Несемо світло разом• 11 августа 2023
У кого який мінус на кредитці?
Щоб знати що не один ☝️
Цветочница• 11 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Вы че? Кредитка)))) у меня кредитный лимит 80 тыс. На все 80 могу купить, не имея ничего на карте.
А коли його потрібно погасити,якщо наприклад сьогодні Ви витратили всі 80тис?це приватбанк?
Соображалочка• 11 августа 2023
не користуюсь кредитками
але винна мамі 2000 гривень, віддам через тиждень
Несемо світло разом
• 11 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Нічого, віддамо
Бажаю успіхів 🙏 квартира це діло
Цветочница• 11 августа 2023
Ответ дляКастрюлька
-13к, но это, так сказать, контролируемо, удобнее сейчас пользоваться именно кредитными, погашаю вовремя, проценты за пользование не плачу
Це онлайн приват24?якщо витратили всю суму то який срок погашення?
Несемо світло разом
• 11 августа 2023
Ответ дляЦветочница
У мене моно є період без відсотків
Рожева юбка• 11 августа 2023
Ответ дляЦветочница
52 дні чи щось таке
Сирожено_пирожено• 11 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так это вы специально такую карту оформляли в банке? На зарплатную как у меня такие кредиты не возьмешь.
Кастрюлька• 11 августа 2023
Ответ дляЦветочница
У меня монобанк, вот скопировала из Гугла: ’Главное условие — долг нужно оплатить до последнего дня следующего месяца’)
Рожева юбка• 11 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Мені коли відкривали зарплатну картку одразу видали карту універсальну, ось вона і є кредитка
Сирожено_пирожено• 11 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
-70 000
Кошмар. Уж лучше на зарплатной буду на хлебе и воде)
Цветочница• 11 августа 2023
Ответ дляРожева юбка
Приват
Тобто 52 дні можна ними користуватись без нарахування відсотків?а якщо більше то скільки нараховує потім %?
Сирожено_пирожено• 11 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Це карта на якій є певна сума кредитних грошей
А зачем она нужна? Потом долг отдавать, еще и с процентом.
Рожева юбка• 11 августа 2023
Ответ дляЦветочница
4%, вже точно не пам’ятаю, бо завжди вчасно закриваю
Несемо світло разом
• 11 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Моно чи приват?
У мене моно мені більше подобається
Рожева юбка• 11 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Без процентів більше місяця
Сирожено_пирожено• 11 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
У меня ее не было никогда,ни кредитки,ни кредитного лимита)))
У меня тоже. Даже не поняла что это. Думала обычная карта, на которую зп начисляют.
СкокоМнеДадите• 11 августа 2023
-10 тисяч
Пільговий період — 100 днів. Осінню все віддам, відсотки платити не буду. Влітку з відпочинком не вклалися.
Взимку гроші будуть, а часу не буде.
Колупалочка• 11 августа 2023
Жду поступления денег.
Банкомат сожрал у мужа тысячу баксов, четвертый день разбираются.
Колупалочка• 11 августа 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
-10 тисяч
Взимку гроші будуть, а часу не буде.
А где это 100 дней?
СкокоМнеДадите• 11 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А где это 100 дней?
Аваль. Була акція. Яле у мене заробітна карта від цього банку вже 8 років. Зручно. Інколи користуюсь. Це як позичаю у себе без відсотків.