Бандитка Сью• 11 августа 2023
Як часто податкова робить перевірки Фоп 3 грн.. я попала…
Дівчата я не знаю шо мені робити і як виправити помилку
Чоловіка (його власність) приміщення здаю в оренду юр особі
Чоловік ніби мені здає по договору позички в оренду (безкоштовно)
А я здаю в суборенду юр особі за договором (і зсилаємось на договір позики)
І маю прокол в тому шо зробили цей договір позики… читаю шо податкова не дуже любить таке.. а здаю я по цій схемі вже 2 роки
Чоловік не має права здавати в оренду (не може бути фоп) він держслужбовець
Морожена_курка• 11 августа 2023
проконсультируйтесь у кого-то знающего (юрист) как правильно что оформить, может? дописать пояснительную какую-то т или бумажку дополнительную сделать, Вам там подскажут как правильно
не думаю, что часто проверяют, но прицепиться могут
Залатавая• 11 августа 2023
А у нас по закону не може держслужбовець в оренду здавати?
Я сама і не держслужбовець, і не знаю, але чомусь думала, що тільки бізнес вести не можна в ряді випадків. Але щоб власну нерухомість просто здавати, то теж хіба заборонено?
Бабайко• 11 августа 2023
Ответ дляЗалатавая
Він як приватна особа заплатить іншу ставку податку- 18%. Фоп 5%. Автор, не переживайте, є більш ласі шматки для податкової. Приведіть все до ладу і живіть далі