Трахтибидох• 11 августа 2023
Как решиться на смену работы?
Голова кругом идёт уже. Как Вы меняли работу? Я 10 лет работаю на одном месте. На руководящей должности. Все свое,родное. Но зарплата маленькая,работа на другом берегу Киева.Дорога занимает пол жизни. Мне 36. Хочется реализовать себя. Вроде как зависала в воздухе. Все одно и тоже. Но страх не найти работу или сменить на хуже меня просто убивает. Девочки как Вы решились на такой шаг? Не жалеете?
Юпитерная• 11 августа 2023
уходить надо куда-то ,а не вникуда. вникуда сейчас только дурни уходят. якби я до війни поміняла роботу.то вже була би на вулиці,бо там відділ скоротили через півроку після початку війни. а я яке сиділа на свої так і сиджу. 20 років..зате надійно.отримую свої 25 тис. відпустка 30 днів і лікарняні. щей півтора року ходили нав роботу через день. день на роботі,день дистанційно і це на зп не впливало. на мій погляд,якщо вине супер цінний спеціаліст,то у війну кидати роботу дурість.але якщо ви знаєте,що завтра за вами буде стояти черга з роботодавців,то можна кидати
Весела пiсенька• 11 августа 2023
Ну я спочатку працювала на найнижчій позиції..враховуючи відсутність освіти. Потім захотіла чуть краще ..то шукала. Було тяжко, вже думала не знайду....але диво сталось)) Вже третю роботу маю по цьому ’чуть краще ніж хрін’. Хочу тепер ще краще...тому паралельно навчалась рік на курсах, в працювала ...тепер ось досвід роботи напрацьовую...того що навчилась. Як тільки відчую що вже готова перейти в нову сферу - перейду. Поки не готова - то однією попою на 2 стільці)
Юпитерная• 11 августа 2023
сусід гнався за зп,бо все мало.....пішов зі старої роботи,а з нової поперли через 5 міс,скорочення і вже 7 міс без роботи. а він неабиякий спец. знає 2 мови...
Трахтибидох
• 11 августа 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та точно, а не можливо. За 15 років роботи вже бачила 7 звільнень вищого керівництва, підло, цинічно, хоч люди і були втомлені від набртдлої роботи то все ж були роздавлені коли їх просто ’пішли’ і замінили.
Мене з позаминулої роботи теж так звільнили,спочатку вижали,а потім просто поставили перед фактом що взяли нову людину. Я дура з ноутбуком і у відпустку і скрізь, завжди на зв´язку і т.д., але це не допомогло, більше того нову людину взяли на більшу зп, а через місяць ще 2 людей у відділ, бо бачте нагрузка велика. Не можу передати як було боляче, особливо від того що я будучи дуже виснаженою не пішла на лікарняний, не звільнилась, не вимагала поваги. Тому обирайте себе і свої інтереси, щоб не було потім болі, депресії і зневіри в людях
Дякую Вам. Чомусь в наш час не цінять людей відповідальних. А ось люди які на все ’ложать’чудово себе почувають.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Та і є, тому лодіть на всіх і все окрім себе
Трахтибидох
• 11 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Я розумію що дурість. Тому і мучаю себе питаннями. Дівчата я зрозуміла Вас. Дякую Вам. Буду починати,щось шукати зараз. А потім відпрацюю два тижні і піду)
Трахтибидох
• 11 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Такі історії не поодинокі
Да_Я_ТакаЯ_• 11 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Неабиякий спец в якій сфері?
Коко На Страже• 11 августа 2023
Незавжди є можливість знайти роботу до звільнення. Я так звільнилась, відпрацював 14 днів. Розумію, що треба триматися за роботу, особливо коли ВПО (це слово на работодавців діє як тряпка на бика).
Я_канеша_извиняюсь• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Не так просто уйти. На мне всё завязано. Уход с работы может длится долго(
За 2 недели заяву написали и ушли. Ваше дело заняться своим развитием и своим благополучием. А где что на ком завязано -не ваше дело. Я когда увольнялась крику до всцыку было, как я могла, на мне ж все завязоно и я должна за 3 месяца предупредить. Я сослалась на норму кзота и ушла.
Я_канеша_извиняюсь• 11 августа 2023
Ответ дляПопадалочка
Викладала в коледжі 12 років. Потім дістала наша освіта, психанула та пішла в айті. Жодного разу не пошкодувала, хоча було дуже страшно. Це було 10 років тому. Але треба мати фінподушку хоча б на півроку, ну або того, хто буде вас цей час утримувати.
Супер. В яку сферу айті пішли і як ви туди ’дійшли’?
Я_канеша_извиняюсь• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Понимаю это. Но совесть не даёт,развернутся и уйти
Через месяц после ухода вы будете бумать, какая я была дура, что боялась уйти и мучалась угрызениями совести))) все проходит и это тоже пройдет
Попадалочка• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Програмування. Потім перейшла в бізнес-аналітику, бо програмування виявилось не дуже моє, швидко вигоріла. Починала з онлайн-курсів, потім взяла ментора приватно. Потім кілька замовлень на фрілансі. З цією базою мене вже взяли в офіс. Але це було досить давно, зараз все значно складніше.