Братья Капли• Изменено 11 августа 2023

доглянуті дівчата, в яких бувають прищики на спині, як боретесь?

питання саме для тих хто доглядає за собою, а не махнув рукою.
і саме для ситуаціі коли нема можливості до косметолога сходити (живу зараз не в Україні)
от з обличчям розібралася - більш менш з доглядом. але під одяг оті креми і інше на спину не нанесеш, та й дорого..
мені 35 років, і хоч шкіру не назовеш жирною, але є постійно якесь запалення. з обличчям догляд допомагає гарно. а от спина, плечі - парочка негідників постійно є.
з харчуванням все добре.

які конкретні вмивачки у Вас для спини? може чим мажете, що не псує одяг.
шкіра така що важливо і не пересушити.
відкрита рідко. бо тут де я живу прохолоднувато і я рідко навіть коли у футболці
Natali95-95-95• 11 августа 2023
До речі, рекомендую серію Акне аут від Біотрейд взяти на замітку тим, хто кого турбують прищики
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляNatali95-95-95
о ні((( в мене був колись крем-гель для вмивання тої серіі років 6 тому - все обприщило
Natali95-95-95• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Не знаю, я вже три роки користуюсь - мені дуже подобається. Бачу відгуки, що декому не подобається... ну він трохи специфічний, але в комплексі ефект очевидний
Слобожаночка• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
це вам лікар порадив, чи експериметально прийшли до цього? як часто мажете? чим перед цим миєте спину?
Давно кто-то посоветовал. Если не ошибаюсь массажистка, а ей рекомендовал дерматолог, потому что у нее тоже проблема с высыпаниями на спине. А у меня цитеал всегда в ванной есть, так как я использую его вместо геля для интимной гигиены. Я попробовала, мне подошло. Каждый раз, когда купаюсь, сначала мылом, а потом на ладошку цитеал, мою проблемные места, смываю водой и всё
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
а цитеал на постоянній основі можна як гель для інтимної гігієни?
Слобожаночка• 12 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Да. Это мне гинеколог очень давно порекомендовал. Но не внутренне, он же вообще для спринцевания идёт. Просто в ладошку небольшое количество, чуть воды добавили и можно подмываться
автор Братья Капли • 12 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
а під чат вагітності цікаво чи можна? я не вагітна, але якщо наладиться з любовью, ще б народила)
Слобожаночка• 12 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Так, звісно. Я вагітна застосовувала. Ви ж зовнішньо використовувати будете)
Послушная• 12 августа 2023
Мне помогало банальное мыло Сейфгард
Morskakapusta• 12 августа 2023
последний месяц начала протирать всю спину мицеллярной водой, примерно 2-3 ватных диска уходит, и к моему удивлению помогло, спина намного лучше стала выглядеть. плюс я использую мицеллярку для чувствительной, кожа не пересушивается, наоборот увлажненная в итоге..
(с акне на спине борюсь уже несколько лет)
автор Братья Капли • 12 августа 2023
Ответ дляMorskakapusta
а потім змиваєте ж? міцелярку ж треба змивати
автор Братья Капли • 12 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
а яким милом перед цитеалем миєте?