Трахтибидох• 11 августа 2023

Как решиться на смену работы?

Голова кругом идёт уже. Как Вы меняли работу? Я 10 лет работаю на одном месте. На руководящей должности. Все свое,родное. Но зарплата маленькая,работа на другом берегу Киева.Дорога занимает пол жизни. Мне 36. Хочется реализовать себя. Вроде как зависала в воздухе. Все одно и тоже. Но страх не найти работу или сменить на хуже меня просто убивает. Девочки как Вы решились на такой шаг? Не жалеете?
Ніколи не збрешу• 11 августа 2023
Сначала ищите,находите,а потом просто пишете заявление и все

Басноплетка• 11 августа 2023
Вначале ищете работу, а потом уходите. Развитие есть на вашей работе?
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Не так просто уйти. На мне всё завязано. Уход с работы может длится долго(
Басноплетка• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Незаменимых людей нет!
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Развития нет. Выше только главный.
Пустощі-веселощі• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Такого не бывает , незаменимых нет
А ось і я• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Две недели по закону. На остальное забить и думать о себе

Синди Кроуфорд• 11 августа 2023
Я с вами 5 лет руководитель угробила Здоровье, работаю по 15 часов мне кажется нужно думать как самим на себя пусть за небольшие деньги но для себя
Ніколи не збрешу• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
2 недели отработки только будет,подготовить человека на которого все скинуть и уйти без зазрения совести.
Или в наглую идти просить прибавку
Попадалочка• 11 августа 2023
Викладала в коледжі 12 років. Потім дістала наша освіта, психанула та пішла в айті. Жодного разу не пошкодувала, хоча було дуже страшно. Це було 10 років тому. Але треба мати фінподушку хоча б на півроку, ну або того, хто буде вас цей час утримувати.
Басноплетка• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Развития нет. Выше только главный.
Я имею ввиду не карьерный рост,а развитие именно как навыки, новые знания и тд
Байрактара• 11 августа 2023
А я 20. И тоже руководящая должность
И маленькая ЗП.

Ужас
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Нет. Все что могла узнать,узнала)
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Эх... Все сложно как то(
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляБайрактара
А я 20. И тоже руководящая должность
И маленькая ЗП.

Ужас
Не думали сменить работу?
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Такого не бывает , незаменимых нет
Понимаю это. Но совесть не даёт,развернутся и уйти
Продавчиня кіз• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ну платити копійки совість вашим роботодавцям чомусь дозволяє.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Не перебільшуйте.Незамінних немає, там уже кілька колег мітять натце місце. Такими фразами ви самі себе відмовляєте від змін.
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Повністю з Вами згодна

автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Можливо Ви праві
тянитолкайка• 11 августа 2023
Ищите до того как уйти
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Незаменимых людей нет!
Зачем вы цитируете Сталина?
Не любовница• 11 августа 2023
Якщо ви цього не зробите, не спробуєте, не дасте собі шанс, то будете шкодувати про це все життя. А потім почнуться додаткові виправдання «мені вже за 40» і тд
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Дякую. Це мотивує!!
Не любовница• 11 августа 2023
Уявіть що працюєте на цьому місці до пенсії. Які ваші відчуття від цього? Чим більше терпите, тим важче піти
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляНе любовница
До пенсії не зможу працювати. Головний директор сам вже на пенсії. Велика вірогідність що фірма буде робити ще роки 3 і все. Це одна з причин ,чому хочу піти. Сама розумію що причин багато. Але страх зараз залишитись без роботи мене стримує.
Не любовница• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Залишитись без роботи в 39, коли фірма закриється, буде страшніше
Да_Я_ТакаЯ_• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Можливо Ви праві
Та точно, а не можливо. За 15 років роботи вже бачила 7 звільнень вищого керівництва, підло, цинічно, хоч люди і були втомлені від набртдлої роботи то все ж були роздавлені коли їх просто ’пішли’ і замінили.
Мене з позаминулої роботи теж так звільнили,спочатку вижали,а потім просто поставили перед фактом що взяли нову людину. Я дура з ноутбуком і у відпустку і скрізь, завжди на зв´язку і т.д., але це не допомогло, більше того нову людину взяли на більшу зп, а через місяць ще 2 людей у відділ, бо бачте нагрузка велика. Не можу передати як було боляче, особливо від того що я будучи дуже виснаженою не пішла на лікарняний, не звільнилась, не вимагала поваги. Тому обирайте себе і свої інтереси, щоб не було потім болі, депресії і зневіри в людях
Байрактара• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Не думали сменить работу?
Очень хочу
автор Трахтибидох • 11 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Так. Ви абсолютно праві. Дякую Вам велике за підтримку.