Забрызжу ядом• 24 апреля в 23:43
У кого є борги?
Влізла в кредитки набігла сума 270000грн .як платити незнаю .не сплю не їм .просто поплакатися на ніч.
Санька-4b93• 24 апреля в 23:46
Не заметить, как потратили 270 тысяч, это серьезная заявка на победу. Кто вам их дал? Или вы ноликом ошиблись?
Ліплю вареники• 24 апреля в 23:46
І для чого брали? Ну там одяг, побутова техніка, здоров´я? Щось таке суттєве, заради чого шукайте тепер ще одну роботу
Щас ухожу• 24 апреля в 23:51
Помаленьку платити, а не істерити. Довга пісня буде, але нічого неможливого, головне дисципліна.
Голена блондинка• 24 апреля в 23:53
В мене був борг 20000, і я вже некомфортно себе почувала, як можна нагребти стільки і не думати про наслідки?!
Забрызжу ядом
• 24 апреля в 23:56
Ответ дляЯблокоРаздора
Какой у Вас средний доход в месяц, или в год?
Мало.десь до 20000
Забрызжу ядом
• 24 апреля в 23:57
Ответ дляСанька-4b93
Три кредитки .деякі вже пару років вісять .останній час не плачу це проценти .таку суму не брала
Мао_Мяо• 24 апреля в 23:57
Чого влізли: щось термінове сталося, не вистачає на життя, потринькали на лахи (опційно: будь-яке марнотратство тут може бути)?
Забрызжу ядом
• 24 апреля в 23:59
Ответ дляЛіплю вареники
Не на суттєве .як влізла сама незнаю
Забрызжу ядом
• вчера в 00:00
Ответ дляМао_Мяо
Потринькала .
Ліплю вареники• вчера в 00:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не на суттєве .як влізла сама незнаю
Квартира своя ? Здайте, самі знайдіть роботу з проживанням. Ну які ще поради ви чекаєте? Щоб вам скинулись?
Мао_Мяо• вчера в 00:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
Потринькала .
Ну, тоді поплачте і на жорстку економію сідайте хрінзна на скільки.
Дівчина Бобула• вчера в 00:03
Ответ дляЗабрызжу ядом
Завжди худою була
Я не спрашивала, какая вы были?
Значит все нормально, платите спокойно)
Та не реву я• вчера в 00:06
Есть небольшой долг, осталось 5 тысяч выплатить, было 9. В общем сумме по кредитной истории у меня было кредитов на 70 тысяч. Было даже такое, что брала на обследования тк было подозрение на онко, а я безработная была. Нашла работу и выплатила потом, 15 тысяч брала правда, но тоже стресс был и отчаяние
Забрызжу ядом
• вчера в 00:06
Ответ дляТа не реву я
Ви молодець.будьте здорові
Забрызжу ядом
• вчера в 00:07
Ответ дляМао_Мяо
Так і буде
Санька-4b93• вчера в 00:09
Ответ дляЗабрызжу ядом
Их все равно отдавать надо, как вы будете это делать с такой маленькой зарплаты, если вдобавок к ней за 2 года потратили ещё тысяч 200 - большой вопрос.
Ну, можете не отдавать, ждите пока в суд подадут, тогда попробуете отсудить проценты и платить только тело кредита по графику.
Та не реву я• вчера в 00:10
Я б вашем месте наверно искала 2 работу или брала ночные смены где-то, там оплата хорошая будет хоть и тяжело. И все деньги с 2 работы/ ночных на кредитку бы ложила типа в месяц надо около 22 тысяч ложить, чтоб за год закрыть все
Благоуханочка• вчера в 00:13
У мене була така ситуація. Знайшла ще одну роботу, поступово віддавала. Не знаю вашу ситуацію, але зараз через 7 років впевнено скажу, що це - фігня, аби здоров´я було, не знищуйте його через нерви. Бо коли воно скаже па-па, це все відійде далеко на задній план
Забрызжу ядом
• вчера в 00:14
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую.вже трохи каже па-па
Благоуханочка• вчера в 00:18
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую.вже трохи каже па-па
У вас ще хоч кредитки. У мене були мікрозайми. Потріпали мені нерви і людям, навіть таким, що роками не чула
Але знайшла позивні сторони - дало величезний стимул знайти кращу роботу, почистило оточення і кожен показав своє істиннє відношення до мене. Тепер, коли маю проблеми зі здоров´ям, ця вся історія здається такою дріб´язковою. Це не те, через що варто витрачати свої нерви і втрачати сон
Забрызжу ядом
• вчера в 00:19
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую.
Забрызжу ядом
• вчера в 00:20
Ответ дляЗілля до весілля
Это долг не займы «Мікрогроші»?
Ні.моно ,приват ,абанк.
Благоуханочка• вчера в 00:20
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую.
Немає за що. Випийте магнію і лягайте спати, поки немає тривоги.