчера в 22:33
Ответ дляМиссис Буркул
ну так а що не так? Чоловік втік від війни, він біженець, навіщо йому паспорт громадянина?
Буде крутитись без обов´язків громадянина, але і без прав.
Наче ж все закономірно?
👏 👏 👏
Сапай вазони• вчера в 22:39
Ответ дляБорисфенка
Я? З якого переполоху? Ви явно мене сплутати зі своїми гончими)))
Борисфенка• вчера в 22:42
Ответ дляМиссис Буркул
Насправді це дуже печально. Гинуть чоловіки в Україні і ті, що вирвалися, також нелегалами стають, далі ще й депортації будуть.
В толку? В полях всі поляжуть через тиждень?
Миссис Буркул• вчера в 23:10
Ответ дляKhmelnichanka
Я зрозуміла Вашу логіку, дякую :)
Та в кожного - своя правда.
Я зрозуміла Вашу логіку, дякую :)
Та в кожного - своя правда.
Моя логіка полягає в тому, що якщо б здорові працездатні чоловіки не косили під інвалідів, то спражні інваліди без проблем би ту інвалідність отримували і була б відновлена справедливість. І тоді ваш син би не боявся їхати переоформлювати інвалідність.
Тому коли в одній темі радіють, що дали хабаря і відмазались, а в іншій темі ця ж особа охає, що бусифікували інваліда - то це ж взаємопов´язані речі.
І найдраматичніше - що такі інваліди і в військових частинах непотрібні, але командири не можуть відмовитись, бо тоді їм погрожують статею за зрив мобілізації.
Таке замкнене коло.
Миссис Буркул• вчера в 23:21
Ответ дляБорисфенка
мобілізацію вже давно треба реформувати, бо з тих бусіфікованих користі небагато все рівно, зхіба що ТЦК відзвітує про виконаний план.
Але і броні і відстрочки треба скорчувати і робити визначені строки служби. І тоді більша ймовірність, щло чоловік обере підрозділ за своєю спеціалістю, і піде відслужити визначений термін. А підприємство зможе замінити на цей час співробіника.
А якщо це квиток в одни кінець до переможного, то зрозуміло, чому чоловіки стають ухилянтами.
Борисфенка• вчера в 23:23
Ответ дляМиссис Буркул
Так, це стало дорогою в один кінець. І всі про це знають, на жаль.
Миссис Буркул• вчера в 23:24
Ответ дляБорисфенка
ну то так не має бути, може таки щось зміниться з приходом Драпатого
Борисфенка• вчера в 23:26
Ответ дляМиссис Буркул
Може. Але ТЦК продовжує ловити, чоловіки відстрілюються, як вчора в Одесі.
За тиждень це не зміниш.
Миссис Буркул• вчера в 23:34
Ответ дляБорисфенка
За тиждень це не зміниш.
так( на жаль